TRANSFERUURTJE: 'Pogba heeft nieuwe club beet, Lang naar PL'

door
TRANSFERUURTJE: 'Pogba heeft nieuwe club beet, Lang naar PL'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge nemen ze na dit seizoen vrijwel zeker afscheid van Noa Lang. De Nederlander voelt zich klaar voor een stap hogerop en een aantal clubs hebben zich al gemeld. De voorbije maanden werden vooral AC Milan en Leeds United genoemd, maar er zou nog interesse zijn vanuit de Premier League. Ook West Ham zou immers interesse tonen.



Standard zal in de zomer wellicht stevig uithalen op de transfermarkt. Het eerste doelwit van de Rouches zou al gekend zijn, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op Nikola Storm. De flankaanvaller maakte de laatste twee seizoenen indruk bij KV Mechelen en lijkt open te staan voor een stap hogerop. Hij geniet echter ook interesse van andere Belgische clubs en uit het buitenland.

Bij Antwerp en Westerlo gaan ze alsmaar meer de Zuid-Afrikaanse toer op. Beide clubs mogen nu immers ook een tweede talent uit het land verwelkomen. Bij Antwerp geven ze Fuad Johnson, een 19-jarige spits, een kans, terwijl Westerlo de 20-jarige flankaanvaller Antonio Van Wyk zich laten bewijzen. De twee talenten komen in hun thuisland uit voor Stellenbosch FC.



Het is nog niet zeker of Timmy Simons volgend seizoen nog hoofdtrainer van Zulte Waregem zal zijn, maar de ex-Rode Duivel heeft sowieso opties. Zo kan hij terugkeren naar één van zijn ex-clubs, want FC Nürnberg wil hem graag aan boord halen. Bij de Duitse tweedeklasser kan Simons als assistent aan de slag, al lijkt hij zelf eerder hoofdcoach te willen blijven.

AA Gent zal met zijn beloften volgend seizoen wellicht in eerste nationale uitkomen, al zijn de jonge Buffalo's nog niet helemaal uitgeteld voor 1B. Hoe dan ook willen ze straks geen mal figuur slaan en dus haalden ze de voorbije weken al enkele jonge talenten binnen. Nu heeft Gent nog een jonge verdediger gestrikt, want het plukt de 19-jarige Loris Henry weg bij Moeskroen.

BUITENLAND



Het contract van Paul Pogba bij Manchester United loopt na dit seizoen af en het lijkt er sterk op dat de Fransman in de zomer andere oorden op zal zoeken. Hij lijkt op weg te zijn naar Paris Saint-Germain, dat ook vorige zomer al heel wat transfervrije toppers binnenhaalde. Er zou een contract voor vier jaar klaarliggen voor de middenvelder.

Voor Hernan Losada is er een einde gekomen aan zijn Amerikaanse avontuur. DC United liet woensdag weten dat het afscheid genomen heeft van de ex-trainer van Beerschot. Het lot van zijn assistent Nicolas Frutos is momenteel nog onzeker, want over diens situatie werd niet gecommuniceerd.



Ajax zou weleens voor een sensationele comeback kunnen zorgen, want ze zouden eraan denken om Luis Suarez terug te halen. De Uruguayaanse spits zal na dit seizoen Atletico Madrid verlaten. De ervaren topper heeft echter nog heel wat andere opties, want ook het Aston Villa van ex-ploegmaat Steven Gerrard en het Inter Miami van David Beckham liggen nog op de loer.

Leander Dendoncker zou in de zomer weleens een transfer kunnen maken. De Rode Duivel blijft in de belangstelling staan van Lazio, dat in hem een ideale vervanger voor de vertrekkende Lucas Leiva ziet. Aangezien de middenvelder bij Wolverhampton nog maar een jaar contract heeft, denken de Italianen hem voor minder dan 20 miljoen euro te kunnen strikken. Als alternatieven staan ook Vitinha (FC Porto) en Maxime Lopez (Sassuolo) nog op het verlanglijstje.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Zou West Ham een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

165
165
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

142
142
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

159
159
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

257
257
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

356
356
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

228
228
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

547
547
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

191
191
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

516
516
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1309
1309
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

432
432
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

408
408
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

388
388
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

512
512
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

206
206
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3105
3105
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

789
789
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

479
479
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

362
362

Meer sportnieuws