'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

door
'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

Er staat heel veel te gebeuren bij Standard nu de overname door 777 Partners officieel is afgerond. Luka Elsner werd al ontslagen, maar de komende weken en maanden mogen de fans veel ingaande transfers verwachten. De Rouches willen bij KV Mechelen shoppen.


Standard zou volgens Het Laatste Nieuws zijn zinnen hebben gezet op Nikola Storm. Voorlopig kwam er wel nog geen bod binnen bij Mechelen, maar Storm zou wel oren hebben naar een overgang naar de Vurige Stede. Er zouden echter ook andere Belgische clubs interesse hebben en Storm kan ook rekenen op buitenlandse belangstelling. Bij Standard gaan ze dus een stevige inspanning mogen leveren voor de voormalige flankaanvaller van Club Brugge.

RODE DUIVELS

Storm ligt immers nog tot medio 2026 onder contract Achter de Kazerne. Hij kent er een straf seizoen met vijftien doelpunten en zes assists. De speler, die onlangs deel uitmaakte van de voorselectie van bondscoach Roberto Martinez, liet zich onlangs nog uit over een mogelijke transfer. "Of ik aan mijn laatste weken en maanden bezig ben bij KVM? Goh, dat is moeilijk te zeggen op dit moment. Het is afhankelijk van wat er deze zomer eventueel zal komen. Mijn focus ligt op Mechelen en de play-offs, en nadien zien we wel”, vertelde de ex-speler van Oud-Heverlee Leuven toen bij Mid Mid.

Storm lijkt KVM te verlaten en hoopt bij een hoger aangeschreven club zich ook in de kijker te spelen van Martinez. Zien we Storm volgend seizoen ook in het truitje van de Rode Duivels?

LEES OOK: Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

Zal hij naar Standard verkassen?

Meest recent

Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

109
109
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

17
17
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

87
87
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

103
103
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

876
876
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

174
174
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

284
284
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

815
815
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

159
159
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

265
265
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

630
630
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

37
37
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

29
29
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

564
564
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

93
93
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

98
98
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

251
251
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

105
105
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

164
164
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

929
929
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

254
254
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

111
111
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

380
380
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

327
327

Meer sportnieuws