Ronaldo meldt met grote droefheid overlijden van zijn baby

0 stemmen
Ronaldo meldt met grote droefheid overlijden van zijn baby

Cristiano Ronaldo ontpopte zich tijdens het afgelopen weekend nog tot dé held van Manchester United. Met een hattrick zorgde hij als het ware 'alleen' voor de winst van Mancunians tegen laagvlieger Norwich City. Twee dagen na de feestvreugde heeft Ronaldo echter met een familiaal drama te maken gekregen. 


Via Instagram kondigde Cristiano Ronaldo zojuist aan dat één van zijn ongeboren kindjes vroegtijdig het leven heeft gelaten. In oktober raakte bekend dat de Portugees voor een vijfde en zesde keer vader ging worden. Zijn vrouw Georgina was immers in blijde verwachting van een tweeling. Enkele weken voor de bevalling komt de Portugees nu met het dramatische nieuws naar voren. 

In een emotioneel bericht beschrijft Ronaldo hoe hard het treurige nieuws heeft ingehakt bij hem en zijn vrouw. "Met grote treurnis moeten we aankondigen dat ons zoontje het leven heeft gelaten. Alleen de komst van onze dochter zorgt er op dit moment voor dat we kunnen blijven hopen. We willen de dokters en verpleegkundigen bedanken voor hun inzet en steun. We zijn werkelijk kapot van dit verlies, en willen vragen om ons dit te laten verwerken", aldus Ronaldo. 

Hart voor kinderen

Cristiano Ronaldo kampt al zijn gehele leven met een uitdrukkelijke kinderwens. Zo kwamen zijn eerste drie kinderen - Cristiano Ronaldo Jr, Eva Maria en Mateo - ter wereld via een surrogaatmoeder. Met zijn huidige vrouw Georgina kreeg hij in 2017 een dochter met de naam Alana Martina. 

LEES OOK: Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

27
27
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

62
62
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

117
117
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

114
114
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

199
199
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

263
263
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

570
570
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

305
305
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

578
578
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws