'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

239 stemmen
'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

Zijn invalbeurt tegen West Ham United was weliswaar niet zo slecht, maar afgelopen weekend moest Romelu Lukaku toch maar weer op de bank plaatsnemen bij Chelsea FC. Zijn situatie blijft dan ook behoorlijk dramatisch. Daarom wordt inmiddels steeds nadrukkelijker over een vroegtijdig vertrek gespeculeerd.


Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League, waar Chelsea zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling. Lukaku heeft moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia zette zijn relatie met de supporters op scherp. De spits zelf slaagt er op zijn beurt al weken niet meer in om beslissend te zijn voor de ploeg.

En dus lijkt een snel vertrek niet langer uitgesloten. Verschillende opties werden daarbij al naar voren geschoven. Volgens CalcioMercato heeft Lukaku zelf echter zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Internazionale. Daar beleefde hij één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver en werd hij op handen gedragen. Achter de schermen zou hij volgens het Italiaanse medium al meermaals hebben aangegeven dat hij dolgraag weer in Milaan aan de slag wil gaan.

MILJOENENVERLIES
Inter, dat momenteel volop meestrijdt om de Italiaanse titel, zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen zo'n terugkeer. Maar financieel gezien zou dat niet evident worden. De Milanezen zouden immers geen intentie hebben om komende zomer zware investeringen te doen. Zij mikken dus op een huurdeal. In dat geval zou Lukaku ook een forse inspanning moeten doen. Volgens CM zou hij maar liefst 7 à 8 miljoen van zijn huidig jaarsalaris moeten laten vallen om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Lukaku moet deze zomer sowieso vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

0
0
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

35
35
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

47
47
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

270
270
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

366
366
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

117
117
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

596
596
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

58
58
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

144
144
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

124
124
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

703
703
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

209
209
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

160
160
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

169
169
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

255
255
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

159
159
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

503
503
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

87
87
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

151
151
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

613
613
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

135
135
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1679
1679
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

306
306

Meer sportnieuws