'Drie clubs knokken om Onuachu'

door
'Drie clubs knokken om Onuachu'

Paul Onuachu verlaat KRC Genk in de zomer, dat lijkt nu al vast te staan. De Nigeriaanse aanvaller heeft er een geweldige tijd opzitten. Drie clubs willen hem dolgraag aantrekken.


Atlético Madrid heeft de boomlange spits al langer in het vizier. De spits zou om en bij de 15 miljoen euro kosten, wat voor een club als Atlético Madrid geen probleem is. De Spaanse topclub gaat volgens Italiaanse media echter de nodige concurrentie krijgen uit de Serie A. Zo zou Fiorentina, dat in januari al interesse had na het vertrek van Dusan Vlahovic naar Juventus, nog steeds in de markt zijn voor de smaakmaker van KRC Genk. Ze krijgen echter concurrentie uit eigen land, want Lazio zou ook zijn oog hebben laten vallen op Onuachu. De club uit Rome komt wel vaker in België rondspeuren.

STRAFFE CIJFERS

Ondanks dat Racing Genk een dramatisch seizoen doormaakt, kan Onuachu tevreden zijn over zijn voetbaljaargang. Met 21 goals en 3 assists in 37 wedstrijden presteert hij goed. Zijn marktwaarde bedraagt 17 miljoen euro, maar vorige zomer werd afgesproken dat er zal meegedacht worden over een transfer. De 27-jarige aanvaller, die in het verleden voor 6 miljoen euro werd overgenomen van FC Midtjylland, was tot op heden bij Genk goed voor 66 doelpunten en 10 assists in 106 wedstrijden.

Een jaar geleden aasde Onuachu al op een toptransfer, maar toen lag de vraagprijs nog op 25 miljoen euro. De spits won nadien de Gouden Schoen en veranderde ook van makelaar. Onuachu wil komende zomer Racing Genk verlaten om aan de slag te gaan in een topcompetitie.

LEES OOK: 'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

Waar zal hij belanden?

Meest recent

'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

11
11
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

58
58
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

145
145
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

145
145
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

345
345
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

124
124
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

517
517
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

582
582
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

537
537
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

226
226
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

917
917
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

557
557
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1184
1184
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

182
182
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

216
216
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

2477
2477
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

179
179
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

322
322
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

582
582
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

310
310
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1482
1482
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

577
577
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

180
180
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

305
305

Meer sportnieuws