Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

455 stemmen
Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een overwinning. Zo hield de titelverdediger zondagmiddag de drie punten thuis door Antwerp FC met 1-0 te verslaan. De clash werd wel ontsierd door enkele incidenten in de tribunes vlak na het laatste fluitsignaal.


Het was zeker geen hoogstaande partij op Jan Breydel, die uiteindelijk werd beslist met een afgeweken bal van Tajon Buchanan. Wel werd er gestreden op het scherpst van de snee en gingen beide ploegen voluit in de duels. Aan inzet dus geen gebrek, al mag het spelniveau in de komende matchen toch naar omhoog. Jammer genoeg werd ook de opener van de Play-Offs ontsierd door wangedrag in de tribunes.

Vlak na het laatste fluitsignaal vonden enkele aanhangers van Antwerp er niet beter op om over de balustrades uit het bezoekend vak te klimmen, in een poging om de confrontatie aan te gaan met de thuissupporters. Die lieten het op hun beurt niet na om de RAFC-heethoofden nog wat extra uit te dagen en weigerden in eerste instantie om de tribunes te verlaten. De stewards hadden hun handen meer dan vol om de situatie onder controle te houden.

SPELERS BEMIDDELEN
Uiteindelijk moesten Antwerp-spelers Radja Nainggolan, Ritchie De Laet en Faris Haroun zelfs het veld weer op gaan in een poging om de bezoekende fans te kalmeren. De stadionomroeper vroeg op zijn beurt aan de thuisfans om het stadion te verlaten. De oproep kreeg echter onvoldoende gehoor waarop ook Charles De Ketelaere nog een poging ondernam om de gemoederen te bedaren. Opvallend was dat het bijzonder lang duurde alvorens de politie ingreep, maar die rukte uiteindelijk ook massaal uit.





LEES OOK: 'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

De Pro League moet beide clubs de zwaarst mogelijke sancties opleggen ...

Meest recent

Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

7
7
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

21
21
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

70
70
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

47
47
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

90
90
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

265
265
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

224
224
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

184
184
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

94
94
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

280
280
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

73
73
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

274
274
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

558
558
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

478
478
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

565
565
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

129
129
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

184
184
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

60
60
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

130
130
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

203
203
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

152
152
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

98
98
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

495
495
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

175
175

Meer sportnieuws