'Ronaldo choqueert met Real-comeback'

door
'Ronaldo choqueert met Real-comeback'

Cristiano Ronaldo is op zijn 37ste nog altijd een van de beste aanvallers ter wereld. De Portugees zal binnenkort aan tafel moeten gaan zitten met Erik ten Hag, want beide partijen zullen duidelijkheid moeten verschaffen over hun individuele plannen met elkaar. Ondertussen mikt Real Madrid al op een sensationele terugkeer.


Roy Keane stelt dat Cristiano Ronaldo elke week wil spelen en hij alleen gelukkig is als hij alles speelt. “Dit kan een probleem worden voor de manager. Als Ten Hag bijvoorbeeld zegt dat hij hem gaat rouleren af en toe. Ronaldo zal niet willen blijven als hij niet alles speelt”, waarschuwde het clubicoon. Ralf Rangnick bleef afzijdig over de toekomst van Ronaldo. “Het is belangrijk om uit te vinden wat Ronaldo zelf wil. Maar dit is iets waar we over moeten praten, samen met Erik, het bestuur en ikzelf. Alleen hebben we nog geen tijd gehad om dit met Erik te bespreken”, was zijn toch wel verrassende reactie.

PÉREZ WIL CR7 TERUG

Een goed gesprek dringt zich dus op tussen Erik ten Hag en Cristiano Ronaldo want volgens The Mirror zou Real Madrid alvast op de loer liggen om Ronaldo terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. De Spaanse giganten zouden sterk geïnteresseerd zijn om de Portugese superster aan te trekken. Ronaldo maakte zich onsterfelijk bij De Koninklijke door er twee keer de Spaanse titel te winnen en maar liefst vier keer de Champions League.

Florentino Pérez en de overige invloedrijke figuren bij Real Madrid willen Cristiano Ronaldo terugbrengen omdat de 37-jarige een garantie op doelpunten is. Speelgelegenheid zal ook geen probleem vormen, iets wat nog volop ter discussie staat bij Manchester United. Het is vooralsnog onduidelijk wat de plannen van Erik ten Hag zijn met hem. De Nederlander zal in elk geval een nieuwe ploeg bouwen, gebaseerd op jeugdigheid en een hoge energie. Daarom lijkt hij geen garantie te hebben om álles te spelen op Old Trafford.

LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Moet Ronaldo terugkeren naar Real Madrid?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

108
108
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

27
27
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

101
101
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

100
100
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

64
64
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

228
228
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

102
102
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

527
527
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

393
393
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

442
442
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

116
116
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

599
599
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

212
212
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

269
269
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

328
328
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

135
135
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

237
237
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

214
214
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

91
91
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

320
320
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws