Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

door
Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

Waar ligt de toekomst van Kylian Mbappé (23)? Die vraag brandt op zowat alle lippen in de voetbalwereld. De Franse stervoetballer heeft een aflopend contract in Parijs en kan dus gratis naar een andere ploeg gaan. Real Madrid trekt al geruime tijd aan zijn mouw, maar ook PSG zelf heeft de hoop op een verlengd verblijf van zijn ster nog niet opgegeven.


Toch lijkt Real dichter en dichter te komen bij een doorbraak. Zo klinkt het vanuit Spanje dat de club al een akkoord zou hebben met Mbappé en zijn entourage. PSG haalt alles uit de kast om de wereldkampioen in het Parc des Princes te houden. De Parijzenaren zwaaien naar verluidt met een monstersalaris en ook de Franse president Emanuel Macron zou zich al met de zaak bemoeid hebben. Het mag duidelijk zijn dat de strijd keihard is.

Ook Mauricio Pochettino, nog altijd op de bank bij PSG, wil Mbappé graag langer in Parijs houden. En dat is misschien wel een understatement. De Argentijnse coach zou de Fransman zelfs altijd bij zich willen hebben, vertelt hij met de nodige humor aan Le Parisien. "Egoïstisch gezien zou ik Kylian graag bij me hebben, thuis of tijdens de vakantie (lacht). We zijn het er allemaal over eens dat we willen dat hij hier voor een lange tijd blijft. Daarna is het onderhandelen tussen de club en de speler. Ik denk dat de beslissing zeker zal vallen als we de titel op zak hebben", aldus Pochettino.

CHAMPIONS LEAGUE

De onderlinge confrontaties tussen PSG en Real in de CL zal de interesse vanuit Spanje alleen maar aangewakkerd hebben. Mbappé was namelijk goed voor een goal in elk van de twee wedstrijden. Toch was het de Koninklijke dat aan het langste eind trok, na een fenomenale hattrick van Karim Benzema. Spelen de twee landgenoten volgend jaar samen de pannen van het dak?

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Waar ligt de toekomst van Mbappé?

Meest recent

Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

6
6
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

12
12
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

134
134
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

87
87
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

122
122
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

128
128
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

318
318
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

183
183
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

134
134
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

67
67
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

140
140
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

192
192
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

423
423
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

298
298
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

113
113
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

187
187
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

637
637
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

340
340
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

456
456
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

299
299
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

125
125
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

807
807
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

629
629
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

385
385
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

269
269

Meer sportnieuws