Deschacht spaart Anderlecht niet: "Ontoelaatbaar!"

door
Deschacht spaart Anderlecht niet:

RSC Anderlecht opent zondagavond zijn campagne in de Play-Offs met een bezoek aan stadsgenoot en leider Union SG. En de druk is meteen behoorlijk groot bij Paars-Wit. Na de nederlaag in de bekerfinale moet er immers iets rechtgezet worden tijdens de nacompetitie.


Het doel van Anderlecht is duidelijk dit jaar. De club wil beslag leggen op een Europees ticket en liefst één waardoor men meteen verzekerd is van de groepsfases. Daar kreeg het afgelopen maandag een uitgelezen kans voor. Maar tijdens de bekerfinale toonde AA Gent zich na strafschoppen uiteindelijk te sterk. En het werd al bij al een verdiende overwinning voor de Buffalo's, die een veel gretigere indruk achterlieten.

Olivier Deschacht begrijpt dan ook niet hoe zijn ex-ploeg zo matig voor de dag kon komen. Vooral het gebrek aan fitheid was voor hem een doorn in het oog, zo laat de oud-verdediger optekenen in een uitgebreid gesprek met de krant Het Laatste Nieuws. "Hoe bestaat het dat de helft de spelers in zo'n match krampen krijgt, ik begrijp er niets van. Wordt er anders getraind? Verzorgen spelers zich minder goed? Ik weet het niet, maar dit is echt ontoelaatbaar", aldus Deschacht.

VROEGER FITTER
Nochtans werkten de Buffalo's dit seizoen al een pak meer wedstrijden af. Maar daar was op het veld weinig van te merken. "Ik ben niet de man die graag met het vingertje zwaait en 'over mijn tijd' praat. Maar ik heb de indruk dat wij vroeger fitter waren en makkelijk 50 wedstrijden op een seizoen aan konden. Echt bizar."

LEES OOK: Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

De spelers van RSCA waren onvoldoende fit ...

Meest recent

Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

23
23
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

50
50
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

56
56
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

11
11
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

70
70
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

195
195
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

211
211
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

115
115
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

46
46
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

99
99
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

90
90
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

401
401
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

130
130
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

245
245
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

53
53
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

66
66
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

95
95
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

369
369
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

244
244
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

226
226
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

272
272
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

563
563

Meer sportnieuws