'Simeone heeft opvallend plan met Onuachu'

door
'Simeone heeft opvallend plan met Onuachu'

Paul Onuachu werd vorig jaar verwacht om een transfer te maken naar een andere Europese club, maar in de zomermercato van 2021 kwam er verrassend genoeg geen enkele club concreet aankloppen voor hem. Onuachu zal KRC Genk straks wél verlaten, en er liggen alvast een hele resem kandidaat-overnemers op de loer voor hem.


Atlético Madrid volgt al een jaar lang de verrichtingen van Paul Onuachu en de Spaanse topclub zou komende zomer met een bod willen komen. Tuttomercatoweb weet dat KRC Genk 15 miljoen euro wil vangen voor de spits. Een jaar geleden vroeg Genk nog 25 miljoen euro, maar geen enkele club kwam toen dus met een dergelijk bod op de proppen.

Ondanks het feit dat KRC Genk een dramatisch seizoen doormaakt, kan Onuachu tevreden zijn over zijn voetbaljaargang met 21 goals en 3 assists in 37 wedstrijden. Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen bij Atlético Madrid, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij.

NIET ZOMAAR EEN BREEKIJZER

Fichajes bevestigt de interesse van Atlético Madrid in Paul Onuachu en volgens het Spaanse medium heeft Diego Simeone al een plannetje uitgedokterd hoe hij de Nigeriaan kan gebruiken in zijn ploeg. Dat zou echter niet zozeer als een breekijzer zijn, maar wel als een voetballende aanvulling voor zijn aanval. Onuachu bezit namelijk een groot voetballend vermogen en door zijn lengte is hij de spits bij uitstek die de tweede bal kan recupereren.

LEES OOK: 'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Is Onuachu de ideale spits voor Atlético?

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

45
45
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

30
30
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

21
21
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

103
103
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

199
199
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

45
45
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

144
144
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

160
160
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

209
209
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

298
298
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

180
180
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

25
25
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

525
525
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

397
397
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

655
655
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

657
657
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws