'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

405 stemmen
'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden dit seizoen en gaat dan op bezoek bij leider Union SG. Indien Blauw-Zwart met de volle buit aan de haal gaat in het Dudenpark, spring het meteen naar de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Maar coach Alfred Schreuder zal wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Blauw-Zwart speelde afgelopen weekend 0-0-gelijk op het veld van Anderlecht, maar kwam niet ongehavend uit die topper. Sterkhouder Mats Rits scheurde namelijk zijn kruisbanden. Hierdoor staat de middenvelder zeker een halfjaar aan de kant. En dus moet Schreuder voor de resterende matchen van dit seizoen een alternatief vinden, niet evident gezien de specifieke kwaliteiten van Rits.

Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Nederlandse trainer in ieder geval niet in zijn kaarten laten kijken. "We hebben op training verschillende dingen geprobeerd. En we zijn er nog niet helemaal uit", vertelde Schreuder. De voorbije dagen werd echter al gemeld dat Eder Balanta de grootste kanshebber was om het vrijgekomen plekje in de aanvalslinie in te nemen. Opvallend, want qua profiel leunt Ruud Vormer toch veel meer aan bij Rits.

ODOI ALS RITS
Maar de krant Het Laatste Nieuws beweert dat Balanta noch Vormer de positie van Rits zal innemen. De Colombiaan zou weliswaar mogen starten, maar dan als controlerende middenvelder. Hierdoor zou Denis Odoi een rijtje opschuiven en de rol van Rits op zich moeten gaan nemen. Gewaagd, want de winteraanwinst startte bij Club nog nooit op deze positie. Maar de voorbije weken is meermaals duidelijk geworden dat Odoi zich probleemloos kan aanpassen aan andere posities.

LEES OOK: 'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Schreuder moet gewoon Vormer laten starten ...

Meest recent

'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

92
92
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

320
320
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

443
443
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

261
261
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

406
406
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

57
57
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

197
197
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

60
60
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

107
107
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

510
510
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

683
683
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

215
215
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

157
157
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

184
184
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

166
166
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

436
436
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

104
104
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

121
121
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

187
187
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

614
614
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

83
83
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

558
558
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

360
360
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

131
131

Meer sportnieuws