'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

378 stemmen
'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

Er staat heel veel te gebeuren bij Standard nu de overname door 777 Partners officieel is afgerond. Luka Elsner werd al ontslagen, maar de komende weken en maanden mogen de fans veel ingaande transfers verwachten. De Rouches willen bij KV Mechelen shoppen.


Standard zou volgens Het Laatste Nieuws zijn zinnen hebben gezet op Nikola Storm. Voorlopig kwam er wel nog geen bod binnen bij Mechelen, maar Storm zou wel oren hebben naar een overgang naar de Vurige Stede. Er zouden echter ook andere Belgische clubs interesse hebben en Storm kan ook rekenen op buitenlandse belangstelling. Bij Standard gaan ze dus een stevige inspanning mogen leveren voor de voormalige flankaanvaller van Club Brugge.

RODE DUIVELS

Storm ligt immers nog tot medio 2026 onder contract Achter de Kazerne. Hij kent er een straf seizoen met vijftien doelpunten en zes assists. De speler, die onlangs deel uitmaakte van de voorselectie van bondscoach Roberto Martinez, liet zich onlangs nog uit over een mogelijke transfer. "Of ik aan mijn laatste weken en maanden bezig ben bij KVM? Goh, dat is moeilijk te zeggen op dit moment. Het is afhankelijk van wat er deze zomer eventueel zal komen. Mijn focus ligt op Mechelen en de play-offs, en nadien zien we wel”, vertelde de ex-speler van Oud-Heverlee Leuven toen bij Mid Mid.

Storm lijkt KVM te verlaten en hoopt bij een hoger aangeschreven club zich ook in de kijker te spelen van Martinez. Zien we Storm volgend seizoen ook in het truitje van de Rode Duivels?

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

Zal hij naar Standard verkassen?

Meest recent

Nachmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

11
11
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

6
6
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

37
37
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

62
62
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

291
291
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

73
73
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

71
71
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

230
230
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

17
17
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

490
490
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

393
393
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

63
63
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

366
366
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

383
383
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

185
185
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

212
212
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

405
405
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

575
575
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

150
150
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

332
332
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

106
106
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

740
740
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

141
141
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

417
417

Meer sportnieuws