Niet alleen spelers Genk gegeerd: "Al aanbiedingen gehad"

door
Niet alleen spelers Genk gegeerd:

Bij KRC Genk zullen ze in de Europe Play-Off nog proberen er het beste van te maken, maar van een geslaagd seizoen kunnen de Limburgers toch niet echt spreken. Nadat ze vorig seizoen nog de beker pakten en vice-kampioen werden, zakten ze nu helemaal weg. Het Europese avontuur zat er al snel op en in de reguliere competitie eindigden ze pas achtste. Toch hebben ze in Genk ook reden tot optimisme.


Er lijkt immers wel heel wat jong talent aan te komen. Zo drukt Luca Oyen alsmaar meer zijn stempel bij het eerste elftal en kloppen ook spelers als Andras Nemeth en Kelvin John nadrukkelijk op de deur van de A-kern. Bij de U21 loopt nog heel wat talent rond, want zij werden kampioen en zijn nog steeds ongeslagen. Daardoor mogen ze volgend seizoen aan de slag in 1B.

Dat wordt ook een mooie gelegenheid voor Hans Somers om zich te tonen. De 44-jarige heeft als trainer van de U21 een groot aandeel in het succes en dat blijft niet onopgemerkt. "Momenteel zit ik zeer goed in Genk. Ik heb al aanbiedingen gehad van andere clubs, maar wil vooral eerst verder groeien als trainer. Ik zie me niet naar een andere club gaan om alleen maar wat kegeltjes te zetten, dan kan ik veel beter hier blijven", verklaart hij immers in Gazet van Antwerpen.

TIJD NEMEN
Somers lijkt dus nog zijn tijd te willen nemen vooraleer hij ergens als hoofdtrainer aan de slag gaat en zal de Genkse jonkies volgend seizoen wellicht nog coachen. Hij is sinds 2018 aan de slag in de jeugdopleiding van de club, nadat hij in zijn spelerscarrière uitkwam voor Lierse, Trabzonspor en FC Utrecht.

LEES OOK: Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Verdient hij op termijn een kans als hoofdcoach in Genk?

Meest recent

Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

77
77
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

89
89
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

112
112
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

108
108
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

118
118
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

186
186
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

135
135
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

99
99
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

305
305
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

497
497
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

340
340
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

201
201
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

313
313
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

470
470
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

76
76
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

284
284
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

124
124
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

665
665
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

149
149
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

843
843
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

805
805
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

252
252
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

276
276
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

596
596
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

713
713

Meer sportnieuws