'Hazard verbaast Spanjaarden op training Real'

door
'Hazard verbaast Spanjaarden op training Real'

Real Madrid is inmiddels al verzekerd van de Spaanse titel en kan van de resterende wedstrijden in La Liga gebruik maken om de Champions League-finale voor te bereiden. Donderdagavond werd Levante alvast met 6-0 over de knie gelegd. Zondag vormt Cadiz CF dan weer de tegenstander van dienst en dat kan een belangrijke match worden voor Eden Hazard.


Ook in zijn derde seizoen bij Real Madrid slaagde onze landgenoot er niet in om definitief door te breken. Terwijl Hazard tevergeefs zocht naar zijn beste vorm, werd hij in de hiërarchie voorbije gestoken door Vinicius Junior en de laatste weken ook door Rodrygo Goes. Bij gebrek aan een belangrijke rol nam Hazard dan ook een drastische beslissing. Zo besloot hij om tijdens de vorige interland-break onder het mes te gaan om een metalen plaatje te verwijderen, dat al enkele jaren aan zijn enkel zet. Op die manier hopen Hazard en zijn omgeving dat er definitief een einde komt aan de fysieke problemen die hem nu al enkele seizoenen afremmen.

Of dat ook het geval zal zijn, moet in de komende maanden blijken. Maar de eerste signalen zijn alvast hoopgevend. Sinds deze week staat de Rode Duivel weer op het trainingsveld bij zijn club. En blijkbaar kon hij een opvallend goede indruk achterlaten bij zijn ploegmaats en de waarnemers langs de zijlijn. Volgens AS en Football Espana komt Hazard opmerkelijk fit en gretig voor de dag. En hoewel hij behoorlijk gefocust zou werken aan zijn reïntegratie binnen de wedstrijdselectie, loopt hij doorgaans met een brede glimlach over het veld. Mentaal lijkt hij dus nog steeds sterk te staan.

ZONDAG COMEBACK?
Dat belooft dus voor de start van de Nations League met de Rode Duivels begin juni. Dan wacht een drieluik tegen Nederland, Polen en Wales. Maar eerst hoopt Hazard in de resterende wedstrijden nog minuten te maken bij Real. De Champions League-finale zal een moeilijk verhaal worden, maar de laatste competitieduels bieden in principe kansen. "Zondag tegen Cadiz zal ik kiezen voor spelers die vandaag niet of weinig hebben gespeeld", zei Carlo Ancelotti donderdagavond nog. "Dan hebben we normaal ook Ceballes, Asensio en Hazard terug. Bijna heel de kern is klaar en goed voorbereid."

LEES OOK: Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Hazard moet nog een seizoen bij Real blijven ...

Meest recent

Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

4
4
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

6
6
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

118
118
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

122
122
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

65
65
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

39
39
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

108
108
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

174
174
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

329
329
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

129
129
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

70
70
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

58
58
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

63
63
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

151
151
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

145
145
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

386
386
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

167
167
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

794
794
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

271
271

Meer sportnieuws