'Real Madrid druk in weer met De Bruyne-plan'

door
'Real Madrid druk in weer met De Bruyne-plan'

Volgende week worden de heenmatchen afgewerkt in de halve finales van de Champions League. Het wordt daarbij uitkijken of Villarreal ook tegen Liverpool voor een stunt kan zorgen. Maar de affiche die het meest in het oog springt, is uiteraard die tussen Manchester City en Real Madrid.


De Engelsen zijn op papier lichtjes favoriet voor deze dubbele clash, maar in de voorbije rondes bleek andermaal dat Real nooit mag afgeschreven worden. Met PSG en Chelsea deden Karim Benzema en co al twee loodzware tegenstanders de nek om. Maar City is toch nog van een iets hoger niveau. Zeker gezien draaischijf Kevin De Bruyne de laatste weken weer helemaal in topvorm is geraakt.

Volgens het medium Defensa Central is Real-coach Carlo Ancelotti dan ook als de dood voor de Rode Duivel. De Italiaanse trainer zou aan al zijn spelers gevraagd hem om De Bruyne een hele wedstrijd lang nadrukkelijk extra in de gaten te houden. Ook wanneer hij een stilstaande fases zal nemen, wil de trainer de absolute concentratie van al zijn spelers om zijn gevaarlijke passes zo snel mogelijk onschadelijk te maken.

BEELDEN VOOR COURTOIS
Daarnaast zou Thibaut Courtois ook extra huiswerk hebben gekregen. Samen met keeperstrainer Luis Llopis zou de doelman heel wat beeldmateriaal van KDB bij City hebben bekeken. Vooral dan om de loopacties van zijn ploegmaats te analyseren en nog eens na te gaan hoe hij zijn doel het beste afdekt bij stilstaande fases. Qua pure traptechniek lijkt De Bruyne echter niet zoveel meer geheimen te hebben voor Courtois, gezien hun jarenlange samenwerking bij de nationale ploeg. Maar Ancelotti wil dus niets aan het toeval overlaten.

LEES OOK: Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

Welke Duivel gunt u de finaleplaats het meest?

Meest recent

Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

9
9
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

75
75
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

123
123
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

59
59
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

77
77
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

196
196
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

135
135
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

49
49
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

292
292
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

233
233
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

115
115
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

391
391
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

87
87
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

760
760
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

266
266
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

209
209
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

159
159
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

356
356
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

138
138
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

125
125
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

418
418
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

281
281

Meer sportnieuws