De Ligt en De Jong volgend seizoen weer samen?

134
De Ligt en De Jong volgend seizoen weer samen?

De overgang van Erik ten Hag naar Manchester United zorgt voor een vurige transferzomer bij The Mancunians. De Nederlander zou twee ex-Ajacieden weer willen herenigen: Matthijs de Ligt en Frenkie de Jong. 

Rond de naam van De Jong is al wekenlang veel te doen. Woensdagavond meldde journalist Gerard Romero dat de transfer naar Manchester United voor 95% zeker zou zijn. Al werd dat door Engelse bronnen wel snel weerlegd, toch spookt de naam van de middenvelder nog rond in de catacomben op Old Trafford. 

Via het Twitch-kanaal van diezelfde Romero maakt Oriol Domenech zich sterk dat ook De Ligt hoog op de verlanglijst staat als vervanger van Maguire. De Nederlandse verdediger zou er ook op vraag van ten Hag worden bijgehaald. Een Nederlandse hereniging lijkt dus in de maak. 

FINANCIËLE SLAG
Het liefst van al zou Frenkie De Jong in Spanje blijven, bij Barcelona. Toch zouden de Barcelonezen de jonge Nederlander ten gelde willen maken om meer financiële middelen te bekomen. Met Busquets, Pedri en Gavi beschikt Barcelona over een prima middenveld. Bij een goed bod zouden de bestuuurslui de publiekslieveling wel willen laten gaan. 

Naar verluidt zou een transfer van De Ligt ook makkelijk te regelen zijn om dezelfde reden. Juventus zou met zijn inkomsten de ploeg een verjongingskuur en kwaliteitsinjectie willen geven. Al is dat een vrij opvallende reden gezien de post van centrumverdediger met Chiellini en Bonucci net aan verjonging toe is.

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Met De Ligt en De Jong doet Manchester United weer mee voor de prijzen

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

2
2
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

17
17
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

108
108
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

76
76
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

160
160
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

153
153
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

210
210
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

202
202
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

202
202
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

281
281
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

226
226
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

293
293
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

463
463
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

214
214
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

158
158
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws