'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

323
'Dennis staat voor toptransfer van 24 miljoen'

Club Brugge wist in de voorbije transferperiodes een pak miljoenen op te halen met de verkoop van enkele bepalende spelers. Vorige zomer nog werd Odilon Kossounou bijvoorbeeld voor een een enorme som aan Bayer Leverkusen verkocht. Al liet Club allicht ook de nodige miljoenen liggen.


Blauw-Zwart besloot in de zomerse transferperiode ook om definitief afscheid te nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan had zich in het voorbije seizoen namelijk onmogelijk gemaakt bij Club met zijn extra-sportieve escapades. En een uitleenbeurt aan FC Köln draaide uit op een grote teleurstelling. Dennis werd dan ook voor een beperkte som van zo'n 4 miljoen euro aan het Engelse Watford FC verpatst.

Peanuts in vergelijking met de bedragen die een jaar voordien nog werden gevraagd. De Bruggelingen waren echter al lang blij om van het 'enfant terrible' verlost te zijn. Bovendien was hij toch zijn laatste contractjaar ingegaan. Maar achteraf gezien had het Brugse bestuur het dossier-Dennis misschien toch beter op een andere manier aangepakt. De Nigeriaan groeide bij Watford immers uit tot één van de smaakmakers en kan nu opnieuw een fraaie transfer maken.

LA LIGA LONKT
Zo meldt The Evening Standard dat Villarreal CF erg gecharmeerd is. Unaï Emery, hoofdcoach bij de halve finalist in de Champions League, zou alvast fan zijn en ziet in Dennis een ideale versterking omdat hij op meerdere posities uit de voeten kan. Er zouden bovendien nog meer ploegen belangstelling tonen in de 24-jarige. Watford hoopt te behouden, maar beseft dat dit een onbegonnen zaak wordt in geval van degradatie. En momenteel staat de club voorlaatste in de Premier League. Moest Dennis toch vertrekken, zou men wel minstens 20 miljoen pond (een slordige 24 miljoen euro) willen verdienen.

Club heeft Dennis te snel afgeschreven ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

10
10
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

32
32
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

69
69
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

10
10
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

104
104
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

184
184
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

258
258
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

250
250
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

38
38
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

264
264
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

65
65
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

36
36
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

140
140
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

131
131
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

58
58
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

362
362
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

66
66
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

150
150
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

95
95
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

158
158
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

191
191

Meer sportnieuws