'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

door
'Barça in de wolken: Coutinho dwingt transfer af'

FC Barcelona verzekerde zich afgelopen weekend van een ticket voor de Champions League van volgend seizoen. Om daarin opnieuw mee te doen voor de eindzege, zullen de Catalanen zich wel verder moeten versterken. En daarvoor moeten eerst de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De clubleiding van Barça was de voorbije weken al druk in de weer achter de schermen. Zo zouden de Catalanen zich inmiddels verzekerd hebben van twee transfervrije aanwinsten. Volgens verschillende bronnen gaat het om Franck Kessié en Andreas Christensen, die zouden overkomen van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC waar hun contracten afliepen. Al moet hun komst wel nog officieel bevestigd worden.

Barcelona zou ook nog meer transfervrije pistes volgen, maar wil daarnaast ook uitpakken met de komst van een extra topaanvaller. En daarvoor heeft de financieel geplaagde club extra middelen voor nodig. Die middelen zouden wel eens van Philippe Coutinho kunnen kopen. De Braziliaan wordt sinds afgelopen wintermercato uitgeleend aan Aston Villa en doet het daar uitstekend.De club uit Birmingham lijkt nu van plan om de huurbeurt over te zetten in een definitieve transfer.

PERSOONLIJK AKKOORD
Volgens Mundo Deportivo begint die deal ook steeds meer vorm te krijgen. Villa en Coutinho zouden dicht bij een persoonlijke overeenkomst staan. Op clubniveau is er wel nog geen akkoord. De Engelsen zijn niet van plan om de aankoopoptie van 40 miljoen euro te lichten en hopen de Braziliaan voor ongeveer de helft van die som over te nemen. Barça wil dan weer het onderste uit de kan halen, maar is bereid om water bij de wijn te doen zodat zijn forse salaris uit de boekhouding geschrapt kan worden.

LEES OOK: 'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Coutinho heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

50
50
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

54
54
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

19
19
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

91
91
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

42
42
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

117
117
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

64
64
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

120
120
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

191
191
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

79
79
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

36
36
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

177
177
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

103
103
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

149
149
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

69
69
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

78
78
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

215
215
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

317
317
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws