'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

door
'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

Club Brugge wist in de voorbije transferperiodes een pak miljoenen op te halen met de verkoop van enkele bepalende spelers. Vorige zomer nog werd Odilon Kossounou bijvoorbeeld voor een een enorme som aan Bayer Leverkusen verkocht. Al liet Club allicht ook de nodige miljoenen liggen.


Blauw-Zwart besloot in de zomerse transferperiode ook om definitief afscheid te nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan had zich in het voorbije seizoen namelijk onmogelijk gemaakt bij Club met zijn extra-sportieve escapades. En een uitleenbeurt aan FC Köln draaide uit op een grote teleurstelling. Dennis werd dan ook voor een beperkte som van zo'n 4 miljoen euro aan het Engelse Watford FC verpatst.

Peanuts in vergelijking met de bedragen die een jaar voordien nog werden gevraagd. De Bruggelingen waren echter al lang blij om van het 'enfant terrible' verlost te zijn. Bovendien was hij toch zijn laatste contractjaar ingegaan. Maar achteraf gezien had het Brugse bestuur het dossier-Dennis misschien toch beter op een andere manier aangepakt. De Nigeriaan groeide bij Watford immers uit tot één van de smaakmakers en kan nu opnieuw een fraaie transfer maken.

LA LIGA LONKT
Zo meldt The Evening Standard dat Villarreal CF erg gecharmeerd is. Unaï Emery, hoofdcoach bij de halve finalist in de Champions League, zou alvast fan zijn en ziet in Dennis een ideale versterking omdat hij op meerdere posities uit de voeten kan. Er zouden bovendien nog meer ploegen belangstelling tonen in de 24-jarige. Watford hoopt te behouden, maar beseft dat dit een onbegonnen zaak wordt in geval van degradatie. En momenteel staat de club voorlaatste in de Premier League. Moest Dennis toch vertrekken, zou men wel minstens 20 miljoen pond (een slordige 24 miljoen euro) willen verdienen.

Club heeft Dennis te snel afgeschreven ...

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

28
28
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

121
121
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

60
60
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

40
40
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

168
168
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

330
330
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

130
130
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

152
152
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

141
141
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

470
470
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

163
163
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

651
651
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

896
896
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

162
162
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

293
293
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

536
536
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

846
846
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1002
1002
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

235
235
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws