'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

405 stemmen
'Schreuder doet onuitgegeven ingreep tegen Union'

Club Brugge staat zondag voor één van zijn belangrijkste wedstrijden dit seizoen en gaat dan op bezoek bij leider Union SG. Indien Blauw-Zwart met de volle buit aan de haal gaat in het Dudenpark, spring het meteen naar de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Maar coach Alfred Schreuder zal wel moeten schuiven met zijn pionnen.


Blauw-Zwart speelde afgelopen weekend 0-0-gelijk op het veld van Anderlecht, maar kwam niet ongehavend uit die topper. Sterkhouder Mats Rits scheurde namelijk zijn kruisbanden. Hierdoor staat de middenvelder zeker een halfjaar aan de kant. En dus moet Schreuder voor de resterende matchen van dit seizoen een alternatief vinden, niet evident gezien de specifieke kwaliteiten van Rits.

Op zijn persbabbel van vrijdag wou de Nederlandse trainer in ieder geval niet in zijn kaarten laten kijken. "We hebben op training verschillende dingen geprobeerd. En we zijn er nog niet helemaal uit", vertelde Schreuder. De voorbije dagen werd echter al gemeld dat Eder Balanta de grootste kanshebber was om het vrijgekomen plekje in de aanvalslinie in te nemen. Opvallend, want qua profiel leunt Ruud Vormer toch veel meer aan bij Rits.

ODOI ALS RITS
Maar de krant Het Laatste Nieuws beweert dat Balanta noch Vormer de positie van Rits zal innemen. De Colombiaan zou weliswaar mogen starten, maar dan als controlerende middenvelder. Hierdoor zou Denis Odoi een rijtje opschuiven en de rol van Rits op zich moeten gaan nemen. Gewaagd, want de winteraanwinst startte bij Club nog nooit op deze positie. Maar de voorbije weken is meermaals duidelijk geworden dat Odoi zich probleemloos kan aanpassen aan andere posities.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Schreuder moet gewoon Vormer laten starten ...

Meest recent

De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

21
21
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

55
55
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

82
82
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

259
259
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

281
281
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

272
272
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

79
79
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

558
558
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

252
252
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

54
54
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

98
98
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

406
406
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

134
134
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

207
207
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

630
630
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

869
869
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

700
700
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

115
115
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

509
509
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

695
695
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

85
85

Meer sportnieuws