Man United geeft promovendus geen kans

door
Man United geeft promovendus geen kans

Manchester United werkte vanavond zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. In een volgepakt Old Trafford namen de Mancunians het op tegen Brenford. De troepen van Ralf Rangnick kenden uiteindelijk weinig moeite met de promovendus. 


Manchester United startte de wedstrijd uitstekend. Elanga bood Bruno Fernandes al na tien minuten de openingstreffer aan, en de Portugees faalde niet. Net voor het rustsignaal was het dan weer aan een andere Portugees: Cristiano Ronaldo. De aanvaller zag zijn doelpunt echter afgekeurd worden voor buitenspel. United mocht gaan rusten met een minieme voorsprong. 

In de tweede helft was het dan wel weer raak voor Ronaldo. De Portugees knalde een strafschop onhoudbaar voorbij Brentford-doelman Raya. Brentford leek tevreden met de 2-0 achterstand, en maakte nooit aanspraak op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor het einde kopte Varane nog de 3-0 tegen de touwen na een hoekschop van Telles. Het was meteen ook het eerste doelpunt voor de Fransman bij United. 

Afscheid van oudgedienden

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen was meteen ook goed voor enkele staande ovaties voor vertrekkende spelers. Zo nemen Matic, Mata, Cavani en Jones afscheid van de club uit Manchester. Allen kregen ze nog speelminuten gegund van Rangnick, waardoor de supporters van Old Trafford vier keer te dienden applaudisseren. United heeft nog twee uitwedstrijden voor de boeg alvorens het op vakantie kan gaan. Verplaatsingen naar Brighton en Crystal Palace dreigen echter niet als 'makkelijk' te mogen worden bestempeld. In de strijd om een Europees ticket zullen de Mancunians zes op zes moeten pakken, én zal het moeten rekenen op een misstap van Tottenham of Arsenal. 

LEES OOK: Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

Goede keuze van United om afscheid te nemen van de oudgedienden?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

58
58
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

92
92
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

133
133
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

246
246
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

449
449
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

179
179
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

231
231
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

288
288
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

136
136
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

349
349
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

228
228
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

324
324
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

601
601
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

416
416
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

141
141
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

307
307
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

859
859
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

360
360
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

609
609
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

141
141
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

281
281

Meer sportnieuws