'Nog één twistpunt tussen Mertens en Napoli'

door
'Nog één twistpunt tussen Mertens en Napoli'

Napoli hield dit seizoen lange tijd hoop, maar met twee speeldagen voor de boeg is een titel ook mathematisch niet langer een mogelijkheid. Een ticket voor de Champions League is wel al veiliggesteld, waardoor er in de laatste matchen eigenlijk niets meer op het spel staat. De voorbereiding op volgend seizoen kan dus eigenlijk al beginnen en daarvoor is Dries Mertens nog één van de vraagtekens.


Zoals de situatie er momenteel voor staat, loopt het contract van de Rode Duivel immers nog altijd op 30 juni ten einde. Lange tijd zag het ernaar uit dat daarmee een einde zou komen aan een droomhuwelijk van negen jaar, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis stuurde de laatste weken plots toch aan op een contractverlenging. Tot groot jolijt van Mertens, die de voorbije maanden altijd verkondigde in Napels te willen blijven.

Maar een akkoord over een nieuw contract is er nog niet. Corriere dello Sport weet dat beide partijen er wel uit zijn over een jaarloon dat tussen de 1,2 en 1,5 miljoen euro zal liggen, een pak minder dan de 4,5 miljoen die Mertens momenteel op jaarbasis opstrijkt. Er is echter nog één voornaam twistpunt: de duurtijd van de nieuwe overeenkomst.

1+1
De Laurentiis zou namelijk een overeenkomst voor één seizoen bieden, terwijl Mertens op een tweejarig contract aast. Er zou een compromis kunnen komen waarbij Mertens tekent voor een jaar, maar wel met een optie waardoor dat onder haalbare voorwaarden automatisch met een jaar verlengd zal worden. Binnen enkele weken worden de onderhandelingen weer hervat, wanneer het seizoen van Napoli helemaal voorbij is.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Zal er een akkoord gevonden worden?

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

4
4
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

19
19
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

22
22
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

79
79
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

96
96
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

91
91
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

65
65
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

267
267
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

33
33
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

132
132
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

311
311
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

71
71
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

351
351
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

312
312
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

195
195
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

516
516
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

185
185
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

217
217
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

158
158
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

243
243
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

285
285
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

139
139
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

441
441

Meer sportnieuws