'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

door
'Inter-terugkeer kost Lukaku godsvermogen'

Zijn invalbeurt tegen West Ham United was weliswaar niet zo slecht, maar afgelopen weekend moest Romelu Lukaku toch maar weer op de bank plaatsnemen bij Chelsea FC. Zijn situatie blijft dan ook behoorlijk dramatisch. Daarom wordt inmiddels steeds nadrukkelijker over een vroegtijdig vertrek gespeculeerd.


Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League, waar Chelsea zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling. Lukaku heeft moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia zette zijn relatie met de supporters op scherp. De spits zelf slaagt er op zijn beurt al weken niet meer in om beslissend te zijn voor de ploeg.

En dus lijkt een snel vertrek niet langer uitgesloten. Verschillende opties werden daarbij al naar voren geschoven. Volgens CalcioMercato heeft Lukaku zelf echter zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Internazionale. Daar beleefde hij één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver en werd hij op handen gedragen. Achter de schermen zou hij volgens het Italiaanse medium al meermaals hebben aangegeven dat hij dolgraag weer in Milaan aan de slag wil gaan.

MILJOENENVERLIES
Inter, dat momenteel volop meestrijdt om de Italiaanse titel, zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen zo'n terugkeer. Maar financieel gezien zou dat niet evident worden. De Milanezen zouden immers geen intentie hebben om komende zomer zware investeringen te doen. Zij mikken dus op een huurdeal. In dat geval zou Lukaku ook een forse inspanning moeten doen. Volgens CM zou hij maar liefst 7 à 8 miljoen van zijn huidig jaarsalaris moeten laten vallen om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Lukaku moet deze zomer sowieso vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

44
44
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

68
68
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

40
40
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

34
34
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

144
144
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

146
146
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

31
31
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

334
334
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

198
198
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

448
448
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

415
415
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

46
46
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

438
438
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

138
138
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

345
345
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

244
244
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

317
317
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

489
489
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

517
517
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

655
655
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

317
317
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216

Meer sportnieuws