Croonen: "We willen dat hij bij Genk blijft"

323 stemmen
Croonen:

Bij KRC Genk gaan een aantal sterkhouders de club in de zomer mogen verlaten. Genk wil cashen en een aantal jongens waren dit seizoen ook niet met hun hoofd in Limburg. Eén speler willen ze liever niet laten gaan in de Cegeka Arena.


Bryan Heynen sprak immers ook over een transfer. De middenvelder voelt zich naar eigen zeggen klaar voor een transfer naar een grotere competitie, maar voorlopig doet zijn naam nergens de ronde. Heynen speelt een degelijk seizoen en was zeker één van de beteren in een dramatisch Genk, maar een topjaar draaide hij ook niet. Voorzitter Peter Croonen hoopt dat Heynen wil uitgroeien tot een speler die jarenlang bij Genk speelt. Een voorbeeld voor de talenten van eigen bodem. Hem verkopen is niet noodzakelijk, voor andere jongens is dat wel het geval.

LANG CONTRACT

"Elke Belgische club moet spelers verkopen. Het verkopen van spelers behoort bij ons bedrijfsmodel. Iemand als Bryan Heynen heeft volgens mij zeker de kwaliteiten om in een betere competitie te spelen, zelfs bij een topclub, maar ik hoop dat hij nog een tijd bij ons zal blijven. Wij moeten om de zoveel tijd bepaalde transferinkomsten realiseren, maar dat is perfect combineerbaar met een as van spelers die wel langdurig bij Racing Genk kunnen en willen spelen", zegt Croonen in TVL Sportcafé.

Heynen - die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 6,5 miljoen euro - ligt nog tot medio 2026 onder contract, dus Racing Genk zit in een zeer goede onderhandelingspositie. Een vertrek lijkt dan ook niet meteen aan de orde.

🚀

Zal Heynen bij Genk blijven?

Meest recent

Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

52
52
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

252
252
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

424
424
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

230
230
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

85
85
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

32
32
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

69
69
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

354
354
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

46
46
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

422
422
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

637
637
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

116
116
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

99
99
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

293
293
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

122
122
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

90
90
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

200
200
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

38
38
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

218
218
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

49
49
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

414
414
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

536
536
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

427
427

Meer sportnieuws