'Mertens heeft 4 opties voor volgend seizoen'

door
'Mertens heeft 4 opties voor volgend seizoen'

Dries Mertens beleeft op privévlak gelukkige tijden, want na de geboorte van zoontje Ciro Romeo vertoeft de bijna 35-jarige Rode Duivel zonder twijfel in de zevende hemel. Op sportief vlak oogt de toekomst echter hoogst onzeker, want zijn overeenkomst bij Napoli loopt eind juni af. Of hij nog aan een tiende seizoen in Napoli zal beginnen, is momenteel absoluut niet duidelijk.


Sport/Voetbalmagazine weet dat er momenteel vier scenario's op tafel zouden liggen voor Mertens. Bij Napoli blijven is daar één van, maar dan zal hij wel zwaar moeten inleveren. Momenteel strijkt Mertens in Napels nog 4,5 miljoen euro per jaar op, maar daarvan zou hij bijna de helft moeten gaan inleveren. Napoli zou immers niet meer dan 2,5 miljoen euro per jaar willen bieden.

De club wil immers besparen en Mertens zag zijn status dit seizoen ook wat tanen. Hij is tegenwoordig lang niet altijd meer basisspeler, maar hij is wel nog steeds zeer geliefd bij de fans en gaf zelf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij liefst wil blijven. De kans lijkt dus zeker niet onbestaande dat er een akkoord uit de bus zou rollen.

INTER OF MLS
Als Mertens toch zou vertrekken, lijken er drie clubs klaar te staan om hem in te lijven. Eén van die clubs is Internazionale, dat in 2020 al nadrukkelijk aan zijn mouw trok. Hij zou bij de Nerazzurri het vertrek van Alexis Sanchez moeten opvangen. Een avontuur in de Amerikaanse MLS behoort ook nog tot de mogelijkheden. Daar zouden Inter Miami, de club van David Beckham, en Toronto FC, waar zijn ploegmaat Lorenzo Insigne al tekende, hem graag strikken.

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

18
18
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

55
55
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

85
85
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

272
272
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

267
267
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

176
176
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

189
189
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

446
446
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

382
382
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

429
429
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

233
233
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

433
433
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

161
161

Meer sportnieuws