Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

door
Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

Waar ligt de toekomst van Kylian Mbappé (23)? Die vraag brandt op zowat alle lippen in de voetbalwereld. De Franse stervoetballer heeft een aflopend contract in Parijs en kan dus gratis naar een andere ploeg gaan. Real Madrid trekt al geruime tijd aan zijn mouw, maar ook PSG zelf heeft de hoop op een verlengd verblijf van zijn ster nog niet opgegeven.


Toch lijkt Real dichter en dichter te komen bij een doorbraak. Zo klinkt het vanuit Spanje dat de club al een akkoord zou hebben met Mbappé en zijn entourage. PSG haalt alles uit de kast om de wereldkampioen in het Parc des Princes te houden. De Parijzenaren zwaaien naar verluidt met een monstersalaris en ook de Franse president Emanuel Macron zou zich al met de zaak bemoeid hebben. Het mag duidelijk zijn dat de strijd keihard is.

Ook Mauricio Pochettino, nog altijd op de bank bij PSG, wil Mbappé graag langer in Parijs houden. En dat is misschien wel een understatement. De Argentijnse coach zou de Fransman zelfs altijd bij zich willen hebben, vertelt hij met de nodige humor aan Le Parisien. "Egoïstisch gezien zou ik Kylian graag bij me hebben, thuis of tijdens de vakantie (lacht). We zijn het er allemaal over eens dat we willen dat hij hier voor een lange tijd blijft. Daarna is het onderhandelen tussen de club en de speler. Ik denk dat de beslissing zeker zal vallen als we de titel op zak hebben", aldus Pochettino.

CHAMPIONS LEAGUE

De onderlinge confrontaties tussen PSG en Real in de CL zal de interesse vanuit Spanje alleen maar aangewakkerd hebben. Mbappé was namelijk goed voor een goal in elk van de twee wedstrijden. Toch was het de Koninklijke dat aan het langste eind trok, na een fenomenale hattrick van Karim Benzema. Spelen de twee landgenoten volgend jaar samen de pannen van het dak?

LEES OOK: PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

Waar ligt de toekomst van Mbappé?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

19
19
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

218
218
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

8
8
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

93
93
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

137
137
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

831
831
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

151
151
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

278
278
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

411
411
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

124
124
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

268
268
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

322
322
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

555
555
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

460
460
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

187
187
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

491
491
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

471
471
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

396
396
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

625
625
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

238
238
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

288
288
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

313
313

Meer sportnieuws