Abramovich maakt gehakt van drastisch Chelsea-gerucht

door
Abramovich maakt gehakt van drastisch Chelsea-gerucht

Het zijn al enkele erg benarde weken, intussen al maanden, geweest voor Chelsea. Zo was er immers de verbanning van Roman Abramovich uit het Verenigd Koninkrijk, waardoor de club zich genoodzaakt zag om op zoek te gaan naar één of meerdere nieuwe eigenaar(s).


De Rus zou de club daar absoluut geen stokken bij in de wielen willen steken, en de schuld van Chelsea aan zijn persoon – naar verluidt zo’n anderhalf miljard (!) euro - kwijt te schelden. Britse media kwamen deze week echter met het bericht dat Abramovich zou teruggekomen zijn op die beslissing. Dat zou natuurlijk immense extra kosten meebrengen voor een potentiële nieuwe eigenaar, wat de toekomst van de club plots onzeker maakte.

ABRAMOVICH STELT GERUST
Echter is er volgens de man in kwestie helemaal niets aan van deze geruchten. "Dergelijke suggesties zijn volkomen onjuist”, zegt hij via een woordvoerder op de Chelsea-website. “Net als de suggesties dat Abramovich de prijs van Chelsea op het laatste moment zou hebben gehoogd. Abramovich heeft als doel om de best mogelijke eigenaar voor Chelsea te vinden."

Abramovich zou zelfs persoonlijk aandringen bij potentiële kopers. "Daarom heeft hij elke bieder juist aangemoedigd om te investeren in de club, inclusief de Academy, het vrouwenteam, de ontwikkeling van het stadion en de Chelsea Foundation." 

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Moet Chelsea vrezen voor zijn toekomst?

Meest recent

Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

18
18
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

9
9
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

30
30
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

43
43
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

41
41
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

53
53
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

102
102
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

67
67
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

208
208
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

19
19
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

100
100
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

235
235
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

65
65
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

141
141
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

34
34
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

237
237
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

800
800
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

968
968
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

183
183
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

375
375
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

143
143
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

147
147
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

421
421
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

423
423

Meer sportnieuws