'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

door
'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

Club Brugge staat volgend weekend voor de titelclash tegen Union SG, coach Alfred Schreuder en zijn manschappen zullen hun handen dus meer dan vol hebben deze week. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de komende transferperiode. Zo moet onder meer een beslissing gevonden worden voor de huurlingen die straks terugkeren.


Voor Maxim De Cuyper werd die alvast gevonden, de linkervleugelverdediger werd nog een jaartje extra aan KVC Westerlo verhuurd. Maar er is nog een hele waslijst aan verhuurde spelers van wie de toekomst onzeker oogt: David Okereke, Michael Krmencik, Kamal Sowah, Thomas Van den Keybus en Loïs Openda. Die laatste zou echter de nodige miljoenen kunnen opbrengen.

De 22-jarige spits werd voor het tweede seizoen op rij in bruikleen bij Vitesse gestald. En daar doet hij het behoorlijk goed. Afgelopen weekend was Openda nog goed voor twee treffers tegen Go Ahead Eagles. Inmiddels staat zijn teller er op 18 goals en 5 assists in 42 wedstrijden over alle competities heen. Maar de aanvaller, die ook bij de nationale beloften erg goed bij schot is, liet eerder al verstaan dat hij na het seizoen sowieso vertrekt uit Arnhem.

9 à 10 MILJOEN
Waar zijn toekomst dan precies ligt is vooralsnog niet bekend. De kans dat hij een nieuwe kans krijgt bij Club, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt, lijkt op dit moment klein. Volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart immers van plan zijn om zijn goede prestaties bij Vitesse te gelde te maken. Zo zouden de Bruggelingen mikken op een transfersom van liefst 9 à 10 miljoen euro. Fenerbahçe zou zijn situatie alvast van dichtbij volgen, al lijkt er van een concreet bod nog geen sprake.

LEES OOK: Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Zou Openda een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

190
190
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

71
71
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

522
522
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

121
121
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

104
104
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

255
255
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

145
145
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

279
279
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

401
401
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

18
18
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

212
212
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

42
42
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

325
325
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

323
323
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

68
68
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

342
342
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

492
492
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

732
732
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

647
647
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1165
1165
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

193
193
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1120
1120
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

302
302
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

369
369

Meer sportnieuws