DONE DEAL: Haaland vindt akkoord en tekent bij City

door
DONE DEAL: Haaland vindt akkoord en tekent bij City

In de Premier League heeft Manchester City opnieuw een kloofje geslagen van 3 punten op eerste achtervolger Liverpool FC. Met nog 3 speeldagen ligt de landstitel dus binnen handbereik, ondertussen werkt men achter de schermen ook al naar komend seizoen toe. De Citizens zouden komende mercato immers fors willen uitpakken.


City zal er dit seizoen wederom niet in slagen de Champions League te winnen, de tweede opeenvolgende Premier League-titel is in dit geval dus een doekje voor het bloeien. En dus wil de steenrijke club een tandje bijsteken op de transfermarkt. Met Erling Haaland lijkt alvast een nieuwe spits onderweg. De Noorse doelpuntenmachine zou voor zo'n 75 miljoen euro, het bedrag in zijn afkoopclausule, overkomen van Borussia Dortmund.

En volgens doorgaans goed ingevoerde transferspecialist David Ornstein van The Athletic is het slechts een kwestie van dagen alvorens de deal wordt beklonken. Volgens zijn Duitse bronnen vond City inmiddels een akkoord met de spits en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden en allerlei commissies. Eerstdaags zou men Dortmund officieel op de hoogte brengen over de intentie om de aankoopoptie te lichten.

OPVOLGER BEKEND
Voor de nummer twee uit de Bundesliga komt het vertrek van de spits natuurlijk niet als verrassing. De club lijkt zelfs al een vervanger beet te hebben. Zo geraakte eerder al bekend dat Karim Adeyemi goed en wel op weg is naar het Signal Iduna Park. En transferwatcher Fabrizio Romano wordt momenteel het laatste papierwerk in orde gebracht. De spits zou voor zo'n 38 miljoen overkomen van RB Salzburg.

LEES OOK: Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

76
76
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

38
38
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

37
37
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

78
78
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

158
158
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

678
678
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

146
146
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

249
249
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

134
134
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

165
165
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

447
447
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

210
210
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

290
290
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

631
631
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

140
140
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

926
926
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

341
341
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

254
254
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

593
593
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

151
151
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

506
506
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

280
280
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

888
888
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

246
246

Meer sportnieuws