Verliest AA Gent ook nog Roef?

door
Verliest AA Gent ook nog Roef?

AA Gent heeft er een uitgebreide feestweek opzitten na het binnenhalen van de Croky Cup. De matchwinnaar was Davy Roef, die in de strafschoppenreeks de elfmeters van Josh Cullen en Amir Murillo wist te stoppen. De 28-jarige doelman zette zo de kroon op een bijzonder comeback.


Roef was vorig seizoen zijn basisplaats verloren na de komst van Bolat en moest ook dit seizoen vrede nemen met een rol in de schaduw van de Turkse nummer één. Maar dan kwam januari en probeerde Bolat een transfer te forceren. Hij bleef weg van de training daags voor de topper tegen Club Brugge en zo kreeg Roef plots weer zijn kans. Die greep hij met beide handen.

Het zorgt ervoor dat de toekomstplannen van Roef mogelijk alsnog veranderen. "We hadden afgelopen zomer wel duidelijk afgesproken dat Davy dit seizoen nog voor het financiële zou kiezen. Pas op, ik wil daarmee niet arrogant overkomen. Na dit seizoen zouden we focussen op het sportieve. Als hij daarvoor dan moest afzakken naar de middenmoot of zelfs tweede klasse, 'so be it'", onthult vader Luc Roef immers in Het Laatste Nieuws.

CONCURRENT
De toekomst van Roef hangt dus samen met zijn sportieve situatie. Gent zal ongetwijfeld in de zomer een nieuwe doelman halen, want Bolat is einde contract en zal vertrekken. Als de nieuwe concurrent de voorkeur zou krijgen op Roef, zou die dus mogelijk alsnog aan een vertrek kunnen denken. Hij geeft in Gent nog een contract tot 2023, dus hij zal dan wel de zegen van de club moeten krijgen.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Moet Roef volgend seizoen de onbetwiste nummer één zijn?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

60
60
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

66
66
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

168
168
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

189
189
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

80
80
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

139
139
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

283
283
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

242
242
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

157
157
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

172
172
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

390
390
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

169
169
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

295
295
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

164
164
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

197
197
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

534
534
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

770
770

Meer sportnieuws