'Buitenlandse club wil Simons aantrekken'

door
'Buitenlandse club wil Simons aantrekken'

Waar ligt de toekomst van Timmy Simons? Dat is nog een groot vraagteken. Blijft hij in België of gaat hij aan de slag in het buitenland?


Volgens Het Laatste Nieuws gaat het bestuur van Zulte Waregem vandaag aan tafel zitten met Timmy Simons en Davy De fauw om over de toekomst te praten. Het duo nam enkele maanden geleden over van Francky Dury, maar veel beterschap bracht dat niet. De club kon zich maar nipt verzekeren van het behoud. In de wandelgangen waren er al geruchten over interesse van Zulte Waregem in Yves Vanderhaeghe.

VERLEDEN

Het lijkt er dus naar uit te zien dat Simons niet langer hoofdtrainer zal zijn bij Essevee. Maar de voormalige verdediger/middenvelder moet zich echter geen zorgen maken. Hij zou immers een aanbieding achter de hand hebben, want FC Nürnberg zou Simons willen aanstellen als assistent-trainer. Het is geen toeval dat de Duitse tweedeklasser bij Simons uitkomt, want hij was er in het verleden nog van 2010-2014 actief als voetballer. Dieter Hecking was toen zijn trainer en die is er nu sportief directeur.

Simons speelde in zijn carrière voor Lommel SK (die zijn ook nog op zoek naar een hoofdtrainer), Club Brugge, PSV, FC Nürnberg, terug Club Brugge en de Rode Duivels. Hij was al werkzaam in Brugge en werd ook al eens genoemd als assistent-trainer bij de Rode Duivels. Het is duidelijk dat Simons altijd een goede indruk heeft nagelaten bij de ploegen waar hij speelde. Simons zelf wil graag een mooie carrière uitbouwen als hoofdtrainer.

LEES OOK: Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zal Simons naar Nürnberg verkassen?

Meest recent

Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

56
56
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

101
101
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

271
271
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

196
196
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

81
81
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

80
80
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

354
354
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

318
318
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

460
460
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

519
519
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

229
229
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

803
803
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

463
463
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

128
128
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

194
194
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

137
137
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

117
117
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

276
276
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

173
173
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

633
633
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

313
313
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

99
99
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

510
510
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

130
130

Meer sportnieuws