Napoli grijpt laatste titelstrohalm

34 stemmen
Napoli grijpt laatste titelstrohalm

Napoli is voorlopig nog niet mathematisch uitgeschakeld voor de titel. Het greep zaterdag zijn laatste strohalm met een nipte zege op het veld van Torino. Daardoor naderen ze met nog twee wedstrijden te spelen tot op vier punten van AC Milan en vijf punten van voorlopige leider Internazionale. Zondag kan de droom van de Napolitanen wel alsnog helemaal voorbij zijn als Milan wint op het veld van Hellas Verona.


Napoli kon met een overwinning ook zijn derde plaats zo goed als helemaal veiligstellen na de verrassende nederlaag van achtervolger Juventus bij staartploeg Genoa op vrijdagavond. Bij Napoli rekenden ze daarvoor op Dries Mertens, die een dag na zijn 35ste verjaardag aan de aftrap kwam. Hij werd in steun van diepe spits Victor Osimhen geposteerd.

Rond het huur leek de Rode Duivel ook zijn ploeg aan een voorsprong te helpen toen hij na een hakje van Osimhen onderuitgehaald werd in de zestien. De bal ging op de stip, maar aanvoerder Insigne faalde. De 0-0 bleef zo op het bord staan, maar iets meer dan een kwartier voor tijd viel de goal alsnog. Fabian Ruiz zorgde alsnog voor 0-1. Mertens was dan al vervangen, bij Torino bleef Dennis Praet wel de hele wedstrijd op het veld staan.

CHAMPIONS LEAGUE
Van een ticket voor de Champions League was Napoli al zeker, maar de derde plaats is nu wel zo goed als zeker. Met nog twee speeldagen voor de boeg hebben ze vier punten meer dan Juventus. Ze behouden ook nog een waterkans op de titel, maar moeten hopen dat Milan niet wint in Verona. Anders is ook die droom zondag helemaal vervlogen.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Mag Napoli nog hopen op de titel?

Meest recent

Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

27
27
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

32
32
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

11
11
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

306
306
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

111
111
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

102
102
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

34
34
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

74
74
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

54
54
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

364
364
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

224
224
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

492
492
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

160
160
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

101
101
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

130
130
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

155
155
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

195
195
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

169
169
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

511
511
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

604
604
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

942
942
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

274
274
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

216
216
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

566
566

Meer sportnieuws