Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

door
Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

Enkele dagen na de afgang tegen Liverpool, heeft Manchester United een nieuwe opdoffer geslikt binnen de strijd om de vierde plaats in de Premier League. Zo werd met 3-1 verloren op het veld van rechtstreekse concurrent Arsenal. Voor de Mancunians lijkt het Champions League-ticket stilaan buiten bereik.


De afgang van afgelopen dinsdag zat duidelijk nog in de kopjes bij United. Arsenal, dat woensdag ook al met 4-2 van Chelsea had gewonnen, kwam al na enkele minuten op voorsprong via Nuno Tavares. Halfweg de tweede helft leek Eddie Nketiah de 2-0 te maken, maar op aangeven van de VAR werd zijn treffer terecht afgekeurd wegens buitenspel. De videoref zag bij dezelfde fase echter ook een strafschopfout op Bukayo Saka. Die ging zelf achter de bal staan en zette David De Gea op het verkeerde spoor.

ManU leek dus op weg naar een nieuwe vernedering. Maar dat was buiten Cristiano Ronaldo gerekend. Mits wat hulp van de thuisdefensie zorgde de Portugees nog voor rust voor de aansluitingstreffer. Meteen goed voor zijn 100ste treffer ooit in de Premier League. Ronaldo wees bij het vier naar de hemel. Een eerbetoon aan zijn zoontje, dat maandag om het leven kwam bij de geboorte.

ZES PUNTEN-KLOOF
In een matige tweede helft kreeg United de kansen om gelijk te maken. Een povere Bruno Fernandes trapte echter een stafschop op de paal, in totaal raakten de bezoekers zelfs drie keer het doelhout. Uiteindelijk was het de verguisde Granit Xhaka die de boeken dicht deed met een heerlijke treffer (zie video onderaan). Arsenal, momenteel vierde in de stand, telt nu zes punten voorsprong op United (6de) dat bovendien nog een match meer heeft gespeeld.

LEES OOK: Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

United haalt de top vier níét dit seizoen ...

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

71
71
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

69
69
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

22
22
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

101
101
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

47
47
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

128
128
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

68
68
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

124
124
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

197
197
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

81
81
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

37
37
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

180
180
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

104
104
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

150
150
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

70
70
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

80
80
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

156
156
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

223
223
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

326
326
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws