Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

door
Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

In de Premier League kreeg Liverpool afgelopen een flinke knauw wat betreft hun titelambities. Thuis tegen Tottenham Hotspur kwam het immers niet verder dan een 1-1 gelijkspel, terwijl concurrent Man City thuis Newcastle vermorzelde met 5-0. Desondanks die mooie overwinning kregen we een cynische Guardiola.


"Iedereen in dit land, inclusief de media, steunt Liverpool”, klonk het immers in zijn interview na de wedstrijd. “Natuurlijk heeft Liverpool een ongelooflijke historie in Europa. Niet in de Premier League, nee. Ze wonnen maar eenmaal de titel in dertig jaar, maar dat is helemaal geen probleem. De mensen hebben gewoon liever dat Liverpool wint, maar dat is geen issue.”

Dat Liverpool meer populair is dan City valt niet te ontkennen, maar dat maakt de uitspraak van de Spanjaard toch niet minder kleingeestig. Concurrent Jürgen Klopp was evenwel niet geprikkeld, en kwam met een fraaie reactie. "Als manager zit je na een wedstrijd gewoon in de emotie. Dan zeg je weleens dingen. Dat doe ik zelf ook. Dan is het gewoon het gevoel van dat moment”, klonk het namelijk bij de Duitser.

OOK SARCASME
Al was Klopp toch ook enigszins sarcastisch in zijn reactie tegenover de uithaal van Guardiola.  "Ik heb geen idee of het hele land achter ons staat. Misschien weet Pep meer dan ik”, viel ook te horen, vooraleer met een kwinkslag naar de rivaliteit in Liverpool te wijzen. “Alleen al in deze stad zijn er veel mensen die graag willen dat wij kampioen worden, maar ook hier gaat het maar om vijftig procent." 

LEES OOK: Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Zwakke reactie van Guardiola...

Meest recent

Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

9
9
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

145
145
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

179
179
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

38
38
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

273
273
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

121
121
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

258
258
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

336
336
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

369
369
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

163
163
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

79
79
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

280
280
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

103
103
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

528
528
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

186
186
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

216
216
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

136
136
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

109
109
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

373
373

Meer sportnieuws