'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

door
'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

FC Barcelona verzekerde zich afgelopen weekend van een ticket voor de Champions League van volgend seizoen. Om daarin opnieuw mee te doen voor de eindzege, zullen de Catalanen zich wel verder moeten versterken. En daarvoor moeten eerst de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De clubleiding van Barça was de voorbije weken al druk in de weer achter de schermen. Zo zouden de Catalanen zich inmiddels verzekerd hebben van twee transfervrije aanwinsten. Volgens verschillende bronnen gaat het om Franck Kessié en Andreas Christensen, die zouden overkomen van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC waar hun contracten afliepen. Al moet hun komst wel nog officieel bevestigd worden.

Barcelona zou ook nog meer transfervrije pistes volgen, maar wil daarnaast ook uitpakken met de komst van een extra topaanvaller. En daarvoor heeft de financieel geplaagde club extra middelen voor nodig. Die middelen zouden wel eens van Philippe Coutinho kunnen kopen. De Braziliaan wordt sinds afgelopen wintermercato uitgeleend aan Aston Villa en doet het daar uitstekend.De club uit Birmingham lijkt nu van plan om de huurbeurt over te zetten in een definitieve transfer.

PERSOONLIJK AKKOORD
Volgens Mundo Deportivo begint die deal ook steeds meer vorm te krijgen. Villa en Coutinho zouden dicht bij een persoonlijke overeenkomst staan. Op clubniveau is er wel nog geen akkoord. De Engelsen zijn niet van plan om de aankoopoptie van 40 miljoen euro te lichten en hopen de Braziliaan voor ongeveer de helft van die som over te nemen. Barça wil dan weer het onderste uit de kan halen, maar is bereid om water bij de wijn te doen zodat zijn forse salaris uit de boekhouding geschrapt kan worden.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

🚀

Coutinho heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

51
51
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

89
89
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

39
39
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

245
245
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

130
130
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

431
431
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

689
689
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws