'Hazard verbaast Spanjaarden op training Real'

door
'Hazard verbaast Spanjaarden op training Real'

Real Madrid is inmiddels al verzekerd van de Spaanse titel en kan van de resterende wedstrijden in La Liga gebruik maken om de Champions League-finale voor te bereiden. Donderdagavond werd Levante alvast met 6-0 over de knie gelegd. Zondag vormt Cadiz CF dan weer de tegenstander van dienst en dat kan een belangrijke match worden voor Eden Hazard.


Ook in zijn derde seizoen bij Real Madrid slaagde onze landgenoot er niet in om definitief door te breken. Terwijl Hazard tevergeefs zocht naar zijn beste vorm, werd hij in de hiërarchie voorbije gestoken door Vinicius Junior en de laatste weken ook door Rodrygo Goes. Bij gebrek aan een belangrijke rol nam Hazard dan ook een drastische beslissing. Zo besloot hij om tijdens de vorige interland-break onder het mes te gaan om een metalen plaatje te verwijderen, dat al enkele jaren aan zijn enkel zet. Op die manier hopen Hazard en zijn omgeving dat er definitief een einde komt aan de fysieke problemen die hem nu al enkele seizoenen afremmen.

Of dat ook het geval zal zijn, moet in de komende maanden blijken. Maar de eerste signalen zijn alvast hoopgevend. Sinds deze week staat de Rode Duivel weer op het trainingsveld bij zijn club. En blijkbaar kon hij een opvallend goede indruk achterlaten bij zijn ploegmaats en de waarnemers langs de zijlijn. Volgens AS en Football Espana komt Hazard opmerkelijk fit en gretig voor de dag. En hoewel hij behoorlijk gefocust zou werken aan zijn reïntegratie binnen de wedstrijdselectie, loopt hij doorgaans met een brede glimlach over het veld. Mentaal lijkt hij dus nog steeds sterk te staan.

ZONDAG COMEBACK?
Dat belooft dus voor de start van de Nations League met de Rode Duivels begin juni. Dan wacht een drieluik tegen Nederland, Polen en Wales. Maar eerst hoopt Hazard in de resterende wedstrijden nog minuten te maken bij Real. De Champions League-finale zal een moeilijk verhaal worden, maar de laatste competitieduels bieden in principe kansen. "Zondag tegen Cadiz zal ik kiezen voor spelers die vandaag niet of weinig hebben gespeeld", zei Carlo Ancelotti donderdagavond nog. "Dan hebben we normaal ook Ceballes, Asensio en Hazard terug. Bijna heel de kern is klaar en goed voorbereid."

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Hazard moet nog een seizoen bij Real blijven ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

50
50
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

105
105
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

80
80
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

190
190
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

221
221
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

68
68
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

339
339
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

124
124
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

793
793
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

170
170
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

694
694
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

189
189
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

91
91
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

596
596
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

575
575
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

179
179
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws