Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

door
Club-Antwerp escaleert: relletjes in tribunes

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een overwinning. Zo hield de titelverdediger zondagmiddag de drie punten thuis door Antwerp FC met 1-0 te verslaan. De clash werd wel ontsierd door enkele incidenten in de tribunes vlak na het laatste fluitsignaal.


Het was zeker geen hoogstaande partij op Jan Breydel, die uiteindelijk werd beslist met een afgeweken bal van Tajon Buchanan. Wel werd er gestreden op het scherpst van de snee en gingen beide ploegen voluit in de duels. Aan inzet dus geen gebrek, al mag het spelniveau in de komende matchen toch naar omhoog. Jammer genoeg werd ook de opener van de Play-Offs ontsierd door wangedrag in de tribunes.

Vlak na het laatste fluitsignaal vonden enkele aanhangers van Antwerp er niet beter op om over de balustrades uit het bezoekend vak te klimmen, in een poging om de confrontatie aan te gaan met de thuissupporters. Die lieten het op hun beurt niet na om de RAFC-heethoofden nog wat extra uit te dagen en weigerden in eerste instantie om de tribunes te verlaten. De stewards hadden hun handen meer dan vol om de situatie onder controle te houden.

SPELERS BEMIDDELEN
Uiteindelijk moesten Antwerp-spelers Radja Nainggolan, Ritchie De Laet en Faris Haroun zelfs het veld weer op gaan in een poging om de bezoekende fans te kalmeren. De stadionomroeper vroeg op zijn beurt aan de thuisfans om het stadion te verlaten. De oproep kreeg echter onvoldoende gehoor waarop ook Charles De Ketelaere nog een poging ondernam om de gemoederen te bedaren. Opvallend was dat het bijzonder lang duurde alvorens de politie ingreep, maar die rukte uiteindelijk ook massaal uit.





LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

De Pro League moet beide clubs de zwaarst mogelijke sancties opleggen ...

Meest recent

Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

13
13
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

50
50
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

23
23
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

126
126
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

39
39
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

55
55
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

131
131
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

41
41
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

315
315
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

341
341
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

129
129
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

361
361
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

115
115
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

268
268
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

220
220
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

201
201
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

799
799
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

357
357
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

387
387
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

951
951
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

725
725

Meer sportnieuws