Croonen: "We willen dat hij bij Genk blijft"

door
Croonen:

Bij KRC Genk gaan een aantal sterkhouders de club in de zomer mogen verlaten. Genk wil cashen en een aantal jongens waren dit seizoen ook niet met hun hoofd in Limburg. Eén speler willen ze liever niet laten gaan in de Cegeka Arena.


Bryan Heynen sprak immers ook over een transfer. De middenvelder voelt zich naar eigen zeggen klaar voor een transfer naar een grotere competitie, maar voorlopig doet zijn naam nergens de ronde. Heynen speelt een degelijk seizoen en was zeker één van de beteren in een dramatisch Genk, maar een topjaar draaide hij ook niet. Voorzitter Peter Croonen hoopt dat Heynen wil uitgroeien tot een speler die jarenlang bij Genk speelt. Een voorbeeld voor de talenten van eigen bodem. Hem verkopen is niet noodzakelijk, voor andere jongens is dat wel het geval.

LANG CONTRACT

"Elke Belgische club moet spelers verkopen. Het verkopen van spelers behoort bij ons bedrijfsmodel. Iemand als Bryan Heynen heeft volgens mij zeker de kwaliteiten om in een betere competitie te spelen, zelfs bij een topclub, maar ik hoop dat hij nog een tijd bij ons zal blijven. Wij moeten om de zoveel tijd bepaalde transferinkomsten realiseren, maar dat is perfect combineerbaar met een as van spelers die wel langdurig bij Racing Genk kunnen en willen spelen", zegt Croonen in TVL Sportcafé.

Heynen - die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 6,5 miljoen euro - ligt nog tot medio 2026 onder contract, dus Racing Genk zit in een zeer goede onderhandelingspositie. Een vertrek lijkt dan ook niet meteen aan de orde.

Zal Heynen bij Genk blijven?

Meest recent

Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

0
0
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

18
18
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

152
152
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

52
52
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

51
51
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

229
229
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

91
91
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

166
166
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

123
123
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

35
35
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

75
75
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

85
85
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

55
55
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

295
295
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

192
192
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

277
277
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

253
253
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

593
593
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

397
397
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

480
480
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

463
463
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

106
106

Meer sportnieuws