TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

356 stemmen
TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Reon Boeringa, journalist van VI, zal Club Brugge de komst van Bjorn Meijer al één van de komende dagen wereldkundig maken. De medische testen van de jonge verdediger werden alvast voor begin deze week ingepland. Als die zonder problemen afgerond worden, staat niets de transfer nog in de weg. De transfersom zou naar verluidt rond de 6 miljoen euro bedragen.

Standard verhuurt Jackson Muleka sinds januari aan het Turkse Kasimpasa. Door zijn fantastische prestaties zouden volgens Turkse media Galatasaray, Trabzonspor, Besiktas en Fenerbahçe wel graten zien in de komst van de speler. Muleka heeft een marktwaarde van 3,8 miljoen euro en Standard zal uiteraard heel wat meer geld willen bij een transfer. Nog meer, aangezien TP Mazembe in het verleden een zeer pittig doorverkooppercentage wist af te dwingen.

BUITENLAND

FC Barcelona slaagt er maar niet in om het contract van jonkie Gavi te verlengen en dat doet stilaan alarmbellen afgaan. In de huidige overeenkomst van Gavi staat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro en volgens SPORT is Liverpool wel bereid om die som op tafel te leggen om het goudhaantje weg te kapen. Mundo Deportivo meldt dat ook Bayern München op de loer ligt om de gesprekken met Gavi nog te kapen.

Ousmane Dembélé leek met anderhalf been buiten te staan tijdens de wintertransfermarkt, maar onder Xavi is hij ondertussen weer helemaal boven water gekomen. Volgens Fichajes zou de Fransman in de komende weken tot een verlengingsovereenkomst kunnen komen met het Barça-bestuur. Beide standpunten komen dichter bij elkaar. Toch zorgen de vele aanbiedingen die de Franse voetballer heeft ervoor dat Barcelona niet te lang mag wachten en best nog andere pistes open houdt.

Volgens verschillende bronnen was er enkele weken geleden een meeting tussen vertegenwoordigers van Manchester City en Erling Haaland. The Daily Mail beweert dat de Engelse titelverdediger inmiddels een akkoord heeft gevonden met de entourage van de Noor voor een slordige 600.000 euro per week.

De Engelse club zou 75 miljoen euro neerleggen om hem weg te halen bij Dortmund, een bedrag dat contractueel bepaald is. De deal zou in de komende weken al rond kunnen zijn. Andere media waaronder Sky Sports en Manchester Evenening News zijn iets terughoudender, al stelt men ook daar dat City serieuze vorderingen maakt in het dossier.

Sportief loop het nog altijd niet zoals gewenst bij Manchester United. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Zal Haaland naar City gaan?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

57
57
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

103
103
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

55
55
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

233
233
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

117
117
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

214
214
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

111
111
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

150
150
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

825
825
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1107
1107
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

562
562
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

178
178
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

294
294
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

650
650
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

372
372
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

814
814
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws