'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

door
'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

Zijn invalbeurt tegen West Ham United was weliswaar niet zo slecht, maar afgelopen weekend moest Romelu Lukaku toch maar weer op de bank plaatsnemen bij Chelsea FC. Zijn situatie blijft dan ook behoorlijk dramatisch. Daarom wordt inmiddels steeds nadrukkelijker over een vroegtijdig vertrek gespeculeerd.


Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League, waar Chelsea zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling. Lukaku heeft moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia zette zijn relatie met de supporters op scherp. De spits zelf slaagt er op zijn beurt al weken niet meer in om beslissend te zijn voor de ploeg.

En dus lijkt een snel vertrek niet langer uitgesloten. Verschillende opties werden daarbij al naar voren geschoven. Volgens CalcioMercato heeft Lukaku zelf echter zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Internazionale. Daar beleefde hij één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver en werd hij op handen gedragen. Achter de schermen zou hij volgens het Italiaanse medium al meermaals hebben aangegeven dat hij dolgraag weer in Milaan aan de slag wil gaan.

MILJOENENVERLIES
Inter, dat momenteel volop meestrijdt om de Italiaanse titel, zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen zo'n terugkeer. Maar financieel gezien zou dat niet evident worden. De Milanezen zouden immers geen intentie hebben om komende zomer zware investeringen te doen. Zij mikken dus op een huurdeal. In dat geval zou Lukaku ook een forse inspanning moeten doen. Volgens CM zou hij maar liefst 7 à 8 miljoen van zijn huidig jaarsalaris moeten laten vallen om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Lukaku moet deze zomer sowieso vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

6
6
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

75
75
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

129
129
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

30
30
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

68
68
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

27
27
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

97
97
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

100
100
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

148
148
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

67
67
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

111
111
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

140
140
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

75
75
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

109
109
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

250
250
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

218
218
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

133
133
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

252
252
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

170
170
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

790
790
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

145
145
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

148
148
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1118
1118
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

308
308

Meer sportnieuws