Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

door
Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

In de Premier League kreeg Liverpool afgelopen een flinke knauw wat betreft hun titelambities. Thuis tegen Tottenham Hotspur kwam het immers niet verder dan een 1-1 gelijkspel, terwijl concurrent Man City thuis Newcastle vermorzelde met 5-0. Desondanks die mooie overwinning kregen we een cynische Guardiola.


"Iedereen in dit land, inclusief de media, steunt Liverpool”, klonk het immers in zijn interview na de wedstrijd. “Natuurlijk heeft Liverpool een ongelooflijke historie in Europa. Niet in de Premier League, nee. Ze wonnen maar eenmaal de titel in dertig jaar, maar dat is helemaal geen probleem. De mensen hebben gewoon liever dat Liverpool wint, maar dat is geen issue.”

Dat Liverpool meer populair is dan City valt niet te ontkennen, maar dat maakt de uitspraak van de Spanjaard toch niet minder kleingeestig. Concurrent Jürgen Klopp was evenwel niet geprikkeld, en kwam met een fraaie reactie. "Als manager zit je na een wedstrijd gewoon in de emotie. Dan zeg je weleens dingen. Dat doe ik zelf ook. Dan is het gewoon het gevoel van dat moment”, klonk het namelijk bij de Duitser.

OOK SARCASME
Al was Klopp toch ook enigszins sarcastisch in zijn reactie tegenover de uithaal van Guardiola.  "Ik heb geen idee of het hele land achter ons staat. Misschien weet Pep meer dan ik”, viel ook te horen, vooraleer met een kwinkslag naar de rivaliteit in Liverpool te wijzen. “Alleen al in deze stad zijn er veel mensen die graag willen dat wij kampioen worden, maar ook hier gaat het maar om vijftig procent." 

POLL: Zwakke reactie van Guardiola...

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

65
65
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

20
20
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

185
185
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

76
76
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

176
176
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

235
235
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

136
136
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

39
39
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1405
1405
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

125
125
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

384
384
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

145
145
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

254
254
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

97
97
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

76
76
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

96
96
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

151
151
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

333
333
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

623
623

Meer sportnieuws