Man United geeft promovendus geen kans

door
Man United geeft promovendus geen kans

Manchester United werkte vanavond zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. In een volgepakt Old Trafford namen de Mancunians het op tegen Brenford. De troepen van Ralf Rangnick kenden uiteindelijk weinig moeite met de promovendus. 


Manchester United startte de wedstrijd uitstekend. Elanga bood Bruno Fernandes al na tien minuten de openingstreffer aan, en de Portugees faalde niet. Net voor het rustsignaal was het dan weer aan een andere Portugees: Cristiano Ronaldo. De aanvaller zag zijn doelpunt echter afgekeurd worden voor buitenspel. United mocht gaan rusten met een minieme voorsprong. 

In de tweede helft was het dan wel weer raak voor Ronaldo. De Portugees knalde een strafschop onhoudbaar voorbij Brentford-doelman Raya. Brentford leek tevreden met de 2-0 achterstand, en maakte nooit aanspraak op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor het einde kopte Varane nog de 3-0 tegen de touwen na een hoekschop van Telles. Het was meteen ook het eerste doelpunt voor de Fransman bij United. 

Afscheid van oudgedienden

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen was meteen ook goed voor enkele staande ovaties voor vertrekkende spelers. Zo nemen Matic, Mata, Cavani en Jones afscheid van de club uit Manchester. Allen kregen ze nog speelminuten gegund van Rangnick, waardoor de supporters van Old Trafford vier keer te dienden applaudisseren. United heeft nog twee uitwedstrijden voor de boeg alvorens het op vakantie kan gaan. Verplaatsingen naar Brighton en Crystal Palace dreigen echter niet als 'makkelijk' te mogen worden bestempeld. In de strijd om een Europees ticket zullen de Mancunians zes op zes moeten pakken, én zal het moeten rekenen op een misstap van Tottenham of Arsenal. 

LEES OOK: Anderlecht geeft Manchester United voetballes

Goede keuze van United om afscheid te nemen van de oudgedienden?

Meest recent

NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

16
16
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

84
84
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

64
64
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

76
76
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

30
30
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

158
158
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

32
32
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

80
80
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

420
420
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

192
192
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

88
88
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

245
245
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

348
348
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

260
260
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

523
523
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

434
434
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

159
159
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

37
37
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

94
94
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

202
202
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

89
89
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

98
98
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

176
176
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

178
178

Meer sportnieuws