Man United geeft promovendus geen kans

door
Man United geeft promovendus geen kans

Manchester United werkte vanavond zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. In een volgepakt Old Trafford namen de Mancunians het op tegen Brenford. De troepen van Ralf Rangnick kenden uiteindelijk weinig moeite met de promovendus. 


Manchester United startte de wedstrijd uitstekend. Elanga bood Bruno Fernandes al na tien minuten de openingstreffer aan, en de Portugees faalde niet. Net voor het rustsignaal was het dan weer aan een andere Portugees: Cristiano Ronaldo. De aanvaller zag zijn doelpunt echter afgekeurd worden voor buitenspel. United mocht gaan rusten met een minieme voorsprong. 

In de tweede helft was het dan wel weer raak voor Ronaldo. De Portugees knalde een strafschop onhoudbaar voorbij Brentford-doelman Raya. Brentford leek tevreden met de 2-0 achterstand, en maakte nooit aanspraak op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor het einde kopte Varane nog de 3-0 tegen de touwen na een hoekschop van Telles. Het was meteen ook het eerste doelpunt voor de Fransman bij United. 

Afscheid van oudgedienden

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen was meteen ook goed voor enkele staande ovaties voor vertrekkende spelers. Zo nemen Matic, Mata, Cavani en Jones afscheid van de club uit Manchester. Allen kregen ze nog speelminuten gegund van Rangnick, waardoor de supporters van Old Trafford vier keer te dienden applaudisseren. United heeft nog twee uitwedstrijden voor de boeg alvorens het op vakantie kan gaan. Verplaatsingen naar Brighton en Crystal Palace dreigen echter niet als 'makkelijk' te mogen worden bestempeld. In de strijd om een Europees ticket zullen de Mancunians zes op zes moeten pakken, én zal het moeten rekenen op een misstap van Tottenham of Arsenal. 

LEES OOK: ‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Goede keuze van United om afscheid te nemen van de oudgedienden?

Meest recent

Rigaux haalt gram: nieuw succesrecept bij Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

0
0
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

16
16
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

23
23
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

31
31
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

35
35
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

197
197
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

51
51
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

35
35
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

195
195
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

69
69
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

43
43
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

135
135
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

200
200
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

516
516
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

122
122
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

95
95
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

436
436
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

118
118
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

162
162
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

468
468
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

243
243
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

234
234
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

287
287

Meer sportnieuws