Anderlecht-schlemiel haalt 3 op 10: "Dramatisch!"

488
Anderlecht-schlemiel haalt 3 op 10:

RSC Anderlecht heeft een bijzonder tegenvallende week achter de rug. Na de nederlaag in de bekerfinale op maandag, misten de Brusselaars afgelopen weekend ook hun start in de Champions' Play-Offs compleet. Zo verloor Paars-Wit met droge 3-1-cijfers op het veld van Union SG.


RSCA kwam al snel op een dubbele achterstand te staan. In het slot van de eerste helft was er weliswaar nog een opleving, maar ook na de pauze kwam Anderlecht opnieuw erg matig voor de dag. Heel wat spelers presteerden dan ook ondermaats. Zo stond de defensie bijzonder wankel op haar benen. Maar ook Josh Cullen liet het helemaal afweten. De Ier scoorde nochtans zijn eerste treffer in paars-witte loondienst, voorts beleefde hij een ronduit dramatische avond.

Daags nadien zijn de kranten dan ook behoorlijk scherp voor Cullen. "Scoorde wel zijn eerste goal voor Anderlecht, maar kende eigenlijk een dramatische namiddag. Gaf een slechte bal bij de 2-0 en liet Undav te makkelijk voorzetten bij 3-1", schrijft men bij Het Nieuwsblad. "Ondanks zijn doelpunt werd dit allerminst zijn gloriedag. Liet zich de bal ontfutselen bij de 2-0 en verdedigde als een miniem tegen Undav bij de derde treffer", klinkt het ook bij La Dernière Heure.

SLAPELOZE NACHT
Bij Het Laatste Nieuws voorspelde men een 'slapeloze nacht' voor Cullen, die wederom beoordeeld wordt met 4 op 10. Bij SudPresse gaat men nog een stap verder en krijgt de Ier slechts een 3/10. "Duidelijk niet hersteld na zijn gemiste penalty in de bekerfinale. Zorgde voor catastrofaal balverlies bij de 2-0. Bleef daarna kalm door de 2-1 te maken. Maar liet zich ook weer als een kind voor schut zetten bij de 3-1."

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cullen was de zwakste schakel bij Anderlecht ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

29
29
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

44
44
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

118
118
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

221
221
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

97
97
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

329
329
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws