'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

door
'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

Club Brugge wist in de voorbije transferperiodes een pak miljoenen op te halen met de verkoop van enkele bepalende spelers. Vorige zomer nog werd Odilon Kossounou bijvoorbeeld voor een een enorme som aan Bayer Leverkusen verkocht. Al liet Club allicht ook de nodige miljoenen liggen.


Blauw-Zwart besloot in de zomerse transferperiode ook om definitief afscheid te nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan had zich in het voorbije seizoen namelijk onmogelijk gemaakt bij Club met zijn extra-sportieve escapades. En een uitleenbeurt aan FC Köln draaide uit op een grote teleurstelling. Dennis werd dan ook voor een beperkte som van zo'n 4 miljoen euro aan het Engelse Watford FC verpatst.

Peanuts in vergelijking met de bedragen die een jaar voordien nog werden gevraagd. De Bruggelingen waren echter al lang blij om van het 'enfant terrible' verlost te zijn. Bovendien was hij toch zijn laatste contractjaar ingegaan. Maar achteraf gezien had het Brugse bestuur het dossier-Dennis misschien toch beter op een andere manier aangepakt. De Nigeriaan groeide bij Watford immers uit tot één van de smaakmakers en kan nu opnieuw een fraaie transfer maken.

LA LIGA LONKT
Zo meldt The Evening Standard dat Villarreal CF erg gecharmeerd is. Unaï Emery, hoofdcoach bij de halve finalist in de Champions League, zou alvast fan zijn en ziet in Dennis een ideale versterking omdat hij op meerdere posities uit de voeten kan. Er zouden bovendien nog meer ploegen belangstelling tonen in de 24-jarige. Watford hoopt te behouden, maar beseft dat dit een onbegonnen zaak wordt in geval van degradatie. En momenteel staat de club voorlaatste in de Premier League. Moest Dennis toch vertrekken, zou men wel minstens 20 miljoen pond (een slordige 24 miljoen euro) willen verdienen.

Club heeft Dennis te snel afgeschreven ...

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

36
36
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

113
113
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

62
62
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

58
58
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

102
102
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

147
147
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

75
75
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

73
73
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

76
76
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

528
528
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

180
180
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

196
196
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

252
252
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

307
307
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

497
497
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

209
209
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

601
601
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws