Man United geeft promovendus geen kans

44 stemmen
Man United geeft promovendus geen kans

Manchester United werkte vanavond zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. In een volgepakt Old Trafford namen de Mancunians het op tegen Brenford. De troepen van Ralf Rangnick kenden uiteindelijk weinig moeite met de promovendus. 


Manchester United startte de wedstrijd uitstekend. Elanga bood Bruno Fernandes al na tien minuten de openingstreffer aan, en de Portugees faalde niet. Net voor het rustsignaal was het dan weer aan een andere Portugees: Cristiano Ronaldo. De aanvaller zag zijn doelpunt echter afgekeurd worden voor buitenspel. United mocht gaan rusten met een minieme voorsprong. 

In de tweede helft was het dan wel weer raak voor Ronaldo. De Portugees knalde een strafschop onhoudbaar voorbij Brentford-doelman Raya. Brentford leek tevreden met de 2-0 achterstand, en maakte nooit aanspraak op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor het einde kopte Varane nog de 3-0 tegen de touwen na een hoekschop van Telles. Het was meteen ook het eerste doelpunt voor de Fransman bij United. 

Afscheid van oudgedienden

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen was meteen ook goed voor enkele staande ovaties voor vertrekkende spelers. Zo nemen Matic, Mata, Cavani en Jones afscheid van de club uit Manchester. Allen kregen ze nog speelminuten gegund van Rangnick, waardoor de supporters van Old Trafford vier keer te dienden applaudisseren. United heeft nog twee uitwedstrijden voor de boeg alvorens het op vakantie kan gaan. Verplaatsingen naar Brighton en Crystal Palace dreigen echter niet als 'makkelijk' te mogen worden bestempeld. In de strijd om een Europees ticket zullen de Mancunians zes op zes moeten pakken, én zal het moeten rekenen op een misstap van Tottenham of Arsenal. 

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Goede keuze van United om afscheid te nemen van de oudgedienden?

Meest recent

‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

24
24
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

13
13
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

71
71
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

226
226
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

415
415
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

38
38
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

63
63
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

75
75
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

208
208
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

43
43
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

14
14
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

41
41
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

118
118
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

545
545
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

475
475
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

172
172
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

90
90
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

92
92
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

202
202
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

75
75
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

133
133
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

439
439
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

35
35

Meer sportnieuws