TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

door
TU: 'Club heeft aanwinst beet, Haaland rond met topclub'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Reon Boeringa, journalist van VI, zal Club Brugge de komst van Bjorn Meijer al één van de komende dagen wereldkundig maken. De medische testen van de jonge verdediger werden alvast voor begin deze week ingepland. Als die zonder problemen afgerond worden, staat niets de transfer nog in de weg. De transfersom zou naar verluidt rond de 6 miljoen euro bedragen.

Standard verhuurt Jackson Muleka sinds januari aan het Turkse Kasimpasa. Door zijn fantastische prestaties zouden volgens Turkse media Galatasaray, Trabzonspor, Besiktas en Fenerbahçe wel graten zien in de komst van de speler. Muleka heeft een marktwaarde van 3,8 miljoen euro en Standard zal uiteraard heel wat meer geld willen bij een transfer. Nog meer, aangezien TP Mazembe in het verleden een zeer pittig doorverkooppercentage wist af te dwingen.

BUITENLAND

FC Barcelona slaagt er maar niet in om het contract van jonkie Gavi te verlengen en dat doet stilaan alarmbellen afgaan. In de huidige overeenkomst van Gavi staat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro en volgens SPORT is Liverpool wel bereid om die som op tafel te leggen om het goudhaantje weg te kapen. Mundo Deportivo meldt dat ook Bayern München op de loer ligt om de gesprekken met Gavi nog te kapen.

Ousmane Dembélé leek met anderhalf been buiten te staan tijdens de wintertransfermarkt, maar onder Xavi is hij ondertussen weer helemaal boven water gekomen. Volgens Fichajes zou de Fransman in de komende weken tot een verlengingsovereenkomst kunnen komen met het Barça-bestuur. Beide standpunten komen dichter bij elkaar. Toch zorgen de vele aanbiedingen die de Franse voetballer heeft ervoor dat Barcelona niet te lang mag wachten en best nog andere pistes open houdt.

Volgens verschillende bronnen was er enkele weken geleden een meeting tussen vertegenwoordigers van Manchester City en Erling Haaland. The Daily Mail beweert dat de Engelse titelverdediger inmiddels een akkoord heeft gevonden met de entourage van de Noor voor een slordige 600.000 euro per week.

De Engelse club zou 75 miljoen euro neerleggen om hem weg te halen bij Dortmund, een bedrag dat contractueel bepaald is. De deal zou in de komende weken al rond kunnen zijn. Andere media waaronder Sky Sports en Manchester Evenening News zijn iets terughoudender, al stelt men ook daar dat City serieuze vorderingen maakt in het dossier.

Sportief loop het nog altijd niet zoals gewenst bij Manchester United. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Zal Haaland naar City gaan?

Meest recent

Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

10
10
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: "Nieuwe vrouwen..."

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

3
3
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

43
43
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

39
39
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

58
58
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

415
415
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

86
86
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

21
21
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

60
60
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

48
48
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

48
48
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

45
45
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

61
61
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

175
175
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

293
293
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

131
131
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

207
207
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

367
367
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

104
104
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

78
78
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

181
181
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

341
341
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

429
429

Meer sportnieuws