'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

door
'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

Club Brugge klopte de voorbije week Union twee keer en reikte zo een enorme hand richting een derde landstitel op rij. Die kan zondag helemaal verzekerd worden met een zege op Antwerp, maar Vincent Mannaert en co zijn nu al bezig met volgend seizoen. Met Bjorn Meijer werd al één versterking vastgelegd en ook het tweede topdoelwit van Blauw-Zwart is bekend.


Peter Vandenbempt liet woensdag vallen dat Club interesse toont in Casper Nielsen en dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Nieuwsblad. Club zou nog op zoek zijn naar een extra middenvelder en zou daarvoor uitgekomen bij de sterkhouder van Union. De 28-jarige Deen is na Undav en Vanzeir dé smaakmaker van de Brusselaars en liet al zeven goals en zes assists in 39 wedstrijden optekenen.

Club zou al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en kreeg daarbij te horen dat het een zaakje kan doen. Union heeft Nielsen beloofd in de zomer mee te zullen werken aan een transfer en zijn entourage is er zeker van dat hij op te pikken zal zijn voor minder dan 4,5 miljoen euro, de waarde waarop hij momenteel door Transfermarkt getaxeerd wordt. Formele onderhandelingen werden evenwel nog niet opgestart.

STAP HOGEROP
Nielsen zou nochtans een transfer naar Club wel zien zitten. Hij wil een stap hogerop zetten en denkt in het Jan Breydelstadion meer kans te zullen maken op een selectie voor het WK, want Club staat in Denemarken hoger aangeschreven. Bovendien zou hij zich ook in de kijker kunnen spelen in de Champions League. Nielsen werd in maart een eerste keer opgeroepen voor de Deense nationale ploeg, maar wacht nog op zijn eerste cap.

LEES OOK: Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Zou Nielsen een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

35
35
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

133
133
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

109
109
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

665
665
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

61
61
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

86
86
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

245
245
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

118
118
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

369
369
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

156
156
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

187
187
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

148
148
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

213
213
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

249
249
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

166
166
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

187
187
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

357
357
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

624
624
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

367
367
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

190
190
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

175
175
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

141
141

Meer sportnieuws