Indien het in deze Champions Play-Offs werkelijk nog een rol van betekenis wil spelen, is het volgende week toch reeds van moeten voor Antwerp in eigen huis tegen Union. In aanloop naar het cruciale treffen op de Bosuil lijkt het echter nog maar de vraag met welk plan Brian Priske dan op de proppen komt.
Zondag verraste de coach alvast door de formatie van Club Brugge te spiegelen, en dus met drie centrale verdedigers aan de partij te beginnen. Een plan dat ondanks de 1-0 nederlaag vrij goed uitpakte, al gaf Priske nadien wel aan toch de voorkeur te geven aan een viermansdefensie. Benieuwd dus welke veldbezetting de Great Old tegen de koploper zal hanteren, waarbij ook de precieze invulling van de posities nog een vraagteken blijft.
Zo lijkt de kans groot dat Ritchie De Laet opnieuw aan de aftrap verschijnt, wellicht ten koste van Jelle Bataille. Al kan het clubicoon uiteraard ook centraal achterin aan de bak. Daar moet Priske alleszins op zoek naar een vervanger voor Abdoulaye Seck, die in Jan Breydel tegen een late rode kaart aanliep en dus geschorst toekijkt tegen Union. Mits een tactische wijziging blijft mogelijk het duo Dinis Almeida en Dorian Dessoleil gewoon intact.
JOKER PACHO
Een andere optie is echter om William Pacho een eerste basisplaats te gunnen. De 20-jarige Ecuadoriaan, in januari voor bijna drie miljoen in huis gehaald, maakte zondag in het slot alvast zijn debuut voor Antwerp. Een bijzonder moment om hem voor de leeuwen te werpen, maar de stevige linkspoot liet daarbij een degelijke indruk na. Een extra joker dus voor Priske in de play-offs? Benieuwd of Pacho straks meer kansen krijgt.
LEES OOK: 'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'
Arne Decraene