'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

405 stemmen
'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden dit seizoen en gaat dan op bezoek bij leider Union SG. Indien Blauw-Zwart met de volle buit aan de haal gaat in het Dudenpark, spring het meteen naar de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Maar coach Alfred Schreuder zal wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Blauw-Zwart speelde afgelopen weekend 0-0-gelijk op het veld van Anderlecht, maar kwam niet ongehavend uit die topper. Sterkhouder Mats Rits scheurde namelijk zijn kruisbanden. Hierdoor staat de middenvelder zeker een halfjaar aan de kant. En dus moet Schreuder voor de resterende matchen van dit seizoen een alternatief vinden, niet evident gezien de specifieke kwaliteiten van Rits.

Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Nederlandse trainer in ieder geval niet in zijn kaarten laten kijken. "We hebben op training verschillende dingen geprobeerd. En we zijn er nog niet helemaal uit", vertelde Schreuder. De voorbije dagen werd echter al gemeld dat Eder Balanta de grootste kanshebber was om het vrijgekomen plekje in de aanvalslinie in te nemen. Opvallend, want qua profiel leunt Ruud Vormer toch veel meer aan bij Rits.

ODOI ALS RITS
Maar de krant Het Laatste Nieuws beweert dat Balanta noch Vormer de positie van Rits zal innemen. De Colombiaan zou weliswaar mogen starten, maar dan als controlerende middenvelder. Hierdoor zou Denis Odoi een rijtje opschuiven en de rol van Rits op zich moeten gaan nemen. Gewaagd, want de winteraanwinst startte bij Club nog nooit op deze positie. Maar de voorbije weken is meermaals duidelijk geworden dat Odoi zich probleemloos kan aanpassen aan andere posities.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Schreuder moet gewoon Vormer laten starten ...

Meest recent

Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

15
15
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

122
122
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

37
37
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

324
324
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

50
50
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

201
201
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

318
318
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1120
1120
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

485
485
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

155
155
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

190
190
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

741
741
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

534
534
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

263
263
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

117
117
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

192
192
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

60
60
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

84
84
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

138
138
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

474
474

Meer sportnieuws