Verliest AA Gent ook nog Roef?

door
Verliest AA Gent ook nog Roef?

AA Gent heeft er een uitgebreide feestweek opzitten na het binnenhalen van de Croky Cup. De matchwinnaar was Davy Roef, die in de strafschoppenreeks de elfmeters van Josh Cullen en Amir Murillo wist te stoppen. De 28-jarige doelman zette zo de kroon op een bijzonder comeback.


Roef was vorig seizoen zijn basisplaats verloren na de komst van Bolat en moest ook dit seizoen vrede nemen met een rol in de schaduw van de Turkse nummer één. Maar dan kwam januari en probeerde Bolat een transfer te forceren. Hij bleef weg van de training daags voor de topper tegen Club Brugge en zo kreeg Roef plots weer zijn kans. Die greep hij met beide handen.

Het zorgt ervoor dat de toekomstplannen van Roef mogelijk alsnog veranderen. "We hadden afgelopen zomer wel duidelijk afgesproken dat Davy dit seizoen nog voor het financiële zou kiezen. Pas op, ik wil daarmee niet arrogant overkomen. Na dit seizoen zouden we focussen op het sportieve. Als hij daarvoor dan moest afzakken naar de middenmoot of zelfs tweede klasse, 'so be it'", onthult vader Luc Roef immers in Het Laatste Nieuws.

CONCURRENT
De toekomst van Roef hangt dus samen met zijn sportieve situatie. Gent zal ongetwijfeld in de zomer een nieuwe doelman halen, want Bolat is einde contract en zal vertrekken. Als de nieuwe concurrent de voorkeur zou krijgen op Roef, zou die dus mogelijk alsnog aan een vertrek kunnen denken. Hij geeft in Gent nog een contract tot 2023, dus hij zal dan wel de zegen van de club moeten krijgen.

LEES OOK: Sterke man AA Gent verklaart pikante transfer Skoras

Moet Roef volgend seizoen de onbetwiste nummer één zijn?

Meest recent

'Club legt in extremis transferbod neer: de exacte details'

De transferperiode zit er maandagavond ook in België op. De kans dat Club Brugge voor het ...

2
2
Dender haalt CPL-smaakmaker, Cercle doet zaken met Lokeren

Maandagavond sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. Verschillende ploegen uit de ...

60
60
'Haaland naar Real: één superster groot slachtoffer'

Real Madrid haalde tijdens de voorbije mercato opnieuw enkele interessante versterkingen in huis, ...

106
106
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

284
284
Club Brugge zet zich schrap: exit Vermant?

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

109
109
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

140
140
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

55
55
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

749
749
Sterke man AA Gent verklaart pikante transfer Skoras

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

371
371
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

853
853
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

843
843
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

242
242
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

101
101
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

264
264
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

622
622
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

1188
1188
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

422
422
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

651
651
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

466
466
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

276
276
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

166
166
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

605
605
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

457
457
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

258
258
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

542
542

Meer sportnieuws