'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

door
'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

Club Brugge klopte de voorbije week Union twee keer en reikte zo een enorme hand richting een derde landstitel op rij. Die kan zondag helemaal verzekerd worden met een zege op Antwerp, maar Vincent Mannaert en co zijn nu al bezig met volgend seizoen. Met Bjorn Meijer werd al één versterking vastgelegd en ook het tweede topdoelwit van Blauw-Zwart is bekend.


Peter Vandenbempt liet woensdag vallen dat Club interesse toont in Casper Nielsen en dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Nieuwsblad. Club zou nog op zoek zijn naar een extra middenvelder en zou daarvoor uitgekomen bij de sterkhouder van Union. De 28-jarige Deen is na Undav en Vanzeir dé smaakmaker van de Brusselaars en liet al zeven goals en zes assists in 39 wedstrijden optekenen.

Club zou al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en kreeg daarbij te horen dat het een zaakje kan doen. Union heeft Nielsen beloofd in de zomer mee te zullen werken aan een transfer en zijn entourage is er zeker van dat hij op te pikken zal zijn voor minder dan 4,5 miljoen euro, de waarde waarop hij momenteel door Transfermarkt getaxeerd wordt. Formele onderhandelingen werden evenwel nog niet opgestart.

STAP HOGEROP
Nielsen zou nochtans een transfer naar Club wel zien zitten. Hij wil een stap hogerop zetten en denkt in het Jan Breydelstadion meer kans te zullen maken op een selectie voor het WK, want Club staat in Denemarken hoger aangeschreven. Bovendien zou hij zich ook in de kijker kunnen spelen in de Champions League. Nielsen werd in maart een eerste keer opgeroepen voor de Deense nationale ploeg, maar wacht nog op zijn eerste cap.

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Zou Nielsen een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

33
33
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

285
285
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

63
63
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

28
28
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

263
263
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

106
106
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

220
220
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

159
159
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

88
88
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

216
216
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

18
18
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

80
80
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

389
389
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

128
128
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

207
207
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

336
336
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

192
192
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

172
172
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

513
513
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

172
172
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

173
173
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

267
267
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

291
291

Meer sportnieuws