Niet alleen spelers Genk gegeerd: "Al aanbiedingen gehad"

door
Niet alleen spelers Genk gegeerd:

Bij KRC Genk zullen ze in de Europe Play-Off nog proberen er het beste van te maken, maar van een geslaagd seizoen kunnen de Limburgers toch niet echt spreken. Nadat ze vorig seizoen nog de beker pakten en vice-kampioen werden, zakten ze nu helemaal weg. Het Europese avontuur zat er al snel op en in de reguliere competitie eindigden ze pas achtste. Toch hebben ze in Genk ook reden tot optimisme.


Er lijkt immers wel heel wat jong talent aan te komen. Zo drukt Luca Oyen alsmaar meer zijn stempel bij het eerste elftal en kloppen ook spelers als Andras Nemeth en Kelvin John nadrukkelijk op de deur van de A-kern. Bij de U21 loopt nog heel wat talent rond, want zij werden kampioen en zijn nog steeds ongeslagen. Daardoor mogen ze volgend seizoen aan de slag in 1B.

Dat wordt ook een mooie gelegenheid voor Hans Somers om zich te tonen. De 44-jarige heeft als trainer van de U21 een groot aandeel in het succes en dat blijft niet onopgemerkt. "Momenteel zit ik zeer goed in Genk. Ik heb al aanbiedingen gehad van andere clubs, maar wil vooral eerst verder groeien als trainer. Ik zie me niet naar een andere club gaan om alleen maar wat kegeltjes te zetten, dan kan ik veel beter hier blijven", verklaart hij immers in Gazet van Antwerpen.

TIJD NEMEN
Somers lijkt dus nog zijn tijd te willen nemen vooraleer hij ergens als hoofdtrainer aan de slag gaat en zal de Genkse jonkies volgend seizoen wellicht nog coachen. Hij is sinds 2018 aan de slag in de jeugdopleiding van de club, nadat hij in zijn spelerscarrière uitkwam voor Lierse, Trabzonspor en FC Utrecht.

JOUW MENING TELT:
Verdient hij op termijn een kans als hoofdcoach in Genk?

Meest recent

'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

34
34
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

219
219
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

50
50
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

283
283
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

56
56
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

942
942
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

564
564
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

412
412
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1459
1459
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

576
576
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

562
562
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

452
452
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

201
201
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

141
141
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

124
124
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

186
186
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

84
84
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

550
550
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

177
177
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

397
397
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

588
588
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

120
120
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

147
147

Meer sportnieuws