'Mertens heeft 4 opties voor volgend seizoen'

door
'Mertens heeft 4 opties voor volgend seizoen'

Dries Mertens beleeft op privévlak gelukkige tijden, want na de geboorte van zoontje Ciro Romeo vertoeft de bijna 35-jarige Rode Duivel zonder twijfel in de zevende hemel. Op sportief vlak oogt de toekomst echter hoogst onzeker, want zijn overeenkomst bij Napoli loopt eind juni af. Of hij nog aan een tiende seizoen in Napoli zal beginnen, is momenteel absoluut niet duidelijk.


Sport/Voetbalmagazine weet dat er momenteel vier scenario's op tafel zouden liggen voor Mertens. Bij Napoli blijven is daar één van, maar dan zal hij wel zwaar moeten inleveren. Momenteel strijkt Mertens in Napels nog 4,5 miljoen euro per jaar op, maar daarvan zou hij bijna de helft moeten gaan inleveren. Napoli zou immers niet meer dan 2,5 miljoen euro per jaar willen bieden.

De club wil immers besparen en Mertens zag zijn status dit seizoen ook wat tanen. Hij is tegenwoordig lang niet altijd meer basisspeler, maar hij is wel nog steeds zeer geliefd bij de fans en gaf zelf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij liefst wil blijven. De kans lijkt dus zeker niet onbestaande dat er een akkoord uit de bus zou rollen.

INTER OF MLS
Als Mertens toch zou vertrekken, lijken er drie clubs klaar te staan om hem in te lijven. Eén van die clubs is Internazionale, dat in 2020 al nadrukkelijk aan zijn mouw trok. Hij zou bij de Nerazzurri het vertrek van Alexis Sanchez moeten opvangen. Een avontuur in de Amerikaanse MLS behoort ook nog tot de mogelijkheden. Daar zouden Inter Miami, de club van David Beckham, en Toronto FC, waar zijn ploegmaat Lorenzo Insigne al tekende, hem graag strikken.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

9
9
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

32
32
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

115
115
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

127
127
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

239
239
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

45
45
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

245
245
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

329
329
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

539
539
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

159
159
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

314
314
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

412
412
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

181
181
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

262
262
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

110
110
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

485
485
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

340
340
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

213
213
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

867
867
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

308
308
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

172
172
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

323
323

Meer sportnieuws