TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

356 stemmen
TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Reon Boeringa, journalist van VI, zal Club Brugge de komst van Bjorn Meijer al één van de komende dagen wereldkundig maken. De medische testen van de jonge verdediger werden alvast voor begin deze week ingepland. Als die zonder problemen afgerond worden, staat niets de transfer nog in de weg. De transfersom zou naar verluidt rond de 6 miljoen euro bedragen.

Standard verhuurt Jackson Muleka sinds januari aan het Turkse Kasimpasa. Door zijn fantastische prestaties zouden volgens Turkse media Galatasaray, Trabzonspor, Besiktas en Fenerbahçe wel graten zien in de komst van de speler. Muleka heeft een marktwaarde van 3,8 miljoen euro en Standard zal uiteraard heel wat meer geld willen bij een transfer. Nog meer, aangezien TP Mazembe in het verleden een zeer pittig doorverkooppercentage wist af te dwingen.

BUITENLAND

FC Barcelona slaagt er maar niet in om het contract van jonkie Gavi te verlengen en dat doet stilaan alarmbellen afgaan. In de huidige overeenkomst van Gavi staat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro en volgens SPORT is Liverpool wel bereid om die som op tafel te leggen om het goudhaantje weg te kapen. Mundo Deportivo meldt dat ook Bayern München op de loer ligt om de gesprekken met Gavi nog te kapen.

Ousmane Dembélé leek met anderhalf been buiten te staan tijdens de wintertransfermarkt, maar onder Xavi is hij ondertussen weer helemaal boven water gekomen. Volgens Fichajes zou de Fransman in de komende weken tot een verlengingsovereenkomst kunnen komen met het Barça-bestuur. Beide standpunten komen dichter bij elkaar. Toch zorgen de vele aanbiedingen die de Franse voetballer heeft ervoor dat Barcelona niet te lang mag wachten en best nog andere pistes open houdt.

Volgens verschillende bronnen was er enkele weken geleden een meeting tussen vertegenwoordigers van Manchester City en Erling Haaland. The Daily Mail beweert dat de Engelse titelverdediger inmiddels een akkoord heeft gevonden met de entourage van de Noor voor een slordige 600.000 euro per week.

De Engelse club zou 75 miljoen euro neerleggen om hem weg te halen bij Dortmund, een bedrag dat contractueel bepaald is. De deal zou in de komende weken al rond kunnen zijn. Andere media waaronder Sky Sports en Manchester Evenening News zijn iets terughoudender, al stelt men ook daar dat City serieuze vorderingen maakt in het dossier.

Sportief loop het nog altijd niet zoals gewenst bij Manchester United. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Zal Haaland naar City gaan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

1
1
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

29
29
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

20
20
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

193
193
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

82
82
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

171
171
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

77
77
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

136
136
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

164
164
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

75
75
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

33
33
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

88
88
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

235
235
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

642
642
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

164
164
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

211
211
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

151
151
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

117
117
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

196
196
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1054
1054
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

152
152
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

318
318
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

110
110
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

876
876
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

172
172

Meer sportnieuws