'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

268 stemmen
'Club Brugge vraagt pittige som voor Openda'

Club Brugge staat volgend weekend voor de titelclash tegen Union SG, coach Alfred Schreuder en zijn manschappen zullen hun handen dus meer dan vol hebben deze week. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de komende transferperiode. Zo moet onder meer een beslissing gevonden worden voor de huurlingen die straks terugkeren.


Voor Maxim De Cuyper werd die alvast gevonden, de linkervleugelverdediger werd nog een jaartje extra aan KVC Westerlo verhuurd. Maar er is nog een hele waslijst aan verhuurde spelers van wie de toekomst onzeker oogt: David Okereke, Michael Krmencik, Kamal Sowah, Thomas Van den Keybus en Loïs Openda. Die laatste zou echter de nodige miljoenen kunnen opbrengen.

De 22-jarige spits werd voor het tweede seizoen op rij in bruikleen bij Vitesse gestald. En daar doet hij het behoorlijk goed. Afgelopen weekend was Openda nog goed voor twee treffers tegen Go Ahead Eagles. Inmiddels staat zijn teller er op 18 goals en 5 assists in 42 wedstrijden over alle competities heen. Maar de aanvaller, die ook bij de nationale beloften erg goed bij schot is, liet eerder al verstaan dat hij na het seizoen sowieso vertrekt uit Arnhem.

9 à 10 MILJOEN
Waar zijn toekomst dan precies ligt is vooralsnog niet bekend. De kans dat hij een nieuwe kans krijgt bij Club, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt, lijkt op dit moment klein. Volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart immers van plan zijn om zijn goede prestaties bij Vitesse te gelde te maken. Zo zouden de Bruggelingen mikken op een transfersom van liefst 9 à 10 miljoen euro. Fenerbahçe zou zijn situatie alvast van dichtbij volgen, al lijkt er van een concreet bod nog geen sprake.

LEES OOK: Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Zou Openda een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

111
111
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

110
110
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

116
116
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

49
49
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

40
40
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

528
528
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

379
379
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

93
93
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

68
68
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

694
694
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

433
433
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

215
215
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

216
216
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

261
261
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

222
222
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

489
489
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

960
960
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

951
951
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

360
360
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

901
901
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

623
623
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

224
224
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

182
182
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

346
346

Meer sportnieuws