'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

door
'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden dit seizoen en gaat dan op bezoek bij leider Union SG. Indien Blauw-Zwart met de volle buit aan de haal gaat in het Dudenpark, spring het meteen naar de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Maar coach Alfred Schreuder zal wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Blauw-Zwart speelde afgelopen weekend 0-0-gelijk op het veld van Anderlecht, maar kwam niet ongehavend uit die topper. Sterkhouder Mats Rits scheurde namelijk zijn kruisbanden. Hierdoor staat de middenvelder zeker een halfjaar aan de kant. En dus moet Schreuder voor de resterende matchen van dit seizoen een alternatief vinden, niet evident gezien de specifieke kwaliteiten van Rits.

Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Nederlandse trainer in ieder geval niet in zijn kaarten laten kijken. "We hebben op training verschillende dingen geprobeerd. En we zijn er nog niet helemaal uit", vertelde Schreuder. De voorbije dagen werd echter al gemeld dat Eder Balanta de grootste kanshebber was om het vrijgekomen plekje in de aanvalslinie in te nemen. Opvallend, want qua profiel leunt Ruud Vormer toch veel meer aan bij Rits.

ODOI ALS RITS
Maar de krant Het Laatste Nieuws beweert dat Balanta noch Vormer de positie van Rits zal innemen. De Colombiaan zou weliswaar mogen starten, maar dan als controlerende middenvelder. Hierdoor zou Denis Odoi een rijtje opschuiven en de rol van Rits op zich moeten gaan nemen. Gewaagd, want de winteraanwinst startte bij Club nog nooit op deze positie. Maar de voorbije weken is meermaals duidelijk geworden dat Odoi zich probleemloos kan aanpassen aan andere posities.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Schreuder moet gewoon Vormer laten starten ...

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

7
7
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

2
2
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

26
26
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

26
26
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

67
67
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

84
84
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

99
99
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

68
68
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

71
71
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

359
359
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

90
90
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

182
182
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

287
287
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

201
201
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

438
438
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

107
107
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

626
626
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

349
349
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws