'Simeone heeft opvallend plan met Onuachu'

door
'Simeone heeft opvallend plan met Onuachu'

Paul Onuachu werd vorig jaar verwacht om een transfer te maken naar een andere Europese club, maar in de zomermercato van 2021 kwam er verrassend genoeg geen enkele club concreet aankloppen voor hem. Onuachu zal KRC Genk straks wél verlaten, en er liggen alvast een hele resem kandidaat-overnemers op de loer voor hem.


Atlético Madrid volgt al een jaar lang de verrichtingen van Paul Onuachu en de Spaanse topclub zou komende zomer met een bod willen komen. Tuttomercatoweb weet dat KRC Genk 15 miljoen euro wil vangen voor de spits. Een jaar geleden vroeg Genk nog 25 miljoen euro, maar geen enkele club kwam toen dus met een dergelijk bod op de proppen.

Ondanks het feit dat KRC Genk een dramatisch seizoen doormaakt, kan Onuachu tevreden zijn over zijn voetbaljaargang met 21 goals en 3 assists in 37 wedstrijden. Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen bij Atlético Madrid, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij.

NIET ZOMAAR EEN BREEKIJZER

Fichajes bevestigt de interesse van Atlético Madrid in Paul Onuachu en volgens het Spaanse medium heeft Diego Simeone al een plannetje uitgedokterd hoe hij de Nigeriaan kan gebruiken in zijn ploeg. Dat zou echter niet zozeer als een breekijzer zijn, maar wel als een voetballende aanvulling voor zijn aanval. Onuachu bezit namelijk een groot voetballend vermogen en door zijn lengte is hij de spits bij uitstek die de tweede bal kan recupereren.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Is Onuachu de ideale spits voor Atlético?

Meest recent

De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

1
1
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

19
19
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

49
49
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

44
44
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

56
56
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

133
133
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

54
54
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

103
103
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1014
1014
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

52
52
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

429
429
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

204
204
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

112
112
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

138
138
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

986
986
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

831
831
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

128
128
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

82
82
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

424
424

Meer sportnieuws