Deschacht spaart Anderlecht niet: "Ontoelaatbaar!"

208
Deschacht spaart Anderlecht niet:

RSC Anderlecht opent zondagavond zijn campagne in de Play-Offs met een bezoek aan stadsgenoot en leider Union SG. En de druk is meteen behoorlijk groot bij Paars-Wit. Na de nederlaag in de bekerfinale moet er immers iets rechtgezet worden tijdens de nacompetitie.


Het doel van Anderlecht is duidelijk dit jaar. De club wil beslag leggen op een Europees ticket en liefst één waardoor men meteen verzekerd is van de groepsfases. Daar kreeg het afgelopen maandag een uitgelezen kans voor. Maar tijdens de bekerfinale toonde AA Gent zich na strafschoppen uiteindelijk te sterk. En het werd al bij al een verdiende overwinning voor de Buffalo's, die een veel gretigere indruk achterlieten.

Olivier Deschacht begrijpt dan ook niet hoe zijn ex-ploeg zo matig voor de dag kon komen. Vooral het gebrek aan fitheid was voor hem een doorn in het oog, zo laat de oud-verdediger optekenen in een uitgebreid gesprek met de krant Het Laatste Nieuws. "Hoe bestaat het dat de helft de spelers in zo'n match krampen krijgt, ik begrijp er niets van. Wordt er anders getraind? Verzorgen spelers zich minder goed? Ik weet het niet, maar dit is echt ontoelaatbaar", aldus Deschacht.

VROEGER FITTER
Nochtans werkten de Buffalo's dit seizoen al een pak meer wedstrijden af. Maar daar was op het veld weinig van te merken. "Ik ben niet de man die graag met het vingertje zwaait en 'over mijn tijd' praat. Maar ik heb de indruk dat wij vroeger fitter waren en makkelijk 50 wedstrijden op een seizoen aan konden. Echt bizar."

LEES OOK: Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

De spelers van RSCA waren onvoldoende fit ...

Meest recent

'Sommer in nesten: nieuwe nummer één bij Club Brugge?'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

1
1
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

59
59
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

415
415
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

74
74
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

452
452
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

46
46
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

59
59
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

790
790
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

43
43
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

57
57
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

203
203
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

137
137
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

335
335
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

170
170
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

79
79
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

112
112
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

244
244
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

106
106
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

551
551
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

563
563
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

419
419
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

155
155
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

258
258
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

230
230

Meer sportnieuws