KV Mechelen uitgeteld: "De droom is voorbij"

door
KV Mechelen uitgeteld:

Hoewel er nog een drietal wedstrijden te gaan zijn, zit het seizoen van KV Mechelen er sportief gezien al op. Malinwa verloor zaterdagavond immers met 0-1 op het veld van AA Gent. Hierdoor zijn de Maneblussers allicht uitgeteld voor de vijfde plaats en de kans op een Europees ticket.


De Mechelaars begonnen met de nodige ambitie aan de Europe Play-Offs en hadden de intentie om in de rol van underdog alsnog te gaan meedoen voor de eindzege in deze nacompetitie. De start was ook veelbelovend met een nipte zege tegen Charleroi. Maar daarop volgden twee nederlagen tegen AA Gent en KRC Genk. En zo is KVM normaal gezien uitgeteld voor de vijfde stek.

Mathematisch zou het nog kunnen voor KVM, maar in het Mechelse kamp gelooft men daar niet meer in. "Onze Europese droom? Die is voorbij. Het was sowieso moeilijk. Dat is geen schande. We hebben gestreden, maar kwamen net te kort. We hebben alles gegeven, maar komen net te kort om Europees te halen", reageerde Rob Schoofs op de clubwebstek.

ACHTERBAN VERWENNEN
Een domper dus voor de Mechelaars, al is coach Wouter Vrancken over het algemeen best tevreden over het volledig seizoen. "We hebben een ambitie bereikt: de play-offs. En eens je daar bent, wil je die ook winnen. Op details verliezen we de groepswinst. Vorige week een muur die te snel open gaat. Vandaag andere variabelen. Ach, we hebben een mooi seizoen gespeeld. Nu willen we onze thuiswedstrijden top zijn om de schitterende achterban te verwennen."

LEES OOK: Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Het seizoen van KVM is grotendeels geslaagd ...

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

18
18
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

190
190
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

217
217
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

111
111
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

272
272
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

467
467
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

423
423
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

93
93
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

174
174
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

273
273
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

282
282
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

420
420
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

78
78
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

400
400
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

419
419
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

108
108
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

676
676
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

412
412
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

192
192
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

338
338
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

539
539
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

222
222
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

275
275
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

126
126
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

528
528

Meer sportnieuws