Verliest AA Gent ook nog Roef?

458
Verliest AA Gent ook nog Roef?

AA Gent heeft er een uitgebreide feestweek opzitten na het binnenhalen van de Croky Cup. De matchwinnaar was Davy Roef, die in de strafschoppenreeks de elfmeters van Josh Cullen en Amir Murillo wist te stoppen. De 28-jarige doelman zette zo de kroon op een bijzonder comeback.


Roef was vorig seizoen zijn basisplaats verloren na de komst van Bolat en moest ook dit seizoen vrede nemen met een rol in de schaduw van de Turkse nummer één. Maar dan kwam januari en probeerde Bolat een transfer te forceren. Hij bleef weg van de training daags voor de topper tegen Club Brugge en zo kreeg Roef plots weer zijn kans. Die greep hij met beide handen.

Het zorgt ervoor dat de toekomstplannen van Roef mogelijk alsnog veranderen. "We hadden afgelopen zomer wel duidelijk afgesproken dat Davy dit seizoen nog voor het financiële zou kiezen. Pas op, ik wil daarmee niet arrogant overkomen. Na dit seizoen zouden we focussen op het sportieve. Als hij daarvoor dan moest afzakken naar de middenmoot of zelfs tweede klasse, 'so be it'", onthult vader Luc Roef immers in Het Laatste Nieuws.

CONCURRENT
De toekomst van Roef hangt dus samen met zijn sportieve situatie. Gent zal ongetwijfeld in de zomer een nieuwe doelman halen, want Bolat is einde contract en zal vertrekken. Als de nieuwe concurrent de voorkeur zou krijgen op Roef, zou die dus mogelijk alsnog aan een vertrek kunnen denken. Hij geeft in Gent nog een contract tot 2023, dus hij zal dan wel de zegen van de club moeten krijgen.

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

Moet Roef volgend seizoen de onbetwiste nummer één zijn?

Meest recent

Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

0
0
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

6
6
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

167
167
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

24
24
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

446
446
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

43
43
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

19
19
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

436
436
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

192
192
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

948
948
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

149
149
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

24
24
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

200
200
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

92
92
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

298
298
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

233
233
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

123
123
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

288
288
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

123
123
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

63
63
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

454
454
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

140
140
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51

Meer sportnieuws