'Besiktas meldt zich voor routinier Club Brugge'

door
'Besiktas meldt zich voor routinier Club Brugge'

Club Brugge wil komend weekend alles doen om met de zege aan de haal te gaan op het veld van RSC Anderlecht. In de titelstrijd kan Blauw-Zwart zich immers geen grote misstappen permitteren. Toch wordt er ondertussen ook al richting de volgende transferperiode gekeken.


Komende zomer zal Club immers afscheid nemen van verschillende namen. Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten, ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. En jongens die geen rol spelen in de sportieve plannen zoals pakweg Faitout Maouassa en Owen Otasowie, mogen allicht beschikken. Daarnaast is Bas Dost eveneens op weg naar de uitgang.

De Nederlandse spits beschikt namelijk over een aflopend contract en eerder geraakte al bekend dat er vooralsnog geen intenties zijn om te verlengen. De weldra 33-jarige aanvaller zal dus transfervrij op zoek moeten naar een nieuwe club. En mogelijk keert hij terug naar Nederland. Zo zouden ex-ploegen FC Emmen en sc Heerenveen wel wat voelen in een nieuwe samenwerking. Maar de ervaren spits heeft nog meer opties.

OPVOLGER BATSHUAYI
Volgens het Turkse Fanatik zou immers ook Besiktas JK zich aan het front hebben gemeld voor de Nederlander. De club uit Istanbul is bezig aan een tegenvallend seizoen en staat momenteel slechts 7de in de Süper Lig. Extra versterking is dus welgekomen. Bovendien is een nieuwe spits nodig gezien de huurbeurt van Michy Batshuayi in de zomer afloopt. Of Dost zelf ook openstaat voor een overgang naar Turkije, is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: ‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

195
195
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

259
259
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

115
115
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

111
111
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

291
291
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

146
146
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

498
498
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

156
156
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

306
306
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

524
524
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

194
194
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

75
75
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

783
783
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

684
684
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

373
373
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

622
622
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

439
439
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws