TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

door
TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Reon Boeringa, journalist van VI, zal Club Brugge de komst van Bjorn Meijer al één van de komende dagen wereldkundig maken. De medische testen van de jonge verdediger werden alvast voor begin deze week ingepland. Als die zonder problemen afgerond worden, staat niets de transfer nog in de weg. De transfersom zou naar verluidt rond de 6 miljoen euro bedragen.

Standard verhuurt Jackson Muleka sinds januari aan het Turkse Kasimpasa. Door zijn fantastische prestaties zouden volgens Turkse media Galatasaray, Trabzonspor, Besiktas en Fenerbahçe wel graten zien in de komst van de speler. Muleka heeft een marktwaarde van 3,8 miljoen euro en Standard zal uiteraard heel wat meer geld willen bij een transfer. Nog meer, aangezien TP Mazembe in het verleden een zeer pittig doorverkooppercentage wist af te dwingen.

BUITENLAND

FC Barcelona slaagt er maar niet in om het contract van jonkie Gavi te verlengen en dat doet stilaan alarmbellen afgaan. In de huidige overeenkomst van Gavi staat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro en volgens SPORT is Liverpool wel bereid om die som op tafel te leggen om het goudhaantje weg te kapen. Mundo Deportivo meldt dat ook Bayern München op de loer ligt om de gesprekken met Gavi nog te kapen.

Ousmane Dembélé leek met anderhalf been buiten te staan tijdens de wintertransfermarkt, maar onder Xavi is hij ondertussen weer helemaal boven water gekomen. Volgens Fichajes zou de Fransman in de komende weken tot een verlengingsovereenkomst kunnen komen met het Barça-bestuur. Beide standpunten komen dichter bij elkaar. Toch zorgen de vele aanbiedingen die de Franse voetballer heeft ervoor dat Barcelona niet te lang mag wachten en best nog andere pistes open houdt.

Volgens verschillende bronnen was er enkele weken geleden een meeting tussen vertegenwoordigers van Manchester City en Erling Haaland. The Daily Mail beweert dat de Engelse titelverdediger inmiddels een akkoord heeft gevonden met de entourage van de Noor voor een slordige 600.000 euro per week.

De Engelse club zou 75 miljoen euro neerleggen om hem weg te halen bij Dortmund, een bedrag dat contractueel bepaald is. De deal zou in de komende weken al rond kunnen zijn. Andere media waaronder Sky Sports en Manchester Evenening News zijn iets terughoudender, al stelt men ook daar dat City serieuze vorderingen maakt in het dossier.

Sportief loop het nog altijd niet zoals gewenst bij Manchester United. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro.

LEES OOK: 'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Zal Haaland naar City gaan?

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

32
32
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

62
62
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

87
87
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

44
44
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

487
487
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

267
267
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

109
109
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

274
274
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

198
198
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

341
341
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

334
334
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

125
125
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

460
460
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

235
235
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

401
401
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

368
368
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

282
282
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

290
290
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

495
495
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws