Standard klaart klus in 7 minuten, koude douche Beerschot

door
Standard klaart klus in 7 minuten, koude douche Beerschot

Komend weekend barsten de Play-Offs in de Jupiler Pro League los, maar voor heel wat ploegen zit het seizoen er nu alweer op. Om de spelers nog niet meteen op vakantie te sturen, besloten verschillende clubs dan ook om extra oefenmatchen in te lassen. Dat was ook vrijdag het geval.


KV Kortrijk - KV Oostende: 0-0
In de voormiddag stond bijvoorbeeld een West-Vlaams onderonsje op het programma. Zo kreeg KV Kortrijk het bezoek van KV Oostende. De thuisploeg kreeg in een matige eerste helft de grootste kans om de score te openen. Maar Badamosi zag hoe Hubert zijn strafschop kon keren. De vele wissels in de tweede helft deden het wedstrijdtempo vervolgens geen goed. KVO groeide weliswaar in de partij, maar scoren lukte uiteindelijk aan geen enkele zijde.



Waasland-Beveren - Beerschot: 1-0
Voor Beerschot is het vooral toewerken naar de doorstart in 1B, maar ook de Antwerpenaren sturen hun spelers voorlopig nog niet met verlof. Vrijdag vormde Waasland-Beveren, afgelopen seizoen derde in 1B, de sparringpartner van dienst. De Mannekes deden het zeker niet slecht op de Freethiel, maar grote kansen bleven uit. Dat was eveneens het geval voor de thuisploeg. Een 0-0 leek dan ook in de maak. Maar in de slotminuten bezorgde een owngoal Beerschot alsnog een koude douche.

Standard - Virton: 2-0
De nieuwe eigenaars van Standard kondigden een zomerse aardverschuiving aan op Sclessin. Die werd deze week al ingezet met het ontslag van coach Luka Elsner. De spelers krijgen aan de hand van enkele oefenmatchen wel nog een laatste kans om te bewijzen dat ze hun plaats in de nieuwe selectie waard zijn. Vrijdagmiddag tegen Virton deden de Luikenaars alvast wat moest. Na goals van Abdoul Tapsoba en Mathieu Caffaro lag de eindstand zelfs al na 7 minuten vast. Opvallende vaststelling: Arnaud Bodart mocht daags na het vertrek van Elsner weer in de basis starten.

LEES OOK: Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Standard gaat volgend seizoen weer meedraaien aan de top ...

Meest recent

Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

0
0
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

33
33
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

26
26
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

17
17
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

22
22
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

126
126
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

30
30
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

249
249
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

182
182
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

68
68
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

215
215
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

367
367
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

134
134
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

283
283
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

260
260
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

147
147
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

139
139
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

106
106
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

93
93
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

480
480
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

155
155
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

333
333
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

389
389

Meer sportnieuws