PSG net geen kampioen, De Bruyne dirigeert City

door
PSG net geen kampioen, De Bruyne dirigeert City

In de Ligue 1 zal Paris Saint-Germain nog minstens tot zaterdag moeten wachten om de champagne te ontkurken. De sterrenploeg won weliswaar vlot van Angers, maar ook eerste achtervolger Olympique Marseille pakte de volle buit en dus moest het titelfeest uitgesteld worden. In de Premier League kon Manchester City dan weer terug over Liverpool FC naar de eerste plaats springen.


Premier League: City klopt Brighton met 3-0
Na de zege van Liverpool tegen Manchester United, moest City winnen om de koppositie te heroveren. Maar tegen Brighton duurde het een tijdje alvorens het verschil gemaakt kon worden. Kevin De Bruyne, die zijn wederoptreden maakte na zijn voetblessure, probeerde wel maar zag zijn schot net naast gaan. Na de pauze had de titelverdediger meer geluk. Uitblinker De Bruyne zette goed door en Mahrez werkte de kans af.

Vervolgens legde Phil Foden de match in de beslissende plooi en maakte Bernardo Silva er 3-0 van, wederom op aangeven van KDB. City pakt zo opnieuw één puntje voorsprong op Liverpool. Voorts pakt Everton in extremis een gouden punt tegen Leicester City (1-1). Newcastle lijkt dan weer zo goed als gered na een zege tegen Crystal Palace (1-0).

Ligue 1: PSG nog geen kampioen
Voor PSG was het duidelijk: indien er beter werd gedaan dan Marseille, was de titel een feit. Aan de rust zag het er alvast goed uit. Ook zonder Neymar en Lionel Messi kenden de Parijzenaars geen problemen met Angers. Kylian Mbappé en Sergio Ramos legden de partij nog voor de pauze in een beslissende plooi. Marseille stond op dat moment dan weer 1-2-achter tegen Nantes.

Maar na de pauze kon L'OM de scheve situatie nog helemaal ombuigen. Dankzij onder meer twee strafschoppen van Dimitri Payet werd het 3-2. PSG haalde het in zijn match uiteindelijk met 0-3, maar zal moeten wachten tot zaterdag tegen RC Lens om ook mathematisch kampioen te worden.

LEES OOK: 'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Trending:

'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'
'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'

City wordt alsnog kampioen ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

50
50
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

304
304
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

72
72
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

56
56
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

438
438
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

145
145
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

172
172
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1127
1127
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

42
42
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

237
237
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

516
516
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

708
708
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

935
935
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

365
365
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

238
238
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

353
353
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1097
1097
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

213
213
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

356
356
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

924
924
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

371
371
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

517
517
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws