Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

door
Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

Waar ligt de toekomst van Kylian Mbappé (23)? Die vraag brandt op zowat alle lippen in de voetbalwereld. De Franse stervoetballer heeft een aflopend contract in Parijs en kan dus gratis naar een andere ploeg gaan. Real Madrid trekt al geruime tijd aan zijn mouw, maar ook PSG zelf heeft de hoop op een verlengd verblijf van zijn ster nog niet opgegeven.


Toch lijkt Real dichter en dichter te komen bij een doorbraak. Zo klinkt het vanuit Spanje dat de club al een akkoord zou hebben met Mbappé en zijn entourage. PSG haalt alles uit de kast om de wereldkampioen in het Parc des Princes te houden. De Parijzenaren zwaaien naar verluidt met een monstersalaris en ook de Franse president Emanuel Macron zou zich al met de zaak bemoeid hebben. Het mag duidelijk zijn dat de strijd keihard is.

Ook Mauricio Pochettino, nog altijd op de bank bij PSG, wil Mbappé graag langer in Parijs houden. En dat is misschien wel een understatement. De Argentijnse coach zou de Fransman zelfs altijd bij zich willen hebben, vertelt hij met de nodige humor aan Le Parisien. "Egoïstisch gezien zou ik Kylian graag bij me hebben, thuis of tijdens de vakantie (lacht). We zijn het er allemaal over eens dat we willen dat hij hier voor een lange tijd blijft. Daarna is het onderhandelen tussen de club en de speler. Ik denk dat de beslissing zeker zal vallen als we de titel op zak hebben", aldus Pochettino.

CHAMPIONS LEAGUE

De onderlinge confrontaties tussen PSG en Real in de CL zal de interesse vanuit Spanje alleen maar aangewakkerd hebben. Mbappé was namelijk goed voor een goal in elk van de twee wedstrijden. Toch was het de Koninklijke dat aan het langste eind trok, na een fenomenale hattrick van Karim Benzema. Spelen de twee landgenoten volgend jaar samen de pannen van het dak?

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Waar ligt de toekomst van Mbappé?

Meest recent

Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

71
71
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

93
93
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

209
209
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

220
220
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

79
79
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

216
216
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

119
119
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

518
518
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

515
515
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

367
367
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

315
315
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

152
152
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

599
599
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

529
529
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

333
333
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

168
168
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

479
479
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

230
230
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

86
86
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

202
202
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

456
456
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

134
134

Meer sportnieuws