'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

440 stemmen
'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

De derde landstitel op een rij kan zondag al een feit zijn voor Club Brugge, maar daarna lijken er heel wat veranderingen op til te staan in het Jan Breydelstadion. Trainer Alfred Schreuder tekende al bij Ajax en wellicht zoeken ook goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang andere oorden op. Club wil zich echter niet laten verrassen en is nu al op zoek naar versterking.


Met Bjorn Meijer werd al een linksachter vastgelegd en ook een middenvelder zou nog op het lijstje staan, gezien de zware blessure van Mats Rits en het mogelijke vertrek van Ruud Vormer. Club denkt daarvoor aan Casper Nielsen en Het Laatste Nieuws bevestigt dat het vorige week contact opnam met de entourage van de Deen. Alleen dreigt het op snelheid gepakt te worden in zijn dossier.

Er heerst immers ook interesse uit de Premier League en de Ligue 1, maar vooral Lazio zou al concreet zijn voor de 28-jarige box-to-box. De Romeinen kwamen in het verleden al shoppen in de Jupiler Pro League met onder meer Sergej Milinkovic-Savic, Adam Marusic en Jordan Lukaku en houden op het middenveld rekening met een vertrek van die eerste en van Lucas Leiva.

PRIJS
Union kan zich in de handen wrijven, want op die manier lijkt de prijs voor Nielsen omhoog te zullen schieten. De Brusselaars kunnen de verschillende clubs tegen elkaar uitspelen om het onderste uit de kan te halen. Daar waar HNB nog stelt dat Nielsen denkt voor minder dan 4,5 miljoen euro weg te kunnen, denken ze bij HLN dat de prijs eerder zal oplopen richting de 7 miljoen die Brighton in januari voor Undav betaalde.

LEES OOK: 'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Moet Club zo snel mogelijk een bod uitbrengen?

Meest recent

'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

7
7
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

98
98
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

70
70
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

31
31
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

449
449
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

77
77
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

98
98
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

131
131
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

123
123
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

52
52
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

392
392
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

124
124
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

152
152
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

157
157
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

185
185
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

555
555
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

156
156
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

156
156
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

401
401
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

340
340
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

96
96
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

772
772
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

258
258

Meer sportnieuws