Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

door
Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

Enkele dagen na de afgang tegen Liverpool, heeft Manchester United een nieuwe opdoffer geslikt binnen de strijd om de vierde plaats in de Premier League. Zo werd met 3-1 verloren op het veld van rechtstreekse concurrent Arsenal. Voor de Mancunians lijkt het Champions League-ticket stilaan buiten bereik.


De afgang van afgelopen dinsdag zat duidelijk nog in de kopjes bij United. Arsenal, dat woensdag ook al met 4-2 van Chelsea had gewonnen, kwam al na enkele minuten op voorsprong via Nuno Tavares. Halfweg de tweede helft leek Eddie Nketiah de 2-0 te maken, maar op aangeven van de VAR werd zijn treffer terecht afgekeurd wegens buitenspel. De videoref zag bij dezelfde fase echter ook een strafschopfout op Bukayo Saka. Die ging zelf achter de bal staan en zette David De Gea op het verkeerde spoor.

ManU leek dus op weg naar een nieuwe vernedering. Maar dat was buiten Cristiano Ronaldo gerekend. Mits wat hulp van de thuisdefensie zorgde de Portugees nog voor rust voor de aansluitingstreffer. Meteen goed voor zijn 100ste treffer ooit in de Premier League. Ronaldo wees bij het vier naar de hemel. Een eerbetoon aan zijn zoontje, dat maandag om het leven kwam bij de geboorte.

ZES PUNTEN-KLOOF
In een matige tweede helft kreeg United de kansen om gelijk te maken. Een povere Bruno Fernandes trapte echter een stafschop op de paal, in totaal raakten de bezoekers zelfs drie keer het doelhout. Uiteindelijk was het de verguisde Granit Xhaka die de boeken dicht deed met een heerlijke treffer (zie video onderaan). Arsenal, momenteel vierde in de stand, telt nu zes punten voorsprong op United (6de) dat bovendien nog een match meer heeft gespeeld.

LEES OOK: Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

United haalt de top vier níét dit seizoen ...

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

6
6
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

220
220
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

4
4
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

161
161
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

31
31
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

308
308
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

44
44
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

77
77
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

151
151
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

25
25
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

101
101
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

96
96
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

51
51
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

113
113
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

171
171
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

229
229
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

526
526
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

156
156
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

172
172
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

389
389
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

152
152
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

167
167
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

79
79
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

115
115

Meer sportnieuws