Mulder adviseert ten Hag: "Alleen maar rommel"

113
Mulder adviseert ten Hag:

Manchester United beleeft een horrorseizoen. Waar vorige jaren nog lichtpunten in het spel zaten, hinken The Mancunians nu echt achterop qua spelniveau. Youri Mulder legde tijdens de rust van de wedstrijd tegen Arsenal enkele pijnpunten bloot. 

De zoon van Jan Mulder was in zijn analyse bij Ziggo Sport bijzonder scherp voor de toekomstige ploeg van ten Hag. Youri Mulder was voornamelijk niet te spreken over het middenveld, dat gewoon werd overklast door Arsenal. Nemanja Matic, die sowieso al vertrekt, vormde van bij de aftrap een duo met Scott McTominay. 

Het blok voor de verdediging was uitermate zwak, de twee liepen elkaar meer voor de voeten, dan dat ze een hecht blok vormde. "Wat een gaten laten die, niet normaal. Arsenal heeft het niet eens moeilijk met de ruimte te vinden, ze voetballen er gewoon doorheen", zag Mulder. Ook de ruimte die aan Odegaard werd gelaten, kon de analist niet begrijpen. "Dat je niet 100% op elkaar bent afgesteld oké, maar die twee veroveren ook geen en-ke-le bal," was Mulder scherp in zijn analyse.

TYPE VERRATTI
Mocht Mulder komend seizoen aan het hoofd staan bij The Mancunians, zou hij het wel weten. "Als ik Eric was, dan ging ik voor een nieuw middenveld. En dan vooral op 'de 6' is het rampzalig nu. Deze ploeg heeft nood aan een type als Verratti", gaf Mulder zijn advies voor ten Hag mee. De analist is van mening dat Manchester United de laatste jaren heel zwak heeft ingekocht op die positie en dat er nu veel 'rommel' is met Fred, Matic en McTominay.

LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Manchester United moet een nieuwe 'nummer 6' halen van topniveau

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

48
48
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

10
10
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

58
58
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

82
82
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

81
81
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

121
121
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

60
60
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

33
33
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

103
103
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

436
436
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

65
65
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

175
175
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

312
312
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws