Standard klaart klus in 7 minuten, koude douche Beerschot

426 stemmen
Standard klaart klus in 7 minuten, koude douche Beerschot

Komend weekend barsten de Play-Offs in de Jupiler Pro League los, maar voor heel wat ploegen zit het seizoen er nu alweer op. Om de spelers nog niet meteen op vakantie te sturen, besloten verschillende clubs dan ook om extra oefenmatchen in te lassen. Dat was ook vrijdag het geval.


KV Kortrijk - KV Oostende: 0-0
In de voormiddag stond bijvoorbeeld een West-Vlaams onderonsje op het programma. Zo kreeg KV Kortrijk het bezoek van KV Oostende. De thuisploeg kreeg in een matige eerste helft de grootste kans om de score te openen. Maar Badamosi zag hoe Hubert zijn strafschop kon keren. De vele wissels in de tweede helft deden het wedstrijdtempo vervolgens geen goed. KVO groeide weliswaar in de partij, maar scoren lukte uiteindelijk aan geen enkele zijde.



Waasland-Beveren - Beerschot: 1-0
Voor Beerschot is het vooral toewerken naar de doorstart in 1B, maar ook de Antwerpenaren sturen hun spelers voorlopig nog niet met verlof. Vrijdag vormde Waasland-Beveren, afgelopen seizoen derde in 1B, de sparringpartner van dienst. De Mannekes deden het zeker niet slecht op de Freethiel, maar grote kansen bleven uit. Dat was eveneens het geval voor de thuisploeg. Een 0-0 leek dan ook in de maak. Maar in de slotminuten bezorgde een owngoal Beerschot alsnog een koude douche.

Standard - Virton: 2-0
De nieuwe eigenaars van Standard kondigden een zomerse aardverschuiving aan op Sclessin. Die werd deze week al ingezet met het ontslag van coach Luka Elsner. De spelers krijgen aan de hand van enkele oefenmatchen wel nog een laatste kans om te bewijzen dat ze hun plaats in de nieuwe selectie waard zijn. Vrijdagmiddag tegen Virton deden de Luikenaars alvast wat moest. Na goals van Abdoul Tapsoba en Mathieu Caffaro lag de eindstand zelfs al na 7 minuten vast. Opvallende vaststelling: Arnaud Bodart mocht daags na het vertrek van Elsner weer in de basis starten.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

🚀

Standard gaat volgend seizoen weer meedraaien aan de top ...

Meest recent

Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

41
41
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

47
47
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

419
419
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

173
173
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

133
133
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

160
160
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

118
118
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

58
58
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

145
145
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

506
506
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

93
93
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

176
176
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

352
352
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1028
1028
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

999
999
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

172
172
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

467
467

Meer sportnieuws