KVM komt met heuglijk nieuws over vrouwenteam

door
KVM komt met heuglijk nieuws over vrouwenteam

KV Mechelen staat dit weekend voor een duel tegen KRC Genk in de Europe Play-offs. Met een zege zet KVM de Limburgers op drie punten en blijft het volop meedoen voor de eerste plaats. In de aanloop naar dat duel komen de Maneblussers naar buiten met belangrijk licentienieuws, zij het voor de vrouwenploeg.


Zo meldt de club dat de vrouwenploeg van KVM haar licentie op zak heeft om volgend jaar aan de slag te gaan in de Super League, het hoogste voetbalniveau in ons land. KVM is al zeker van de promotie naar eerste klasse en kan ook nog kampioen worden in eerste nationale, het op een na hoogste niveau. Het strijdt momenteel om de titel met de dames van Gent B. Het vrouwenvoetbal in Mechelen zet dus grote stappen.

CEO Frank Lagast is uitermate tevreden dat de licentie voor de Super League binnen is. "Dat onze dameswerking deze stap kan zetten, is een belangrijke mijlpaal voor onze club. We zetten als geel-rode familie onze schouders onder dit project en willen hen gestaag laten groeien. Zo kunnen we hopelijk nog meer meisjes de kans bieden om bij KV Mechelen te komen voetballen. Dit kadert perfect binnen ons verhaal van inclusie waar we al een tijdje aan schrijven", aldus Lagast.

VOORBEELDEN
KVM gaat zo verschillende JPL-clubs achterna, die al een vrouwenploeg op het hoogste niveau hebben. Denk maar aan RSC Anderlecht, Club Brugge en OH Leuven. Paars-Wit kroonde zich onlangs tot kampioen van België bij de vrouwen, door met 0-1 te gaan winnen op het veld van eerste achtervolger OHL. Valt die eer binnenkort ook KVM te beurt?

LEES OOK: KV Mechelen plukt ex-jeugdproduct weg bij Club Brugge

🔥 Wat iedereen nu leest

'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
Kompany flikkert de boel om: Bayern in shock
Kompany flikkert de boel om: Bayern in shock

Zal KVM snel bij de vrouwentop horen?

Meest recent

Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Het zit er flink tegen bij Zulte Waregem. De promovendus was nog in euforie na de titel in de ...

6
6
Ferme domper én cruciale meevaller voor Hayen

Club Brugge neemt het in de voorrondes van de Champions League op tegen RB Salzburg. Blauw-Zwart ...

58
58
DAZN draait kar: plots groot nieuws voor voetbalfan

De soap rond DAZN en de telecombedrijven blijft voortduren. Eerder kwam het bericht naar buiten dat ...

433
433
'Witte rook: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De kogel is door de kerk: Ardon Jashari verlaat Club Brugge voor AC Milan. Ook volgens diverse ...

337
337
Hasi vloekt: Anderlecht-aanwinst nog niet inzetbaar

Met een 0-2 zege tegen Cercle Brugge rechtte RSC Anderlecht snel de rug na het debacle tegen ...

263
263
'Club geeft groen licht: Jashari zet koers naar Milaan'

In de derde voorronde van de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen RB Salzburg. ...

407
407
Lamine Yamal in oog van de storm na 'absurd' schandaal

Een topaanvaller van FC Barcelona, amper meerderjarig, een mysterieuze zangeres, een OnlyFans-ster ...

76
76
'Leegloop in Anderlecht: eerste vertrekker bekend'

RSC Anderlecht staat op het punt om nóg maar eens toe te slaan op de zomermercato, waardoor ...

571
571
Transfer op til? Opvallende afwezige in CL-selectie Club

Club Brugge begint woensdag in Oostenrijk aan een nieuwe Europese campagne. In de derde voorronde ...

491
491
KAA Gent maakt terugkeer oude bekende wereldkundig

Ivan Leko heeft er lang op moeten wachten, maar de afgelopen dagen lijkt AA Gent eindelijk in gang ...

163
163
'Renard blijft gaan: Anderlecht heeft alweer beet'

De honger van RSC Anderlecht valt deze zomer maar niet te stillen. Amper een aantal dagen nadat de ...

316
316
Hayen moet puzzelen: Club krijgt goed én slecht nieuws

Met een 2-1 nederlaag tegen KV Mechelen beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor ...

560
560
'STVV vindt opvolger Bertaccini bij ... Anderlecht'

Met een doelpunt tegen Cercle Brugge schoot Adriano Bertaccini vlot uit de startblokken bij RSC ...

563
563
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'

Een immens seksschandaal houdt de Nederlandse topsport in zijn greep. Een jonge topatlete doorbreekt ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Club casht op duo, Dolberg out bij RSCA'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

843
843
Ex rekent hard af met Karl Vannieuwerke: "Na alles wat..."

Karl Vannieuwkerke en Caroline Vereenooghe gingen een poos geleden na een pijnlijke breuk uit ...

344
344
KV Mechelen plukt ex-jeugdproduct weg bij Club Brugge

Club Brugge liep vrijdag een blauwtje tegen KV Mechelen, maar aan die nederlaag hield het blijkbaar ...

103
103
'De Condé slaat toe: Genk stunt met vijfde zomeraanwinst'

...

494
494
'Verhaeghe verlegt grenzen: transferbom bij Club Brugge'

Zoals vooraf verwacht beleeft Club Brugge een drukke zomer, waarin de miljoenen zowel op uitgaand ...

1573
1573
'Transferitis in Anderlecht: sterkhouder richting exit'

Behoudens een verrassing zit het huiswerk er langs inkomende zijde op, maar toch beloven het nog ...

871
871
Eddy Snelders drijft slachtoffers tot woede: “Onbegrijpelijk”

Eddy Snelders, voormalig profvoetballer en analist, ligt opnieuw onder vuur. Luttele minuten voor de ...

208
208
Club Brugge of RB Salzburg? Degryse duidt favoriet al aan

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn queeste om de League Phase van de Champions League te ...

395
395
'Man City schiet in actie: monstercontract à la Haaland'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

118
118
Dan tóch deal met DAZN? Cruciale nieuwe info bekend

De soap rond de uitzendrechten rond het Belgische voetbal blijft maar duren. Rechtenhouder DAZN liet ...

2805
2805
Scheidsrechtersbaas Lardot zet Vanaken stevig op zijn plaats

Club Brugge leed vrijdag zijn eerste nederlaag dit seizoen en ging met 2-1 de boot in op KV ...

532
532

Meer sportnieuws