Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

door
Priske geeft eigen fout toe bij Antwerp

Antwerp FC is degelijk aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old speelde een meer dan verdienstelijke wedstrijd op Club Brugge, maar verloor uiteindelijk met het kleinste verschil van de titelverdediger. Vorig weekend werd leider Union SG dan weer in bedwang gehouden.


RAFC startte tegen de Brusselaars opnieuw sterk aan de partij en had zelfs de betere kansen in de eerste helft. Maar het moet ook gezegd dat de Antwerpenaren in de slotfase meermaals goed weg kwamen. Zo kreeg Union nog een pak kansen en hadden de bezoekers tijdens hun slotoffensief eigenlijk altijd moeten scoren.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag gaf coach Brian Priske ook eerlijk toe dat hij misschien wel beter had kunnen/moeten bijsturen. "Op het einde kwamen er enkele kansen voor Union, iets wat mogelijk te wijten was aan vermoeidheid bij ons. Ik ben kritisch voor mezelf: achteraf bekeken had ik in de slotfase misschien één of twee wissels meer moeten doorvoeren. Los daarvan stond het eigenlijk goed", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

VERTROUWEN VOOR RSCA
Maar de match tegen Union behoort inmiddels tot het verleden. Aanstaande zondag wacht immers een clash tegen Anderlecht, wat een scharniermoment kan worden met oog op de strijd om de derde plaats. "We willen nog minstens derde worden en dus zullen we er tegen Anderlecht moeten staan", stelt Priske. "Met welk gevoel ik die wedstrijden tegemoet ga? Met een vrij goed gevoel. Op één of andere manier hebben die eerste twee matchen in de play-offs ons een zeker vertrouwen gegeven, want we leverden telkens een aardige prestatie af."

LEES OOK: Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
306

Antwerp moet volgend seizoen een andere trainer aanstellen ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

76
76
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

11
11
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

71
71
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

119
119
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

107
107
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

132
132
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

196
196
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

154
154
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

115
115
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

248
248
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

178
178
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

143
143
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

362
362
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

146
146
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

143
143
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

63
63
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

395
395
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

413
413
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

307
307
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

626
626
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

163
163

Meer sportnieuws