'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

door
'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

Club Brugge klopte de voorbije week Union twee keer en reikte zo een enorme hand richting een derde landstitel op rij. Die kan zondag helemaal verzekerd worden met een zege op Antwerp, maar Vincent Mannaert en co zijn nu al bezig met volgend seizoen. Met Bjorn Meijer werd al één versterking vastgelegd en ook het tweede topdoelwit van Blauw-Zwart is bekend.


Peter Vandenbempt liet woensdag vallen dat Club interesse toont in Casper Nielsen en dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Nieuwsblad. Club zou nog op zoek zijn naar een extra middenvelder en zou daarvoor uitgekomen bij de sterkhouder van Union. De 28-jarige Deen is na Undav en Vanzeir dé smaakmaker van de Brusselaars en liet al zeven goals en zes assists in 39 wedstrijden optekenen.

Club zou al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en kreeg daarbij te horen dat het een zaakje kan doen. Union heeft Nielsen beloofd in de zomer mee te zullen werken aan een transfer en zijn entourage is er zeker van dat hij op te pikken zal zijn voor minder dan 4,5 miljoen euro, de waarde waarop hij momenteel door Transfermarkt getaxeerd wordt. Formele onderhandelingen werden evenwel nog niet opgestart.

STAP HOGEROP
Nielsen zou nochtans een transfer naar Club wel zien zitten. Hij wil een stap hogerop zetten en denkt in het Jan Breydelstadion meer kans te zullen maken op een selectie voor het WK, want Club staat in Denemarken hoger aangeschreven. Bovendien zou hij zich ook in de kijker kunnen spelen in de Champions League. Nielsen werd in maart een eerste keer opgeroepen voor de Deense nationale ploeg, maar wacht nog op zijn eerste cap.

LEES OOK: Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Zou Nielsen een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

15
15
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

220
220
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

174
174
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

115
115
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

42
42
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

27
27
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

139
139
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

163
163
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

99
99
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

413
413
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

353
353
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

104
104
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

479
479
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

320
320
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

161
161
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

175
175
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws