Flitsende Carrasco grote held bij wankelend Atlético

door
Flitsende Carrasco grote held bij wankelend Atlético

Atlético Madrid heeft zondag met een competitiezege kunnen aanknopen na de uitschakeling in de Champions League van enkele dagen eerder. Tegen Espanyol was er wel een penalty en een hoop extra tijd nodig om de drie punten thuis te kunnen houden: 2-1. Yannick Carrasco kroonde zich tot grote held met twee doelpunten.


Na alle commotie na de wedstrijd tegen Manchester City, wou Atlético in eigen land aanknopen met een goed resultaat. De titelverdediger is immers nog altijd niet zeker van zijn plekje in de top 4 en het daarbij horende ticket voor de Champions League. Maar in de eerste helft lukte het niet om het verschil te maken tegen een stug Espanyol.

Vlak na de pauze werd de ban dan toch gebroken. Carrasco kapte zich in de zestien knap vrij en werkte de openingstreffer met wat meeval binnen. Niet veel later volgde echter een dubbele tegenvaller voor de thuisploeg. Zo werd Geoffrey Kondogbia met zijn tweede gele kaart van de match. Vervolgens ging doelman Jan Oblak de mist in bij een vrije trap, waardoor Espanyol weer op 1-1 kwam.

HULP VAN VAR
Een nieuwe domper leek in de maak voor de mannen van coach Diego Simeone. Maar in de 98ste minuut ging de bal op aangeven van de VAR op de stip. Carrasco nam het geschenk in dank af en trapte de winnende treffer foutloos binnen. Door deze zege heeft Atlético weer een bonus van drie punten op nummer vijf Real Betis.

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Atlético heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Van der Elst: "Pijnlijk verhaal voor hem bij Club Brugge"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

3
3
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

27
27
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

75
75
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

25
25
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

28
28
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

269
269
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

35
35
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

96
96
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

178
178
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

364
364
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

319
319
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

379
379
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

293
293
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

608
608
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

109
109
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

401
401
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

174
174
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

237
237
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

664
664
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

377
377
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

256
256

Meer sportnieuws