'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

door
'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

Club Brugge wist in de voorbije transferperiodes een pak miljoenen op te halen met de verkoop van enkele bepalende spelers. Vorige zomer nog werd Odilon Kossounou bijvoorbeeld voor een een enorme som aan Bayer Leverkusen verkocht. Al liet Club allicht ook de nodige miljoenen liggen.


Blauw-Zwart besloot in de zomerse transferperiode ook om definitief afscheid te nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan had zich in het voorbije seizoen namelijk onmogelijk gemaakt bij Club met zijn extra-sportieve escapades. En een uitleenbeurt aan FC Köln draaide uit op een grote teleurstelling. Dennis werd dan ook voor een beperkte som van zo'n 4 miljoen euro aan het Engelse Watford FC verpatst.

Peanuts in vergelijking met de bedragen die een jaar voordien nog werden gevraagd. De Bruggelingen waren echter al lang blij om van het 'enfant terrible' verlost te zijn. Bovendien was hij toch zijn laatste contractjaar ingegaan. Maar achteraf gezien had het Brugse bestuur het dossier-Dennis misschien toch beter op een andere manier aangepakt. De Nigeriaan groeide bij Watford immers uit tot één van de smaakmakers en kan nu opnieuw een fraaie transfer maken.

LA LIGA LONKT
Zo meldt The Evening Standard dat Villarreal CF erg gecharmeerd is. Unaï Emery, hoofdcoach bij de halve finalist in de Champions League, zou alvast fan zijn en ziet in Dennis een ideale versterking omdat hij op meerdere posities uit de voeten kan. Er zouden bovendien nog meer ploegen belangstelling tonen in de 24-jarige. Watford hoopt te behouden, maar beseft dat dit een onbegonnen zaak wordt in geval van degradatie. En momenteel staat de club voorlaatste in de Premier League. Moest Dennis toch vertrekken, zou men wel minstens 20 miljoen pond (een slordige 24 miljoen euro) willen verdienen.

LEES OOK: Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Club heeft Dennis te snel afgeschreven ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

81
81
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

0
0
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

10
10
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

28
28
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

79
79
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

60
60
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

42
42
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

114
114
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

288
288
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

51
51
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

265
265
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

68
68
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

60
60
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

417
417
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

98
98
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

184
184
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

146
146
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

723
723
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

451
451
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

539
539
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

260
260
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

231
231
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

249
249
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

243
243
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

68
68
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

84
84

Meer sportnieuws