Gent ziedend op arbitrage: "Verknoeit alles"

402 stemmen
Gent ziedend op arbitrage:

Enkele dagen na de triomf in de bekerfinale, werd AA Gent weer met de voetjes op de grond gezet. Zo verloren de Buffalo's tijdens hun opener van de Europe Play-Offs op eigen veld met 0-1 van KRC Genk. De thuisploeg moest wel het merendeel van de wedstrijd met tien man afwerken.


Toegegeven, de bekerfinale en de festiviteiten nadien zaten duidelijk nog in de benen bij Gent, dat niet hetzelfde niveau van in de laatste weken haalde. Coach Hein Vanhaezebrouck moest bovendien enkele sterkhouders missen, niet in het minst Tarik Tissoudali. En na goed een halfuur spelen kwamen de Oost-Vlamingen ook nog eens met een mannetje minder te staan.

Na een stevige tackle kreeg Vadis Odjidja immers een gele kaart van scheidsrechter Nathan Verboomen. Dat was niet naar de zin van de aanvoerder, die vrij heftig protesteerde. En dus besloot Verboomen hem prompt een tweede geel karton te geven. Dat was niet naar de zin van coach Hein Vanhaezebrouck, die zelf uit zijn krammen schoot en eveneens de tribunes werd ingestuurd.

ALLES VERKNOEIT
Achteraf was in het Gentse kamp dan ook niet te spreken over het optreden van Verboomen. "Die rode kaart verknoeit alles", reageerde Sven Kums bij Sporza. "Als je zo met 10 man komt te staan, is dat jammer. Vadis is onze kapitein en dan lijkt het me logisch dat hij iets mag zeggen. Blijkbaar was de manier waarop niet correct."

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

De rode kaart van Vadis was terecht ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

73
73
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

127
127
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

236
236
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

275
275
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

177
177
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

231
231
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

279
279
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

259
259
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

571
571
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

449
449
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws