Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

door
Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

Antwerp FC is degelijk aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd op Club Brugge, maar verloor uiteindelijk met het kleinste verschil van de titelverdediger. Vorig weekend werd leider Union SG dan weer in bedwang gehouden.


RAFC startte tegen de Brusselaars opnieuw sterk aan de partij en had zelfs de betere kansen in de eerste helft. Maar het moet ook gezegd dat de Antwerpenaren in de slotfase meermaals goed weg kwamen. Zo kreeg Union nog een pak kansen en hadden de bezoekers tijdens hun slotoffensief eigenlijk altijd moeten scoren.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag gaf coach Brian Priske ook eerlijk toe dat hij misschien wel beter had kunnen/moeten bijsturen. "Op het einde kwamen er enkele kansen voor Union, iets wat mogelijk te wijten was aan vermoeidheid bij ons. Ik ben kritisch voor mezelf: achteraf bekeken had ik in de slotfase misschien één of twee wissels meer moeten doorvoeren. Los daarvan stond het eigenlijk goed", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

VERTROUWEN VOOR RSCA
Maar de match tegen Union behoort inmiddels tot het verleden. Aanstaande zondag wacht immers een clash tegen Anderlecht, wat een scharniermoment kan worden met oog op de strijd om de derde plaats. "We willen nog minstens derde worden en dus zullen we er tegen Anderlecht moeten staan", stelt Priske. "Met welk gevoel ik die wedstrijden tegemoet ga? Met een vrij goed gevoel. Op één of andere manier hebben die eerste twee matchen in de play-offs ons een zeker vertrouwen gegeven, want we leverden telkens een aardige prestatie af."

LEES OOK: Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

Antwerp moet volgend seizoen een andere trainer aanstellen ...

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

33
33
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

27
27
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

124
124
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

61
61
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

404
404
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

277
277
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

85
85
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

391
391
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

415
415
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

694
694
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

139
139
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

103
103
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

125
125
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

160
160
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

191
191
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

238
238
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

87
87
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

543
543
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

465
465
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

930
930
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

374
374
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

496
496

Meer sportnieuws