'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

door
'Standard wil uitpakken met smaakmaker KV Mechelen'

Er staat heel veel te gebeuren bij Standard nu de overname door 777 Partners officieel is afgerond. Luka Elsner werd al ontslagen, maar de komende weken en maanden mogen de fans veel ingaande transfers verwachten. De Rouches willen bij KV Mechelen shoppen.


Standard zou volgens Het Laatste Nieuws zijn zinnen hebben gezet op Nikola Storm. Voorlopig kwam er wel nog geen bod binnen bij Mechelen, maar Storm zou wel oren hebben naar een overgang naar de Vurige Stede. Er zouden echter ook andere Belgische clubs interesse hebben en Storm kan ook rekenen op buitenlandse belangstelling. Bij Standard gaan ze dus een stevige inspanning mogen leveren voor de voormalige flankaanvaller van Club Brugge.

RODE DUIVELS

Storm ligt immers nog tot medio 2026 onder contract Achter de Kazerne. Hij kent er een straf seizoen met vijftien doelpunten en zes assists. De speler, die onlangs deel uitmaakte van de voorselectie van bondscoach Roberto Martinez, liet zich onlangs nog uit over een mogelijke transfer. "Of ik aan mijn laatste weken en maanden bezig ben bij KVM? Goh, dat is moeilijk te zeggen op dit moment. Het is afhankelijk van wat er deze zomer eventueel zal komen. Mijn focus ligt op Mechelen en de play-offs, en nadien zien we wel”, vertelde de ex-speler van Oud-Heverlee Leuven toen bij Mid Mid.

Storm lijkt KVM te verlaten en hoopt bij een hoger aangeschreven club zich ook in de kijker te spelen van Martinez. Zien we Storm volgend seizoen ook in het truitje van de Rode Duivels?

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Zal hij naar Standard verkassen?

Meest recent

Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

3
3
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

12
12
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

12
12
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

27
27
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

92
92
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

102
102
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

35
35
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

81
81
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

155
155
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

38
38
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

36
36
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

141
141
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

265
265
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

76
76
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

42
42
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

173
173
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

250
250
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

193
193
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

349
349
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

599
599
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

220
220

Meer sportnieuws