'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

door
'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

Bayern München kroonde zich zaterdag voor de tiende keer op rij tot Duitse landskampioen. Toch is het seizoen niet volledig geslaagd gezien de pijnlijke uitschakeling in de Champions League tegen Villarreal. Der Rekordmeister wil zich komende zomer dan ook verder gaan versterken.


De club mikt op een meer aanvallende optie als rechtsback en blijft niet blind voor opportuniteiten op het middenveld. En inmiddels zou men beide profielen ook gevonden hebben. Bayern lijkt namelijk goed op weg om zowel Noussair Mazraoui als Ryan Gravenberch weg te plukken bij Ajax. Die eerste loopt na dit seizoen uit zijn contract in Amsterdam. Diverse bronnen meldden al dat de Duitsers zo goed als rond zijn met de 24-jarige.

En ook Gravenberch lijkt dezelfde weg te gaan bewandelen. De Nederlandse middenvelder is nog altijd maar 19 en geldt als één van de grootste Europese talenten op zijn positie. Hij ligt wel nog tot medio 2023 onder contract, maar ook hier zou een akkoord in de maak zijn. Sportief directeur Hasan Salihamidzic bevestigde zaterdag alvast dat er gesprekken lopen met de Oranje-international. "Of een deal nabij is? Dat kan ik voorlopig niet zeggen", aldus Salihamidzic bij Sky90.

LEWA SE QUEDA?
Daarnaast blijft het afwachten wat er met Robert Lewandowski zal gebeuren. De Poolse doelpuntenmachine wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt, onder meer FC Barcelona zou aan zijn mouw trekken. Zelf kan/wil Lewandowski geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. Maar Salihamidzic wil daar niet van weten. "Lewandowski voor 40 à 50 miljoen aan Barcelona verkopen? Neen! Hij heeft nog een contract tot medio 2023, dus hij blijft gewoon."

LEES OOK: 'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

De suprematie van Bayern is een slechte zaak voor het Duitse voetbal ...

Meest recent

Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

19
19
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

27
27
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

157
157
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

47
47
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

190
190
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

85
85
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

508
508
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

338
338
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

93
93
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

441
441
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

497
497
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

801
801
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

151
151
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

109
109
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

131
131
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

165
165
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

195
195
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

246
246
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

89
89
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

555
555
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

472
472
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

947
947
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

386
386

Meer sportnieuws