Deschacht spaart Anderlecht niet: "Ontoelaatbaar!"

door
Deschacht spaart Anderlecht niet:

RSC Anderlecht opent zondagavond zijn campagne in de Play-Offs met een bezoek aan stadsgenoot en leider Union SG. En de druk is meteen behoorlijk groot bij Paars-Wit. Na de nederlaag in de bekerfinale moet er immers iets rechtgezet worden tijdens de nacompetitie.


Het doel van Anderlecht is duidelijk dit jaar. De club wil beslag leggen op een Europees ticket en liefst één waardoor men meteen verzekerd is van de groepsfases. Daar kreeg het afgelopen maandag een uitgelezen kans voor. Maar tijdens de bekerfinale toonde AA Gent zich na strafschoppen uiteindelijk te sterk. En het werd al bij al een verdiende overwinning voor de Buffalo's, die een veel gretigere indruk achterlieten.

Olivier Deschacht begrijpt dan ook niet hoe zijn ex-ploeg zo matig voor de dag kon komen. Vooral het gebrek aan fitheid was voor hem een doorn in het oog, zo laat de oud-verdediger optekenen in een uitgebreid gesprek met de krant Het Laatste Nieuws. "Hoe bestaat het dat de helft de spelers in zo'n match krampen krijgt, ik begrijp er niets van. Wordt er anders getraind? Verzorgen spelers zich minder goed? Ik weet het niet, maar dit is echt ontoelaatbaar", aldus Deschacht.

VROEGER FITTER
Nochtans werkten de Buffalo's dit seizoen al een pak meer wedstrijden af. Maar daar was op het veld weinig van te merken. "Ik ben niet de man die graag met het vingertje zwaait en 'over mijn tijd' praat. Maar ik heb de indruk dat wij vroeger fitter waren en makkelijk 50 wedstrijden op een seizoen aan konden. Echt bizar."

LEES OOK: Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

De spelers van RSCA waren onvoldoende fit ...

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

23
23
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

43
43
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

33
33
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

68
68
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

317
317
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

63
63
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

73
73
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

446
446
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

358
358
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

131
131
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

40
40
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

359
359
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

255
255
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

360
360
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

467
467
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

51
51
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

285
285
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

338
338
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

147
147
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73

Meer sportnieuws