Engelsen geloven ogen niet in grote KDB-show

door
Engelsen geloven ogen niet in grote KDB-show

In de Premier League is titelverdediger/leider Manchester City bezig met een indrukwekkende eindsprint. Na de 5-0-overwinning van afgelopen weekend tegen Newcastle United, werd woensdagavond Wolverhampton Wanderers met 1-5-cijfers over de knie gelegd. En daarbij eiste Kevin De Bruyne de hoofdrol op.


De Rode Duivel had zondag tegen Newcastle al uitgeblonken op het middenveld, maar die masterclass leverde hem toen slechts één assist op. Tijd dus om de statistieken wat verder op te krikken, moet De Bruyne gedacht hebben voor de match tegen Wolverhampton. Na een halfuur spelen had hij immers al een hattrick achter zijn naam staan.

Na de pauze deed KDB daar nog een doelpuntje bovenop. Na Romelu Lukaku is hij nog maar de tweede Belg ooit die er in slaagt om vier te scoren in één Premier League-match. Maar zo nog belangrijker: met zijn vier doelpunten hielp de middenvelder City opnieuw aan een bonus van drie punten op Liverpool. De Engelse volgers op de sociale media waren dan ook lyrisch over zijn prestatie.

De Bruyne moet de gouden bal krijgen ...

Meest recent

'Anderlecht beslist: deze aanwinsten zijn op komst'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars waren al actief, maar ...

270
270
Bom in Frankrijk: Lyon teruggezet naar de Ligue 2

Zeer straf nieuws vanuit Frankrijk. Daar is de Franse topclub Olympique Lyon teruggezet naar de ...

354
354
KV Kortrijk haalt weer Belgische smaakmaker in huis

KV Kortrijk is heel erg actief op de transfermarkt. De Kerels trekken vooral de Belgische kaart in ...

108
108
Union SG kondigt het aan: "Hij blijft!"

Union SG liet onlangs weten dat Promise David ook volgend jaar in het Dudenpark zal spelen en hij ...

70
70
Coorevits in shock: “Wat ik toen hoorde, was pure horror”

Annelien Coorevits bouwt al geruime tijd aan een knappe carrière in de media. De blondine ...

77
77
Leko uit transferwens: "Hij mag altijd naar AA Gent komen"

Ivan Leko was plots heel overtuigd na een gesprek met AA Gent. Weg Royal Antwerp FC en Standard. ...

286
286
'Op randje van ontploffen: Club saboteert Nielsen-deal'

Club Brugge lijkt het transferverhaal rond Casper Nielsen eigenhandig de nek om te wringen. Ondanks ...

584
584
'Jupiler Pro League-club gaat voluit voor assistkoning'

De mercato is officieel nog niet begonnen, maar het regent al transfers. In de Jupiler Pro League ...

57
57
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

249
249
Miljoenen van Sneijder? Yolanthe doorbreekt het stilzwijgen

De pijnlijke scheiding tussen Wesley Sneijder en Yolanthe Cabau, nu enkele jaren geleden, blijft ...

29
29
'STVV krijgt goed én slecht transfernieuws te verwerken'

Bij STVV waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries staan al best ver en de Limburgers ...

122
122
Antwerp bevestigt: vijf vertrekkers, één verrassende transfer

Ook bij Antwerp FC zit het tussenseizoen erop. Woensdag zal nieuwe hoofdcoach Stef Wils de eerste ...

392
392
Dansend door de storm: Ruben Van Gucht provoceert opnieuw

Ruben Van Gucht is een naam en figuur die de laatste jaren vlot over de tongen gaat. De ...

89
89
'Stroeykens richting uitgang: pittige transfersom genoemd'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een drietal versterkingen voor het komende seizoen in huis. Daar ...

579
579
Lukaku en Evenepoel: jeugdgeheim komt aan het licht

Romelu Lukaku is ondertussen al een eeuwigheid de onbetwiste aanvalsleider bij de Rode Duivels. Het ...

58
58
'Monstertransfer Ardon Jashari: nieuwe details bekend'

De kans dat Club Brugge erin zal slagen om Ardon Jashari langer te houden, hebben opnieuw een flinke ...

929
929
‘Ulderink heeft na Antwerp absolute droomjob beet’

Andries Ulderink nam na Jonas De Roeck het roer over bij Royal Antwerp FC. De Nederlander was eerder ...

88
88
De Bruyne zei nee tegen deze grootmachten

Kevin De Bruyne nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van Manchester City. Zijn contract in ...

211
211
Transferrecord aan diggelen? Meteen vervanger Bonsu Baah

KRC Genk staat op het punt een erg knappe deal te verwezenlijken. Christopher Bonsu Baah is op weg ...

913
913
Patro Eisden heeft weer beet en haalt volgende aanwinst

Patro Eisden is een van de meest actieve clubs op de transfermarkt in de Challenger Pro League. De ...

61
61
KV Mechelen laat sterkhouder naar Champions League-club gaan

Bij KV Mechelen dreigen er de nodige spelers de club te gaan verlaten. De Maneblussers willen wat ...

238
238
Antwerp maakt komst van nieuwe pion officieel

Royal Antwerp FC is volop bezig met de selectie voor volgend seizoen klaar te krijgen. Stef Wils zal ...

364
364
‘Standard stoomt door: Wilmots wil ‘Prestige’-transfer’

Marc Wilmots is van plan om ferm gas te geven tijdens de zomermercato. Er werden al vijf aanwinsten ...

186
186
‘KV Mechelen ziet geen uitweg: bizarre exit sterkhouder’

KV Mechelen kende een wisselvallig seizoen en kijkt uit naar komend seizoen. Malinwa moet echter nog ...

287
287
‘Overmars zet vol in op stunt: JPL-smaakmaker vordert'

Royal Antwerp FC zal verschillende spelers zien vertrekken deze zomer, maar Marc Overmars wil zelf ...

385
385

Meer sportnieuws