TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

door
TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Reon Boeringa, journalist van VI, zal Club Brugge de komst van Bjorn Meijer al één van de komende dagen wereldkundig maken. De medische testen van de jonge verdediger werden alvast voor begin deze week ingepland. Als die zonder problemen afgerond worden, staat niets de transfer nog in de weg. De transfersom zou naar verluidt rond de 6 miljoen euro bedragen.

Standard verhuurt Jackson Muleka sinds januari aan het Turkse Kasimpasa. Door zijn fantastische prestaties zouden volgens Turkse media Galatasaray, Trabzonspor, Besiktas en Fenerbahçe wel graten zien in de komst van de speler. Muleka heeft een marktwaarde van 3,8 miljoen euro en Standard zal uiteraard heel wat meer geld willen bij een transfer. Nog meer, aangezien TP Mazembe in het verleden een zeer pittig doorverkooppercentage wist af te dwingen.

BUITENLAND

FC Barcelona slaagt er maar niet in om het contract van jonkie Gavi te verlengen en dat doet stilaan alarmbellen afgaan. In de huidige overeenkomst van Gavi staat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro en volgens SPORT is Liverpool wel bereid om die som op tafel te leggen om het goudhaantje weg te kapen. Mundo Deportivo meldt dat ook Bayern München op de loer ligt om de gesprekken met Gavi nog te kapen.

Ousmane Dembélé leek met anderhalf been buiten te staan tijdens de wintertransfermarkt, maar onder Xavi is hij ondertussen weer helemaal boven water gekomen. Volgens Fichajes zou de Fransman in de komende weken tot een verlengingsovereenkomst kunnen komen met het Barça-bestuur. Beide standpunten komen dichter bij elkaar. Toch zorgen de vele aanbiedingen die de Franse voetballer heeft ervoor dat Barcelona niet te lang mag wachten en best nog andere pistes open houdt.

Volgens verschillende bronnen was er enkele weken geleden een meeting tussen vertegenwoordigers van Manchester City en Erling Haaland. The Daily Mail beweert dat de Engelse titelverdediger inmiddels een akkoord heeft gevonden met de entourage van de Noor voor een slordige 600.000 euro per week.

De Engelse club zou 75 miljoen euro neerleggen om hem weg te halen bij Dortmund, een bedrag dat contractueel bepaald is. De deal zou in de komende weken al rond kunnen zijn. Andere media waaronder Sky Sports en Manchester Evenening News zijn iets terughoudender, al stelt men ook daar dat City serieuze vorderingen maakt in het dossier.

Sportief loop het nog altijd niet zoals gewenst bij Manchester United. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Zal Haaland naar City gaan?

Meest recent

‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

1
1
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

71
71
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

31
31
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

65
65
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

42
42
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

118
118
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

580
580
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

149
149
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

423
423
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

297
297
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

118
118
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

227
227
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

153
153
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

474
474
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

391
391
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

175
175
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

338
338
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

864
864
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

280
280
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

502
502
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

352
352
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

392
392
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

248
248
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

957
957

Meer sportnieuws