'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

door
'Club Brugge afgetroefd door Lazio'

De derde landstitel op een rij kan zondag al een feit zijn voor Club Brugge, maar daarna lijken er heel wat veranderingen op til te staan in het Jan Breydelstadion. Trainer Alfred Schreuder tekende al bij Ajax en wellicht zoeken ook goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang andere oorden op. Club wil zich echter niet laten verrassen en is nu al op zoek naar versterking.


Met Bjorn Meijer werd al een linksachter vastgelegd en ook een middenvelder zou nog op het lijstje staan, gezien de zware blessure van Mats Rits en het mogelijke vertrek van Ruud Vormer. Club denkt daarvoor aan Casper Nielsen en Het Laatste Nieuws bevestigt dat het vorige week contact opnam met de entourage van de Deen. Alleen dreigt het op snelheid gepakt te worden in zijn dossier.

Er heerst immers ook interesse uit de Premier League en de Ligue 1, maar vooral Lazio zou al concreet zijn voor de 28-jarige box-to-box. De Romeinen kwamen in het verleden al shoppen in de Jupiler Pro League met onder meer Sergej Milinkovic-Savic, Adam Marusic en Jordan Lukaku en houden op het middenveld rekening met een vertrek van die eerste en van Lucas Leiva.

PRIJS
Union kan zich in de handen wrijven, want op die manier lijkt de prijs voor Nielsen omhoog te zullen schieten. De Brusselaars kunnen de verschillende clubs tegen elkaar uitspelen om het onderste uit de kan te halen. Daar waar HNB nog stelt dat Nielsen denkt voor minder dan 4,5 miljoen euro weg te kunnen, denken ze bij HLN dat de prijs eerder zal oplopen richting de 7 miljoen die Brighton in januari voor Undav betaalde.

LEES OOK: Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Moet Club zo snel mogelijk een bod uitbrengen?

Meest recent

Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

46
46
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

28
28
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

131
131
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

118
118
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

369
369
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

219
219
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

86
86
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

88
88
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

377
377
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

357
357
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

464
464
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

542
542
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

232
232
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

832
832
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

469
469
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

130
130
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

139
139
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

119
119
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

281
281
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

176
176
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

648
648
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

318
318
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

101
101

Meer sportnieuws