'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

door
'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

Er staat heel veel te gebeuren bij Standard nu de overname door 777 Partners officieel is afgerond. Luka Elsner werd al ontslagen, maar de komende weken en maanden mogen de fans veel ingaande transfers verwachten. De Rouches willen bij KV Mechelen shoppen.


Standard zou volgens Het Laatste Nieuws zijn zinnen hebben gezet op Nikola Storm. Voorlopig kwam er wel nog geen bod binnen bij Mechelen, maar Storm zou wel oren hebben naar een overgang naar de Vurige Stede. Er zouden echter ook andere Belgische clubs interesse hebben en Storm kan ook rekenen op buitenlandse belangstelling. Bij Standard gaan ze dus een stevige inspanning mogen leveren voor de voormalige flankaanvaller van Club Brugge.

RODE DUIVELS

Storm ligt immers nog tot medio 2026 onder contract Achter de Kazerne. Hij kent er een straf seizoen met vijftien doelpunten en zes assists. De speler, die onlangs deel uitmaakte van de voorselectie van bondscoach Roberto Martinez, liet zich onlangs nog uit over een mogelijke transfer. "Of ik aan mijn laatste weken en maanden bezig ben bij KVM? Goh, dat is moeilijk te zeggen op dit moment. Het is afhankelijk van wat er deze zomer eventueel zal komen. Mijn focus ligt op Mechelen en de play-offs, en nadien zien we wel”, vertelde de ex-speler van Oud-Heverlee Leuven toen bij Mid Mid.

Storm lijkt KVM te verlaten en hoopt bij een hoger aangeschreven club zich ook in de kijker te spelen van Martinez. Zien we Storm volgend seizoen ook in het truitje van de Rode Duivels?

LEES OOK: Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

Zal hij naar Standard verkassen?

Meest recent

RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

2
2
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

10
10
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

52
52
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

13
13
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

56
56
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

71
71
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

58
58
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

101
101
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

65
65
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

29
29
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

85
85
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

44
44
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

166
166
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

30
30
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

376
376
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

64
64
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

37
37
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

116
116
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

147
147
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

99
99
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

74
74
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

312
312
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

85
85
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

121
121
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

169
169

Meer sportnieuws