Lewandowski krijgt volle lading na Bayern-uitspraken

156 stemmen
Lewandowski krijgt volle lading na Bayern-uitspraken

Afgelopen zaterdag legde Bayern München beslag op zijn tiende opeenvolgende landstitel. Maar op het kampioenenfeest achteraf zorgde Robert Lewandowski voor een domper. Zo weigert de Poolse doelpuntenmachine vooralsnog om ook zijn toekomst aan Der Rekordmeister te verbinden.


Lewandowski speelt al sinds 2014 voor Bayern en groeide daar uit tot één van de beste spitsen ter wereld. Ondanks zijn vele successen in de München, zou de aanvaller in de herfst van zijn carrière een overstap naar een andere topcompetitie overwegen. Meer bepaald naar La Liga. Zo doen een hele poos geruchten de ronde over een overstap naar FC Barcelona en ook andere Europese topclubs werden al genoemd als mogelijke bestemming.

De Duitsers willen hem dan weer behouden, maar slaagden er vooralsnog niet in om zijn contract te verlengen. En zijn huidige overeenkomst stopt na het volgende seizoen. "Binnenkort hebben we een gesprek, maar tot dusver is er nog niets bijzonder gebeurd. Ik merk ook wat er allemaal gaande is", wees Lewandowski vlak na de titelmatch naar de toenemende interesse. "Het is geen makkelijke situatie voor mij."

ALLES GEWONNEN
Het feit dat de Pool een zomers vertrek niet uitsluit, levert hem wel heel wat kritiek op. Ook oud-speler/analist Dietmar Hamann toonde zich scherp bij Sky 90. "Hij zegt dat het een moeilijke situatie voor hem is. Maar heeft hij er de afgelopen vijf jaar, toen hij elke zomer met andere clubs flirtte, over nagedacht of het een moeilijke situatie voor de club was? Hij heeft niet eens ooit gezegd hoe gelukkig hij is in München, terwijl hij hier alle titels heeft gewonnen", aldus Hamann, die het normaal vindt dat de club hem op zijn leeftijd geen langdurig contract geeft, bij Sky Germany.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

🚀

Lewandowski is volgend seizoen weg bij Bayern ...

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

1
1
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

8
8
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

141
141
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

78
78
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

53
53
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

105
105
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

47
47
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

717
717
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

144
144
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

92
92
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

58
58
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

30
30
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

244
244
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

60
60
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

206
206
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

307
307
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

96
96
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

180
180
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

267
267
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

75
75
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

625
625
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

635
635

Meer sportnieuws