'FC Barcelona legt vraagprijs De Jong vast'

door
'FC Barcelona legt vraagprijs De Jong vast'

FC Barcelona gaat een bijzonder bewogen transferzomer tegemoet, waarin het zijn status als grootmacht wil herstellen met enkele stevige aanwinsten. Alleen botsen de Catalanen nog steeds op hun financiële limieten, want de centen zijn er nog altijd niet om echt zwaar uit te halen. Er zal nog in de loonmassa gesnoeid moeten worden en de club zal spelers moeten verkopen voor het aan versterkingen kan denken.


Barça zou daarvoor weleens een grote naam kunnen opofferen, want er gaan alsmaar meer geruchten dat Frenkie de Jong mogelijk gaat vertrekken. Na de aanstelling van Erik ten Hag als nieuwe trainer valt zijn naam als mogelijke aanwinst voor Manchester United. Journalist Oriol Domenech bevestigt dat Barça weleens zou kunnen meewerken aan een transfer.

Hij wijst erop dat De Jong de enige speler in de huidige selectie is die echt grof geld kan opbrengen en bij een goed bod zouden ze daarom bereid zijn te onderhandelen. De verwachting is dat Man Utd of een andere gegadigde daarvoor met minstens 70 miljoen euro over de brug zal moeten komen. Trainer Xavi wil de Nederlander liefst behouden, maar moet zich mogelijk neerleggen bij de economische realiteit.

GEEN CRUCIALE PION
Hij zal immers ook beseffen dat De Jong geen cruciale pion meer is voor zijn ploeg. De 24-jarige moest de voorbije maanden al een paar keer op de bank plaatsnemen, want naast zekerheden Sergio Busquets en Pedri kloppen ook jeugdproducten Gavi en Nico Gonzalez alsmaar nadrukkelijker op de poort van het basiselftal. Daarnaast heeft hij met Riqui Puig nog een andere zelfopgeleide speler achter de hand.


LEES OOK: ‘KAA Gent gaat vol voor ex-Barça speler’

🔥 Populair bij onze lezers

'Totale ommekeer: Club Brugge start onderhandelingen op'
'Totale ommekeer: Club Brugge start onderhandelingen op'

Zal Barça nog 70 miljoen kunnen vangen?

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

65
65
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

287
287
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

24
24
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

35
35
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

55
55
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

703
703
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

288
288
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

120
120
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

109
109
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1054
1054
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

545
545
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

122
122
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1488
1488
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

152
152
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

482
482
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

165
165
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1331
1331
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

349
349
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

905
905
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

347
347
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

324
324
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

443
443
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1084
1084
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

542
542
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1102
1102

Meer sportnieuws