'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

door
'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

Zijn invalbeurt tegen West Ham United was weliswaar niet zo slecht, maar afgelopen weekend moest Romelu Lukaku toch maar weer op de bank plaatsnemen bij Chelsea FC. Zijn situatie blijft dan ook behoorlijk dramatisch. Daarom wordt inmiddels steeds nadrukkelijker over een vroegtijdig vertrek gespeculeerd.


Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League, waar Chelsea zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling. Lukaku heeft moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia zette zijn relatie met de supporters op scherp. De spits zelf slaagt er op zijn beurt al weken niet meer in om beslissend te zijn voor de ploeg.

En dus lijkt een snel vertrek niet langer uitgesloten. Verschillende opties werden daarbij al naar voren geschoven. Volgens CalcioMercato heeft Lukaku zelf echter zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Internazionale. Daar beleefde hij één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver en werd hij op handen gedragen. Achter de schermen zou hij volgens het Italiaanse medium al meermaals hebben aangegeven dat hij dolgraag weer in Milaan aan de slag wil gaan.

MILJOENENVERLIES
Inter, dat momenteel volop meestrijdt om de Italiaanse titel, zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen zo'n terugkeer. Maar financieel gezien zou dat niet evident worden. De Milanezen zouden immers geen intentie hebben om komende zomer zware investeringen te doen. Zij mikken dus op een huurdeal. In dat geval zou Lukaku ook een forse inspanning moeten doen. Volgens CM zou hij maar liefst 7 à 8 miljoen van zijn huidig jaarsalaris moeten laten vallen om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Lukaku moet deze zomer sowieso vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

29
29
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

54
54
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

56
56
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

149
149
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

211
211
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

174
174
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

413
413
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

198
198
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

282
282
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

323
323
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

514
514
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

48
48
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

91
91
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

328
328
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

68
68
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

311
311
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

257
257
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

627
627
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

384
384
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

170
170
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

202
202
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

232
232
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

443
443
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

461
461
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

195
195

Meer sportnieuws