Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

70 stemmen
Arsenal duwt zwalpend United dieper in miserie

Enkele dagen na de afgang tegen Liverpool, heeft Manchester United een nieuwe opdoffer geslikt binnen de strijd om de vierde plaats in de Premier League. Zo werd met 3-1 verloren op het veld van rechtstreekse concurrent Arsenal. Voor de Mancunians lijkt het Champions League-ticket stilaan buiten bereik.


De afgang van afgelopen dinsdag zat duidelijk nog in de kopjes bij United. Arsenal, dat woensdag ook al met 4-2 van Chelsea had gewonnen, kwam al na enkele minuten op voorsprong via Nuno Tavares. Halfweg de tweede helft leek Eddie Nketiah de 2-0 te maken, maar op aangeven van de VAR werd zijn treffer terecht afgekeurd wegens buitenspel. De videoref zag bij dezelfde fase echter ook een strafschopfout op Bukayo Saka. Die ging zelf achter de bal staan en zette David De Gea op het verkeerde spoor.

ManU leek dus op weg naar een nieuwe vernedering. Maar dat was buiten Cristiano Ronaldo gerekend. Mits wat hulp van de thuisdefensie zorgde de Portugees nog voor rust voor de aansluitingstreffer. Meteen goed voor zijn 100ste treffer ooit in de Premier League. Ronaldo wees bij het vier naar de hemel. Een eerbetoon aan zijn zoontje, dat maandag om het leven kwam bij de geboorte.

ZES PUNTEN-KLOOF
In een matige tweede helft kreeg United de kansen om gelijk te maken. Een povere Bruno Fernandes trapte echter een stafschop op de paal, in totaal raakten de bezoekers zelfs drie keer het doelhout. Uiteindelijk was het de verguisde Granit Xhaka die de boeken dicht deed met een heerlijke treffer (zie video onderaan). Arsenal, momenteel vierde in de stand, telt nu zes punten voorsprong op United (6de) dat bovendien nog een match meer heeft gespeeld.

LEES OOK: 'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

United haalt de top vier níét dit seizoen ...

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

15
15
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

34
34
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

37
37
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

478
478
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

115
115
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

334
334
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

262
262
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

204
204
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1112
1112
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

449
449
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

292
292
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

684
684
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

792
792
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

828
828
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws