KV Mechelen uitgeteld: "De droom is voorbij"

door
KV Mechelen uitgeteld:

Hoewel er nog een drietal wedstrijden te gaan zijn, zit het seizoen van KV Mechelen er sportief gezien al op. Malinwa verloor zaterdagavond immers met 0-1 op het veld van AA Gent. Hierdoor zijn de Maneblussers allicht uitgeteld voor de vijfde plaats en de kans op een Europees ticket.


De Mechelaars begonnen met de nodige ambitie aan de Europe Play-Offs en hadden de intentie om in de rol van underdog alsnog te gaan meedoen voor de eindzege in deze nacompetitie. De start was ook veelbelovend met een nipte zege tegen Charleroi. Maar daarop volgden twee nederlagen tegen AA Gent en KRC Genk. En zo is KVM normaal gezien uitgeteld voor de vijfde stek.

Mathematisch zou het nog kunnen voor KVM, maar in het Mechelse kamp gelooft men daar niet meer in. "Onze Europese droom? Die is voorbij. Het was sowieso moeilijk. Dat is geen schande. We hebben gestreden, maar kwamen net te kort. We hebben alles gegeven, maar komen net te kort om Europees te halen", reageerde Rob Schoofs op de clubwebstek.

ACHTERBAN VERWENNEN
Een domper dus voor de Mechelaars, al is coach Wouter Vrancken over het algemeen best tevreden over het volledig seizoen. "We hebben een ambitie bereikt: de play-offs. En eens je daar bent, wil je die ook winnen. Op details verliezen we de groepswinst. Vorige week een muur die te snel open gaat. Vandaag andere variabelen. Ach, we hebben een mooi seizoen gespeeld. Nu willen we onze thuiswedstrijden top zijn om de schitterende achterban te verwennen."

LEES OOK: ‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

Het seizoen van KVM is grotendeels geslaagd ...

Meest recent

'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

12
12
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

29
29
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

39
39
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

123
123
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

284
284
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

462
462
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

307
307
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

158
158
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

115
115
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

447
447
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

411
411
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

116
116
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

128
128
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

124
124
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

204
204
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

480
480
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

236
236
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

401
401
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

205
205
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

129
129
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

613
613
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

84
84
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

144
144

Meer sportnieuws