'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

268 stemmen
'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

Club Brugge staat volgend weekend voor de titelclash tegen Union SG, coach Alfred Schreuder en zijn manschappen zullen hun handen dus meer dan vol hebben deze week. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de komende transferperiode. Zo moet onder meer een beslissing gevonden worden voor de huurlingen die straks terugkeren.


Voor Maxim De Cuyper werd die alvast gevonden, de linkervleugelverdediger werd nog een jaartje extra aan KVC Westerlo verhuurd. Maar er is nog een hele waslijst aan verhuurde spelers van wie de toekomst onzeker oogt: David Okereke, Michael Krmencik, Kamal Sowah, Thomas Van den Keybus en Loïs Openda. Die laatste zou echter de nodige miljoenen kunnen opbrengen.

De 22-jarige spits werd voor het tweede seizoen op rij in bruikleen bij Vitesse gestald. En daar doet hij het behoorlijk goed. Afgelopen weekend was Openda nog goed voor twee treffers tegen Go Ahead Eagles. Inmiddels staat zijn teller er op 18 goals en 5 assists in 42 wedstrijden over alle competities heen. Maar de aanvaller, die ook bij de nationale beloften erg goed bij schot is, liet eerder al verstaan dat hij na het seizoen sowieso vertrekt uit Arnhem.

9 à 10 MILJOEN
Waar zijn toekomst dan precies ligt is vooralsnog niet bekend. De kans dat hij een nieuwe kans krijgt bij Club, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt, lijkt op dit moment klein. Volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart immers van plan zijn om zijn goede prestaties bij Vitesse te gelde te maken. Zo zouden de Bruggelingen mikken op een transfersom van liefst 9 à 10 miljoen euro. Fenerbahçe zou zijn situatie alvast van dichtbij volgen, al lijkt er van een concreet bod nog geen sprake.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Zou Openda een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

30
30
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

29
29
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

38
38
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

84
84
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

821
821
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

59
59
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

169
169
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

297
297
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

22
22
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

47
47
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

281
281
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

140
140
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

361
361
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

273
273
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

443
443
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

461
461
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

110
110
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

194
194
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

65
65
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

73
73
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

552
552
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

132
132
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

191
191

Meer sportnieuws