'Real Madrid druk in weer met De Bruyne-plan'

door
'Real Madrid druk in weer met De Bruyne-plan'

Volgende week worden de heenmatchen afgewerkt in de halve finales van de Champions League. Het wordt daarbij uitkijken of Villarreal ook tegen Liverpool voor een stunt kan zorgen. Maar de affiche die het meest in het oog springt, is uiteraard die tussen Manchester City en Real Madrid.


De Engelsen zijn op papier lichtjes favoriet voor deze dubbele clash, maar in de voorbije rondes bleek andermaal dat Real nooit mag afgeschreven worden. Met PSG en Chelsea deden Karim Benzema en co al twee loodzware tegenstanders de nek om. Maar City is toch nog van een iets hoger niveau. Zeker gezien draaischijf Kevin De Bruyne de laatste weken weer helemaal in topvorm is geraakt.

Volgens het medium Defensa Central is Real-coach Carlo Ancelotti dan ook als de dood voor de Rode Duivel. De Italiaanse trainer zou aan al zijn spelers gevraagd hem om De Bruyne een hele wedstrijd lang nadrukkelijk extra in de gaten te houden. Ook wanneer hij een stilstaande fases zal nemen, wil de trainer de absolute concentratie van al zijn spelers om zijn gevaarlijke passes zo snel mogelijk onschadelijk te maken.

BEELDEN VOOR COURTOIS
Daarnaast zou Thibaut Courtois ook extra huiswerk hebben gekregen. Samen met keeperstrainer Luis Llopis zou de doelman heel wat beeldmateriaal van KDB bij City hebben bekeken. Vooral dan om de loopacties van zijn ploegmaats te analyseren en nog eens na te gaan hoe hij zijn doel het beste afdekt bij stilstaande fases. Qua pure traptechniek lijkt De Bruyne echter niet zoveel meer geheimen te hebben voor Courtois, gezien hun jarenlange samenwerking bij de nationale ploeg. Maar Ancelotti wil dus niets aan het toeval overlaten.

LEES OOK: De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

Welke Duivel gunt u de finaleplaats het meest?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

9
9
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

19
19
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

63
63
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

161
161
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

81
81
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

128
128
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

161
161
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

352
352
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

248
248
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

628
628
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

208
208
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

241
241
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

219
219
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

101
101
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

60
60
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

173
173
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

528
528
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

225
225
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

442
442
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

550
550
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

219
219
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

751
751

Meer sportnieuws