Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

door
Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

In de Premier League kreeg Liverpool afgelopen een flinke knauw wat betreft hun titelambities. Thuis tegen Tottenham Hotspur kwam het immers niet verder dan een 1-1 gelijkspel, terwijl concurrent Man City thuis Newcastle vermorzelde met 5-0. Desondanks die mooie overwinning kregen we een cynische Guardiola.


"Iedereen in dit land, inclusief de media, steunt Liverpool”, klonk het immers in zijn interview na de wedstrijd. “Natuurlijk heeft Liverpool een ongelooflijke historie in Europa. Niet in de Premier League, nee. Ze wonnen maar eenmaal de titel in dertig jaar, maar dat is helemaal geen probleem. De mensen hebben gewoon liever dat Liverpool wint, maar dat is geen issue.”

Dat Liverpool meer populair is dan City valt niet te ontkennen, maar dat maakt de uitspraak van de Spanjaard toch niet minder kleingeestig. Concurrent Jürgen Klopp was evenwel niet geprikkeld, en kwam met een fraaie reactie. "Als manager zit je na een wedstrijd gewoon in de emotie. Dan zeg je weleens dingen. Dat doe ik zelf ook. Dan is het gewoon het gevoel van dat moment”, klonk het namelijk bij de Duitser.

OOK SARCASME
Al was Klopp toch ook enigszins sarcastisch in zijn reactie tegenover de uithaal van Guardiola.  "Ik heb geen idee of het hele land achter ons staat. Misschien weet Pep meer dan ik”, viel ook te horen, vooraleer met een kwinkslag naar de rivaliteit in Liverpool te wijzen. “Alleen al in deze stad zijn er veel mensen die graag willen dat wij kampioen worden, maar ook hier gaat het maar om vijftig procent." 

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Zwakke reactie van Guardiola...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

33
33
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

22
22
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

30
30
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

91
91
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

223
223
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

341
341
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

111
111
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

205
205
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

694
694
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

545
545
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

199
199

Meer sportnieuws