'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

door
'Club Brugge kan sterkhouder Union voor prijsje strikken'

Club Brugge klopte de voorbije week Union twee keer en reikte zo een enorme hand richting een derde landstitel op rij. Die kan zondag helemaal verzekerd worden met een zege op Antwerp, maar Vincent Mannaert en co zijn nu al bezig met volgend seizoen. Met Bjorn Meijer werd al één versterking vastgelegd en ook het tweede topdoelwit van Blauw-Zwart is bekend.


Peter Vandenbempt liet woensdag vallen dat Club interesse toont in Casper Nielsen en dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Nieuwsblad. Club zou nog op zoek zijn naar een extra middenvelder en zou daarvoor uitgekomen bij de sterkhouder van Union. De 28-jarige Deen is na Undav en Vanzeir dé smaakmaker van de Brusselaars en liet al zeven goals en zes assists in 39 wedstrijden optekenen.

Club zou al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en kreeg daarbij te horen dat het een zaakje kan doen. Union heeft Nielsen beloofd in de zomer mee te zullen werken aan een transfer en zijn entourage is er zeker van dat hij op te pikken zal zijn voor minder dan 4,5 miljoen euro, de waarde waarop hij momenteel door Transfermarkt getaxeerd wordt. Formele onderhandelingen werden evenwel nog niet opgestart.

STAP HOGEROP
Nielsen zou nochtans een transfer naar Club wel zien zitten. Hij wil een stap hogerop zetten en denkt in het Jan Breydelstadion meer kans te zullen maken op een selectie voor het WK, want Club staat in Denemarken hoger aangeschreven. Bovendien zou hij zich ook in de kijker kunnen spelen in de Champions League. Nielsen werd in maart een eerste keer opgeroepen voor de Deense nationale ploeg, maar wacht nog op zijn eerste cap.

LEES OOK: ‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

Zou Nielsen een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

155
155
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

224
224
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

277
277
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

65
65
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

484
484
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

149
149
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

300
300
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

511
511
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

188
188
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

172
172
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

159
159
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

420
420
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

768
768
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

681
681
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

371
371
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

619
619
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

428
428
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

654
654

Meer sportnieuws