'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

door
'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

Club Brugge staat volgend weekend voor de titelclash tegen Union SG, coach Alfred Schreuder en zijn manschappen zullen hun handen dus meer dan vol hebben deze week. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de komende transferperiode. Zo moet onder meer een beslissing gevonden worden voor de huurlingen die straks terugkeren.


Voor Maxim De Cuyper werd die alvast gevonden, de linkervleugelverdediger werd nog een jaartje extra aan KVC Westerlo verhuurd. Maar er is nog een hele waslijst aan verhuurde spelers van wie de toekomst onzeker oogt: David Okereke, Michael Krmencik, Kamal Sowah, Thomas Van den Keybus en Loïs Openda. Die laatste zou echter de nodige miljoenen kunnen opbrengen.

De 22-jarige spits werd voor het tweede seizoen op rij in bruikleen bij Vitesse gestald. En daar doet hij het behoorlijk goed. Afgelopen weekend was Openda nog goed voor twee treffers tegen Go Ahead Eagles. Inmiddels staat zijn teller er op 18 goals en 5 assists in 42 wedstrijden over alle competities heen. Maar de aanvaller, die ook bij de nationale beloften erg goed bij schot is, liet eerder al verstaan dat hij na het seizoen sowieso vertrekt uit Arnhem.

9 à 10 MILJOEN
Waar zijn toekomst dan precies ligt is vooralsnog niet bekend. De kans dat hij een nieuwe kans krijgt bij Club, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt, lijkt op dit moment klein. Volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart immers van plan zijn om zijn goede prestaties bij Vitesse te gelde te maken. Zo zouden de Bruggelingen mikken op een transfersom van liefst 9 à 10 miljoen euro. Fenerbahçe zou zijn situatie alvast van dichtbij volgen, al lijkt er van een concreet bod nog geen sprake.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Zou Openda een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

18
18
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

39
39
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

53
53
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

258
258
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

32
32
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

191
191
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

150
150
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

789
789
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

151
151
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

688
688
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

413
413
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

513
513
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

470
470
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

117
117
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

129
129
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

570
570
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

259
259
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

271
271
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

130
130
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

412
412

Meer sportnieuws