'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

440 stemmen
'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

De derde landstitel op een rij kan zondag al een feit zijn voor Club Brugge, maar daarna lijken er heel wat veranderingen op til te staan in het Jan Breydelstadion. Trainer Alfred Schreuder tekende al bij Ajax en wellicht zoeken ook goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang andere oorden op. Club wil zich echter niet laten verrassen en is nu al op zoek naar versterking.


Met Bjorn Meijer werd al een linksachter vastgelegd en ook een middenvelder zou nog op het lijstje staan, gezien de zware blessure van Mats Rits en het mogelijke vertrek van Ruud Vormer. Club denkt daarvoor aan Casper Nielsen en Het Laatste Nieuws bevestigt dat het vorige week contact opnam met de entourage van de Deen. Alleen dreigt het op snelheid gepakt te worden in zijn dossier.

Er heerst immers ook interesse uit de Premier League en de Ligue 1, maar vooral Lazio zou al concreet zijn voor de 28-jarige box-to-box. De Romeinen kwamen in het verleden al shoppen in de Jupiler Pro League met onder meer Sergej Milinkovic-Savic, Adam Marusic en Jordan Lukaku en houden op het middenveld rekening met een vertrek van die eerste en van Lucas Leiva.

PRIJS
Union kan zich in de handen wrijven, want op die manier lijkt de prijs voor Nielsen omhoog te zullen schieten. De Brusselaars kunnen de verschillende clubs tegen elkaar uitspelen om het onderste uit de kan te halen. Daar waar HNB nog stelt dat Nielsen denkt voor minder dan 4,5 miljoen euro weg te kunnen, denken ze bij HLN dat de prijs eerder zal oplopen richting de 7 miljoen die Brighton in januari voor Undav betaalde.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Moet Club zo snel mogelijk een bod uitbrengen?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

7
7
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

105
105
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

56
56
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

32
32
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

290
290
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

34
34
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

230
230
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

580
580
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

372
372
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

117
117
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

919
919
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

171
171
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

71
71
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

576
576
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

213
213
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

463
463
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

226
226
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

264
264
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1165
1165
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

605
605
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

328
328
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

150
150
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

167
167
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

660
660

Meer sportnieuws