'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

door
'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

Bayern München kroonde zich zaterdag voor de tiende keer op rij tot Duitse landskampioen. Toch is het seizoen niet volledig geslaagd gezien de pijnlijke uitschakeling in de Champions League tegen Villarreal. Der Rekordmeister wil zich komende zomer dan ook verder gaan versterken.


De club mikt op een meer aanvallende optie als rechtsback en blijft niet blind voor opportuniteiten op het middenveld. En inmiddels zou men beide profielen ook gevonden hebben. Bayern lijkt namelijk goed op weg om zowel Noussair Mazraoui als Ryan Gravenberch weg te plukken bij Ajax. Die eerste loopt na dit seizoen uit zijn contract in Amsterdam. Diverse bronnen meldden al dat de Duitsers zo goed als rond zijn met de 24-jarige.

En ook Gravenberch lijkt dezelfde weg te gaan bewandelen. De Nederlandse middenvelder is nog altijd maar 19 en geldt als één van de grootste Europese talenten op zijn positie. Hij ligt wel nog tot medio 2023 onder contract, maar ook hier zou een akkoord in de maak zijn. Sportief directeur Hasan Salihamidzic bevestigde zaterdag alvast dat er gesprekken lopen met de Oranje-international. "Of een deal nabij is? Dat kan ik voorlopig niet zeggen", aldus Salihamidzic bij Sky90.

LEWA SE QUEDA?
Daarnaast blijft het afwachten wat er met Robert Lewandowski zal gebeuren. De Poolse doelpuntenmachine wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt, onder meer FC Barcelona zou aan zijn mouw trekken. Zelf kan/wil Lewandowski geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. Maar Salihamidzic wil daar niet van weten. "Lewandowski voor 40 à 50 miljoen aan Barcelona verkopen? Neen! Hij heeft nog een contract tot medio 2023, dus hij blijft gewoon."

LEES OOK: 'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

De suprematie van Bayern is een slechte zaak voor het Duitse voetbal ...

Meest recent

‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

59
59
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

29
29
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

469
469
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

107
107
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

22
22
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

81
81
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

114
114
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

191
191
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

44
44
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

294
294
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

93
93
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

260
260
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

280
280
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

118
118
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

77
77
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

216
216
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

193
193
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

140
140
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

125
125
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

177
177
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

238
238
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

570
570
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

209
209

Meer sportnieuws