Man United geeft promovendus geen kans

door
Man United geeft promovendus geen kans

Manchester United werkte vanavond zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. In een volgepakt Old Trafford namen de Mancunians het op tegen Brenford. De troepen van Ralf Rangnick kenden uiteindelijk weinig moeite met de promovendus. 


Manchester United startte de wedstrijd uitstekend. Elanga bood Bruno Fernandes al na tien minuten de openingstreffer aan, en de Portugees faalde niet. Net voor het rustsignaal was het dan weer aan een andere Portugees: Cristiano Ronaldo. De aanvaller zag zijn doelpunt echter afgekeurd worden voor buitenspel. United mocht gaan rusten met een minieme voorsprong. 

In de tweede helft was het dan wel weer raak voor Ronaldo. De Portugees knalde een strafschop onhoudbaar voorbij Brentford-doelman Raya. Brentford leek tevreden met de 2-0 achterstand, en maakte nooit aanspraak op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor het einde kopte Varane nog de 3-0 tegen de touwen na een hoekschop van Telles. Het was meteen ook het eerste doelpunt voor de Fransman bij United. 

Afscheid van oudgedienden

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen was meteen ook goed voor enkele staande ovaties voor vertrekkende spelers. Zo nemen Matic, Mata, Cavani en Jones afscheid van de club uit Manchester. Allen kregen ze nog speelminuten gegund van Rangnick, waardoor de supporters van Old Trafford vier keer te dienden applaudisseren. United heeft nog twee uitwedstrijden voor de boeg alvorens het op vakantie kan gaan. Verplaatsingen naar Brighton en Crystal Palace dreigen echter niet als 'makkelijk' te mogen worden bestempeld. In de strijd om een Europees ticket zullen de Mancunians zes op zes moeten pakken, én zal het moeten rekenen op een misstap van Tottenham of Arsenal. 

LEES OOK: Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Goede keuze van United om afscheid te nemen van de oudgedienden?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

182
182
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

84
84
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

512
512
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

70
70
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

321
321
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

389
389
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

181
181
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

417
417
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

185
185
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

301
301
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

395
395
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

231
231
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

455
455
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

399
399
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

52
52
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

120
120
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

459
459
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

251
251
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws