Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

142 stemmen
Klopp komt met klasse-reactie op cynische Guardiola

In de Premier League kreeg Liverpool afgelopen een flinke knauw wat betreft hun titelambities. Thuis tegen Tottenham Hotspur kwam het immers niet verder dan een 1-1 gelijkspel, terwijl concurrent Man City thuis Newcastle vermorzelde met 5-0. Desondanks die mooie overwinning kregen we een cynische Guardiola.


"Iedereen in dit land, inclusief de media, steunt Liverpool”, klonk het immers in zijn interview na de wedstrijd. “Natuurlijk heeft Liverpool een ongelooflijke historie in Europa. Niet in de Premier League, nee. Ze wonnen maar eenmaal de titel in dertig jaar, maar dat is helemaal geen probleem. De mensen hebben gewoon liever dat Liverpool wint, maar dat is geen issue.”

Dat Liverpool meer populair is dan City valt niet te ontkennen, maar dat maakt de uitspraak van de Spanjaard toch niet minder kleingeestig. Concurrent Jürgen Klopp was evenwel niet geprikkeld, en kwam met een fraaie reactie. "Als manager zit je na een wedstrijd gewoon in de emotie. Dan zeg je weleens dingen. Dat doe ik zelf ook. Dan is het gewoon het gevoel van dat moment”, klonk het namelijk bij de Duitser.

OOK SARCASME
Al was Klopp toch ook enigszins sarcastisch in zijn reactie tegenover de uithaal van Guardiola.  "Ik heb geen idee of het hele land achter ons staat. Misschien weet Pep meer dan ik”, viel ook te horen, vooraleer met een kwinkslag naar de rivaliteit in Liverpool te wijzen. “Alleen al in deze stad zijn er veel mensen die graag willen dat wij kampioen worden, maar ook hier gaat het maar om vijftig procent." 

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
309

Zwakke reactie van Guardiola...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

107
107
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

81
81
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

115
115
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

123
123
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

246
246
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

788
788
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

532
532
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

696
696
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

344
344
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2203
2203
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws