'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

door
'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

FC Barcelona verzekerde zich afgelopen weekend van een ticket voor de Champions League van volgend seizoen. Om daarin opnieuw mee te doen voor de eindzege, zullen de Catalanen zich wel verder moeten versterken. En daarvoor moeten eerst de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De clubleiding van Barça was de voorbije weken al druk in de weer achter de schermen. Zo zouden de Catalanen zich inmiddels verzekerd hebben van twee transfervrije aanwinsten. Volgens verschillende bronnen gaat het om Franck Kessié en Andreas Christensen, die zouden overkomen van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC waar hun contracten afliepen. Al moet hun komst wel nog officieel bevestigd worden.

Barcelona zou ook nog meer transfervrije pistes volgen, maar wil daarnaast ook uitpakken met de komst van een extra topaanvaller. En daarvoor heeft de financieel geplaagde club extra middelen voor nodig. Die middelen zouden wel eens van Philippe Coutinho kunnen kopen. De Braziliaan wordt sinds afgelopen wintermercato uitgeleend aan Aston Villa en doet het daar uitstekend.De club uit Birmingham lijkt nu van plan om de huurbeurt over te zetten in een definitieve transfer.

PERSOONLIJK AKKOORD
Volgens Mundo Deportivo begint die deal ook steeds meer vorm te krijgen. Villa en Coutinho zouden dicht bij een persoonlijke overeenkomst staan. Op clubniveau is er wel nog geen akkoord. De Engelsen zijn niet van plan om de aankoopoptie van 40 miljoen euro te lichten en hopen de Braziliaan voor ongeveer de helft van die som over te nemen. Barça wil dan weer het onderste uit de kan halen, maar is bereid om water bij de wijn te doen zodat zijn forse salaris uit de boekhouding geschrapt kan worden.

LEES OOK: PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

Coutinho heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

18
18
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

139
139
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

91
91
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

165
165
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

613
613
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

119
119
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

222
222
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

551
551
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

29
29
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

27
27
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

539
539
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

69
69
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

82
82
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

217
217
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

83
83
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

142
142
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

831
831
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

224
224
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

105
105
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

355
355
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

322
322
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

297
297
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

284
284
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

775
775

Meer sportnieuws