Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

door
Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

Antwerp FC is degelijk aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd op Club Brugge, maar verloor uiteindelijk met het kleinste verschil van de titelverdediger. Vorig weekend werd leider Union SG dan weer in bedwang gehouden.


RAFC startte tegen de Brusselaars opnieuw sterk aan de partij en had zelfs de betere kansen in de eerste helft. Maar het moet ook gezegd dat de Antwerpenaren in de slotfase meermaals goed weg kwamen. Zo kreeg Union nog een pak kansen en hadden de bezoekers tijdens hun slotoffensief eigenlijk altijd moeten scoren.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag gaf coach Brian Priske ook eerlijk toe dat hij misschien wel beter had kunnen/moeten bijsturen. "Op het einde kwamen er enkele kansen voor Union, iets wat mogelijk te wijten was aan vermoeidheid bij ons. Ik ben kritisch voor mezelf: achteraf bekeken had ik in de slotfase misschien één of twee wissels meer moeten doorvoeren. Los daarvan stond het eigenlijk goed", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

VERTROUWEN VOOR RSCA
Maar de match tegen Union behoort inmiddels tot het verleden. Aanstaande zondag wacht immers een clash tegen Anderlecht, wat een scharniermoment kan worden met oog op de strijd om de derde plaats. "We willen nog minstens derde worden en dus zullen we er tegen Anderlecht moeten staan", stelt Priske. "Met welk gevoel ik die wedstrijden tegemoet ga? Met een vrij goed gevoel. Op één of andere manier hebben die eerste twee matchen in de play-offs ons een zeker vertrouwen gegeven, want we leverden telkens een aardige prestatie af."

LEES OOK: Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Antwerp moet volgend seizoen een andere trainer aanstellen ...

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

45
45
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

41
41
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

22
22
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

121
121
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

85
85
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

98
98
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

92
92
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

127
127
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

207
207
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

48
48
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

227
227
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

503
503
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

176
176
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

385
385
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

89
89
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

139
139
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

352
352
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

253
253
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

377
377
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

206
206

Meer sportnieuws