Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

door
Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een overwinning. Zo hield de titelverdediger zondagmiddag de drie punten thuis door Antwerp FC met 1-0 te verslaan. De clash werd wel ontsierd door enkele incidenten in de tribunes vlak na het laatste fluitsignaal.


Het was zeker geen hoogstaande partij op Jan Breydel, die uiteindelijk werd beslist met een afgeweken bal van Tajon Buchanan. Wel werd er gestreden op het scherpst van de snee en gingen beide ploegen voluit in de duels. Aan inzet dus geen gebrek, al mag het spelniveau in de komende matchen toch naar omhoog. Jammer genoeg werd ook de opener van de Play-Offs ontsierd door wangedrag in de tribunes.

Vlak na het laatste fluitsignaal vonden enkele aanhangers van Antwerp er niet beter op om over de balustrades uit het bezoekend vak te klimmen, in een poging om de confrontatie aan te gaan met de thuissupporters. Die lieten het op hun beurt niet na om de RAFC-heethoofden nog wat extra uit te dagen en weigerden in eerste instantie om de tribunes te verlaten. De stewards hadden hun handen meer dan vol om de situatie onder controle te houden.

SPELERS BEMIDDELEN
Uiteindelijk moesten Antwerp-spelers Radja Nainggolan, Ritchie De Laet en Faris Haroun zelfs het veld weer op gaan in een poging om de bezoekende fans te kalmeren. De stadionomroeper vroeg op zijn beurt aan de thuisfans om het stadion te verlaten. De oproep kreeg echter onvoldoende gehoor waarop ook Charles De Ketelaere nog een poging ondernam om de gemoederen te bedaren. Opvallend was dat het bijzonder lang duurde alvorens de politie ingreep, maar die rukte uiteindelijk ook massaal uit.





LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

De Pro League moet beide clubs de zwaarst mogelijke sancties opleggen ...

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

15
15
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

38
38
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

22
22
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

25
25
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

45
45
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

174
174
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

325
325
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

176
176
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

125
125
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

567
567
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

838
838
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

67
67
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

300
300
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

562
562
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

440
440
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

562
562
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

665
665
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

367
367
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

614
614
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

469
469
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

257
257
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

562
562
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

656
656

Meer sportnieuws