'Fabrizio Romano onthult nieuwe Man Utd-coach'

door
'Fabrizio Romano onthult nieuwe Man Utd-coach'

Manchester United zal zich dit seizoen nog moeten reppen om CL-voetbal te halen. De Red Devils moeten het momenteel stellen met een Europa League-ticket, maar de concurrentie ligt op vinkenslag. Arsenal heeft bijvoorbeeld evenveel punten en een wedstrijd minder gespeeld.


Sportief loop het dus nog altijd niet zoals gewenst op Old Trafford. Tussenpaus Ralf Rangnick heeft de trein niet op de rails kunnen zetten, maar volgend seizoen moet een andere coach de touwtjes in handen krijgen. Transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt met bijna 100% zekerheid te weten wie dat zal zijn. De Italiaan onthult op Twitter dat de club bijna een akkoord heeft met Erik ten Hag, die momenteel nog aan de zijlijn staat bij Ajax. "Here we go", haalt Romano zijn bekende woorden boven.

Ten Hag heeft de afgelopen jaren iets knaps neergezet in Amsterdam. Hij heeft de sportieve touwtjes er al in handen van eind 2017 en ligt nog vast tot midden 2023. In de Nederlandse hoofdstad won hij twee titels, twee bekers en één keer de supercup. Ook haalde hij ei zo na de finale van de Champions League met de Ajacieden. Tottenham stak daar toen nog net stokje voor en stootte door na een sensationele slotfase.

CLUBS

Een akkoord met Ten Hag lijkt aanstaande, maar de clubs moeten er wel nog uitkomen. Romano heeft het over een afkoopclausule van 2 miljoen euro. De Italiaan vermeldt er ook nog bij dat Mitchel van der Gaag, de huidige assistent van Ten Hag bij Ajax, in polepositie ligt om mee de overstap te maken naar Engeland. Mogelijk komt er snel officieel nieuws naar buiten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

Goede keuze?

Meest recent

‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

2
2
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

12
12
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

21
21
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

16
16
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

91
91
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

53
53
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

199
199
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

289
289
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

80
80
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

144
144
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

322
322
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

151
151
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

329
329
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

138
138
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

328
328
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

316
316
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

290
290
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

570
570
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

591
591
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

209
209
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

563
563
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

561
561
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

271
271

Meer sportnieuws