Bongonda haalt zijn gram: "Ik moet niets meer bewijzen"

141
Bongonda haalt zijn gram:

KRC Genk won met 4-2 van KV Mechelen en boekte zo een 6 op 6 in de Europe play-offs. Theo Bongonda was de matchwinnaar met twee goals. Hij viel pas na 77 minuten in voor Paul Onuachu.


"Ik heb aan niemand iets te bewijzen. Het is niet makkelijk om op de bank te beginnen, maar ik ben ervaren genoeg om met deze situatie om te gaan. Als je mij nodig hebt, dan zal ik mij wel bewijzen en anders blijf ik op de bank of thuis", zegt de flankaanvaller aan Eleven Sports.

Racing Genk is dus zeer goed begonnen aan de play-offs. "Het is belangrijk om goed aan de play-offs te beginnen, want er zijn niet veel matchen. Nu volgen twee wedstrijden tegen Charleroi en dat is ook een goede ploeg. We bekijken het match per match."

KNAPPE CIJFERS

Bongonda kent een wisselvallig seizoen, maar de flankaanvaller heeft toch weer goede statistieken. Met 15 goals en 5 assists in 41 wedstrijden zijn die immers goed. Bernd Storck liet hem vanavond op de bank beginnen en de man van zeven miljoen euro was toch niet echt tevreden nadat hij amper 17 minuten mocht spelen. Bongonda is wellicht één van de spelers die Racing Genk komende zomer de rug zal toekeren. Hij ligt nog tot de zomer van 2023 onder contract en Genk lijkt dus geen andere keuze te hebben dan de ex-speler van Zulte Waregem van de hand te doen, anders dreigt hij een jaar later gratis te vertrekken. Dat is uiteraard geen optie.

Moet Bongonda altijd starten?

Meest recent

Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

16
16
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

5
5
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

90
90
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

49
49
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

131
131
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

53
53
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

45
45
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

190
190
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

47
47
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

84
84
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

232
232
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

139
139
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

224
224
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

208
208
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

272
272
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

158
158
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

240
240
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

331
331
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

324
324

Meer sportnieuws