'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

door
'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden dit seizoen en gaat dan op bezoek bij leider Union SG. Indien Blauw-Zwart met de volle buit aan de haal gaat in het Dudenpark, spring het meteen naar de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Maar coach Alfred Schreuder zal wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Blauw-Zwart speelde afgelopen weekend 0-0-gelijk op het veld van Anderlecht, maar kwam niet ongehavend uit die topper. Sterkhouder Mats Rits scheurde namelijk zijn kruisbanden. Hierdoor staat de middenvelder zeker een halfjaar aan de kant. En dus moet Schreuder voor de resterende matchen van dit seizoen een alternatief vinden, niet evident gezien de specifieke kwaliteiten van Rits.

Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Nederlandse trainer in ieder geval niet in zijn kaarten laten kijken. "We hebben op training verschillende dingen geprobeerd. En we zijn er nog niet helemaal uit", vertelde Schreuder. De voorbije dagen werd echter al gemeld dat Eder Balanta de grootste kanshebber was om het vrijgekomen plekje in de aanvalslinie in te nemen. Opvallend, want qua profiel leunt Ruud Vormer toch veel meer aan bij Rits.

ODOI ALS RITS
Maar de krant Het Laatste Nieuws beweert dat Balanta noch Vormer de positie van Rits zal innemen. De Colombiaan zou weliswaar mogen starten, maar dan als controlerende middenvelder. Hierdoor zou Denis Odoi een rijtje opschuiven en de rol van Rits op zich moeten gaan nemen. Gewaagd, want de winteraanwinst startte bij Club nog nooit op deze positie. Maar de voorbije weken is meermaals duidelijk geworden dat Odoi zich probleemloos kan aanpassen aan andere posities.

LEES OOK: Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Schreuder moet gewoon Vormer laten starten ...

Meest recent

Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

13
13
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

192
192
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

71
71
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

76
76
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

96
96
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

310
310
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

149
149
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

103
103
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

678
678
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

789
789
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

418
418
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

95
95
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

409
409
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

739
739
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

139
139
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

733
733
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

199
199
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

199
199
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

434
434
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

209
209
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

365
365
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

448
448
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

268
268
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

64
64

Meer sportnieuws