'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

96 stemmen
'Bayern verzilvert titel meteen op transfermarkt'

Bayern München kroonde zich zaterdag voor de tiende keer op rij tot Duitse landskampioen. Toch is het seizoen niet volledig geslaagd gezien de pijnlijke uitschakeling in de Champions League tegen Villarreal. Der Rekordmeister wil zich komende zomer dan ook verder gaan versterken.


De club mikt op een meer aanvallende optie als rechtsback en blijft niet blind voor opportuniteiten op het middenveld. En inmiddels zou men beide profielen ook gevonden hebben. Bayern lijkt namelijk goed op weg om zowel Noussair Mazraoui als Ryan Gravenberch weg te plukken bij Ajax. Die eerste loopt na dit seizoen uit zijn contract in Amsterdam. Diverse bronnen meldden al dat de Duitsers zo goed als rond zijn met de 24-jarige.

En ook Gravenberch lijkt dezelfde weg te gaan bewandelen. De Nederlandse middenvelder is nog altijd maar 19 en geldt als één van de grootste Europese talenten op zijn positie. Hij ligt wel nog tot medio 2023 onder contract, maar ook hier zou een akkoord in de maak zijn. Sportief directeur Hasan Salihamidzic bevestigde zaterdag alvast dat er gesprekken lopen met de Oranje-international. "Of een deal nabij is? Dat kan ik voorlopig niet zeggen", aldus Salihamidzic bij Sky90.

LEWA SE QUEDA?
Daarnaast blijft het afwachten wat er met Robert Lewandowski zal gebeuren. De Poolse doelpuntenmachine wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt, onder meer FC Barcelona zou aan zijn mouw trekken. Zelf kan/wil Lewandowski geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. Maar Salihamidzic wil daar niet van weten. "Lewandowski voor 40 à 50 miljoen aan Barcelona verkopen? Neen! Hij heeft nog een contract tot medio 2023, dus hij blijft gewoon."

LEES OOK: 'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

De suprematie van Bayern is een slechte zaak voor het Duitse voetbal ...

Meest recent

Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

3
3
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

5
5
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

10
10
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

55
55
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

206
206
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

62
62
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

44
44
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

158
158
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

56
56
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

54
54
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

103
103
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

86
86
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

37
37
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

54
54
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

333
333
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

55
55
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

206
206
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

262
262
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

182
182
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

264
264
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

199
199
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

393
393
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

258
258

Meer sportnieuws