Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

door
Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

Antwerp FC is degelijk aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd op Club Brugge, maar verloor uiteindelijk met het kleinste verschil van de titelverdediger. Vorig weekend werd leider Union SG dan weer in bedwang gehouden.


RAFC startte tegen de Brusselaars opnieuw sterk aan de partij en had zelfs de betere kansen in de eerste helft. Maar het moet ook gezegd dat de Antwerpenaren in de slotfase meermaals goed weg kwamen. Zo kreeg Union nog een pak kansen en hadden de bezoekers tijdens hun slotoffensief eigenlijk altijd moeten scoren.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag gaf coach Brian Priske ook eerlijk toe dat hij misschien wel beter had kunnen/moeten bijsturen. "Op het einde kwamen er enkele kansen voor Union, iets wat mogelijk te wijten was aan vermoeidheid bij ons. Ik ben kritisch voor mezelf: achteraf bekeken had ik in de slotfase misschien één of twee wissels meer moeten doorvoeren. Los daarvan stond het eigenlijk goed", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

VERTROUWEN VOOR RSCA
Maar de match tegen Union behoort inmiddels tot het verleden. Aanstaande zondag wacht immers een clash tegen Anderlecht, wat een scharniermoment kan worden met oog op de strijd om de derde plaats. "We willen nog minstens derde worden en dus zullen we er tegen Anderlecht moeten staan", stelt Priske. "Met welk gevoel ik die wedstrijden tegemoet ga? Met een vrij goed gevoel. Op één of andere manier hebben die eerste twee matchen in de play-offs ons een zeker vertrouwen gegeven, want we leverden telkens een aardige prestatie af."

LEES OOK: Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Antwerp moet volgend seizoen een andere trainer aanstellen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

66
66
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

2
2
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

14
14
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

15
15
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

73
73
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

57
57
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

163
163
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

25
25
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

191
191
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

48
48
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

188
188
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

184
184
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

261
261
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

80
80
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

324
324
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

187
187
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

386
386
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

290
290
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

260
260
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

377
377
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

305
305
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

87
87
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

415
415
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

343
343

Meer sportnieuws