Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

door
Pochettino wil Mbappé 'op vakantie' meenemen

Waar ligt de toekomst van Kylian Mbappé (23)? Die vraag brandt op zowat alle lippen in de voetbalwereld. De Franse stervoetballer heeft een aflopend contract in Parijs en kan dus gratis naar een andere ploeg gaan. Real Madrid trekt al geruime tijd aan zijn mouw, maar ook PSG zelf heeft de hoop op een verlengd verblijf van zijn ster nog niet opgegeven.


Toch lijkt Real dichter en dichter te komen bij een doorbraak. Zo klinkt het vanuit Spanje dat de club al een akkoord zou hebben met Mbappé en zijn entourage. PSG haalt alles uit de kast om de wereldkampioen in het Parc des Princes te houden. De Parijzenaren zwaaien naar verluidt met een monstersalaris en ook de Franse president Emanuel Macron zou zich al met de zaak bemoeid hebben. Het mag duidelijk zijn dat de strijd keihard is.

Ook Mauricio Pochettino, nog altijd op de bank bij PSG, wil Mbappé graag langer in Parijs houden. En dat is misschien wel een understatement. De Argentijnse coach zou de Fransman zelfs altijd bij zich willen hebben, vertelt hij met de nodige humor aan Le Parisien. "Egoïstisch gezien zou ik Kylian graag bij me hebben, thuis of tijdens de vakantie (lacht). We zijn het er allemaal over eens dat we willen dat hij hier voor een lange tijd blijft. Daarna is het onderhandelen tussen de club en de speler. Ik denk dat de beslissing zeker zal vallen als we de titel op zak hebben", aldus Pochettino.

CHAMPIONS LEAGUE

De onderlinge confrontaties tussen PSG en Real in de CL zal de interesse vanuit Spanje alleen maar aangewakkerd hebben. Mbappé was namelijk goed voor een goal in elk van de twee wedstrijden. Toch was het de Koninklijke dat aan het langste eind trok, na een fenomenale hattrick van Karim Benzema. Spelen de twee landgenoten volgend jaar samen de pannen van het dak?

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Waar ligt de toekomst van Mbappé?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

41
41
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

26
26
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

50
50
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

54
54
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

47
47
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

85
85
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

100
100
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

273
273
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

108
108
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

286
286
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

284
284
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

419
419
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws