'Standard vindt nieuwe sportieve baas bij Man City'

138
'Standard vindt nieuwe sportieve baas bij Man City'

Voor Standard zit het officiële seizoen er natuurlijk al een tijdje op en gezien de situatie is dat misschien geen slechte zaak voor de Rouches. Onder impuls van de nieuwe eigenaars is er namelijk een aardverschuiving op komst op Sclessin. De nieuwe sportieve baas lijkt inmiddels ook al bepaald.


Standard heeft sportief gezien een ronduit dramatisch seizoen achter de rug. En toch is er voor de Luikenaars hoop in zicht. Zo kwam de club onlangs in Noord-Amerikaanse handen terecht. De nieuwe eigenaars, de zogenaamde '777 Partners', willen de club weer doen aanknopen met de successen van weleer. Maar eerst zal er tabula rasa gemaakt worden. Daarvoor legt '777 Partners' zijn lot grotendeels in handen van Fergal Harkin.

Volgens onder meer La Dernière Heure wordt de 45-jarige Ier eerstdaags voorgesteld als de nieuwe sportieve directeur op Sclessin. Harkin is niet meteen een bekende naam voor het grote publiek. Maar de voorbije jaren leverde hij goed werk bij Manchester City. Daar was hij onder meer verantwoordelijk voor de samenwerking met de andere clubs van de City Football Group en beheerde hij dus het hele leger aan verhuurde spelers.

WERK AAN DE WINKEL
In die functie werd Harkin erg geapprecieerd binnen de voetbalwereld. Er zouden dan ook andere ploegen interesse hebben getoond, maar hij lijkt nu te vallen voor het aanbod van Standard. De verwachting is dat hij deze week zijn kribbel zet. Vervolgens wachten hem meteen enkele drukke weken. Zo zal Harkin eerst een opvolger voor de ontslagen hoofdcoach Luka Elsner moeten aanstellen. Daarna mag hij de spelersselectie van een complete make-over voorzien. Het wordt dus een vuurdoop die kan tellen.

LEES OOK: Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Standard doet binnen de drie seizoenen weer mee voor de prijzen ...

Meest recent

Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

19
19
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

121
121
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

30
30
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

151
151
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

46
46
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

24
24
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

31
31
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

332
332
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

221
221
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

23
23
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

562
562
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

257
257
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

734
734
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

230
230
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

890
890
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

782
782
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

462
462
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

315
315
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

157
157
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

73
73
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

514
514
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

214
214
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

103
103
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

34
34
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

131
131

Meer sportnieuws